Loading...
Aktualności

Bielawianka w Holandii i Czechach

Od 3 do 5 kwietnia 2015 roku w miejscowości Utrecht (Holandia) odbył się międzynarodowy turniej Kadetek oraz Młodziczek z udziałem zawodniczek z blisko 30 państw. W zawodach tych wzięły udział dwie reprezentantki Zapaśniczego Klubu Sportowego Bielawianka.

Olimpia Łosyk zajęła 5-te  miejsce, a jej siostra Roksana turniej zakończyła plasując się pod koniec pierwszej dziesiątki. Natomiast w dniu 11 kwietnia 2015 roku w Borohradku (Czechy) odbył się turniej młodzików w którym startowało ośmiu naszych zawodników.

Złote medale zdobyli: Bartosz Potyrała w kat 47kg, Piotr Stolarczyk w kat 35kg oraz Olimpia Łosyk w kat 45kg. Srebrne medale wywalczyli: Jakub Fabiańczyk w kat 60kg, Błażej Hajduk w kat 65kg oraz Stankiewicz Wiktor w kat 60kg dzieci. Brązowy medal wywalczył Kciuk Kacper w kat 32kg. 5 miejsce wywalczył Śliwiński Piotr w kat 35kg.