Loading...
Aktualności

Strzelanie z okazji Sudeckiego Lata 2014

W dniu 13 lipca 2014 r. w sali TKKF w Bielawie odbyły się OTWARTE ZAWODY W STRZELANIU Z WIATRÓWKI.

 

Uzyskane wyniki:

kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Dagmara Cybowska (Bielawa) – 85 pkt.

2 miejsce: Julia Kłos (Dzierżoniów) – 85 pkt.

3 miejsce: Danuta Szostek (Bielawa) – 85 pkt.

4 miejsce: Małgorzata Styrcz (Bielawa) – 82 pkt.

5 miejsce: Magdalena Mońka (Dzierżoniów) – 80 pkt.

6 miejsce: Monika Cukiernik (Bielawa) – 80 pkt.

7 miejsce: Genowefa Małek (Bielawa) – 78 pkt.

8 miejsce: Nina Kobylańska (Bielawa) – 77 pkt.

9 miejsce: Anna Pach (Bielawa) – 54 pkt.

 

 

kategoria: 15 – 17 LAT

1 miejsce: Kacper Kobylański (Bielawa) – 83 pkt.

2 miejsce: Maciej Paszkowski (Dzierżoniów) – 82 pkt.

3 miejsce: Damian Drzyzga (Bielawa) – 79 pkt.

4 miejsce: Piotr Stefanowski (Ostrów Wielkopolski) – 70 pkt.

kategoria: 18 – 25 LAT

1 miejsce: Marcin Kochanowski (Bielawa) – 88 pkt.

2 miejsce: Paweł Bech (Dzierżoniów) – 80 pkt.

kategoria: 26 – 50 LAT

1 miejsce: Andrzej Kłos (Dzierżoniów) – 91 pkt.

2 miejsce: Grzegorz Styrcz (Bielawa) – 88 pkt.

3 miejsce: Edward Rachowiecki (Bielawa) – 87 pkt.

4 miejsce: Adam Paluch (Bielawa) – 87 pkt.

5 miejsce: Tomasz Kobylański (Bielawa) – 86 pkt.

6 miejsce: Bronisław Cybowski (Bielawa) – 83 pkt.

7 miejsce: Dariusz Kochanowski (Bielawa) – 82 pkt.

8 miejsce: Mariusz Strzemieszny (Bielawa) – 80 pkt.

9 miejsce: Grzegorz Naglik (Bielawa) – 69 pkt.

10 miejsce: Patryk Rachowiecki (Bielawa) – 60 pkt

 

 

kategoria: 51 LAT I STARSI

1 miejsce: Józef Czerwiński (Słupice) – 94 pkt.

2 miejsce: Ryszard Nowopolski (Bielawa) – 94 pkt.

3 miejsce: Roman Styrcz (Bielawa) – 91 pkt.

4 miejsce: Janusz Sulżyński (Bielawa) – 91 pkt.

5 miejsce: Józef Andrzej Czerwiński (Słupice) – 90 pkt.

6 miejsce: Krzysztof Bech (Dzierżoniów) – 87 pkt.

7 miejsce: Marek Pach (Bielawa) – 85 pkt.

8 miejsce: Andrzej Walczuk (Bielawa) – 81 pkt.

9 miejsce: Waldemar Kalisz (Bielawa) – 80 pkt.

kategoria: PISTOLET – OPEN

1 miejsce: Tomasz Kobylański (Bielawa) – 85 pkt.

2 miejsce: Andrzej Kłos (Dzierżoniów) – 76 pkt.

3 miejsce: Paweł Bech (Dzierżoniów) – 74 pkt.

4 miejsce: Adam Paluch (Bielawa) – 72 pkt.

5 miejsce: Waldemar Kalisz (Bielawa) – 72 pkt.

6 miejsce: Julia Kłos (Dzierżoniów) – 69 pkt.

7 miejsce: Krzysztof Bech (Dzierżoniów) – 67 pkt.

8 miejsce: Magdalena Mońka (Dzierżoniów) – 66 pkt.

9 miejsce: Maciej Paszkowski (Dzierżoniów) – 63 pkt.

10 miejsce: Dagmara Cybowska (Bielawa) – 40 pkt.

 

Dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe wręczali: Mieczysław Sedlaczek – Prezes TKKF w Bielawie i Wiesław Jasiński – Sekretarz Zarządu PZ LZS Dzierżoniów

 

Organizatorzy zawodów:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Turniej dofinansowany przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Bielawa

 

{gallery}2014/07-13_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content