Loading...
Aktualności

LKS Atom Boxmet Dzierżoniów po sezonie szosowym

Przygotowania klubu  LKS Atom Boxmet Dzierżoniów do sezonu szosowego 2014 są już w pełni więc przyszedł czas na przedstawienie paru elementów i podsumowanie minionego, owocnego w wyniki sezonu 2013.

W 2014 roku barwy klubu w kategorii orliczek i seniorek kobiet reprezentować będą: Monika Kopińska, Paulina Cywińska, Paula Guz oraz Natalia Mielnik. Trenerem grupy będzie Mariusz Mazur, dyrektorem sportowym- Mariusz Laszkiewicz, mechanicy i masażyści to: Krzysztof Tomasiak, Kazimierz Janusz, oraz Łukasz Kuzik.

 

Ekipa będzie finansowana przez miasto Dzierżoniów, które znane jest ze swojej otwartości na sport. Sponsorem głównym klubu będzie ponownie firma Przedsiębiorstwo Budowlane Atom i Budowlano-Projektowe Mat za co bardzo serdecznie dziękujemy. Kontynuujemy również współpracę z długoletnimi sponsorami, którym chcielibyśmy podziękować poniżej za pomoc w sezonie 2013.

W sezonie 2014 LKS Atom Boxmet Dzierżoniów ścigać się będzie, podobnie jak w minionych latach, na rowerach marki FELT. Kasi i buty to już firma MAVIC. Zaś zawodnicy całego klubu  ścigać się będą w strojach sportowych marki VERGE.

W marcu zawodniczki wyjeżdżają na trzecie już zgrupowanie sportowe, tym razem do Chorwacji.

 

Sukcesy w sezonie 2013 oraz kontynuacja szkolenia w sezonie 2014 nie byłaby możliwa bez wsparcia wszystkich sponsorów klubu, władz samorządowych oraz osób zaangażowanych w nasz rozwój. Chcielibyśmy serdecznie podziękować następującym osobom: ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 {nomultithumb}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content