Loading...
Aktualności

Mount Ventoux zdobyte! Atomówki wracają do Polski.

Zawodniczki klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Monika Kopińska, Paulina Cywińska, Paula Guz i Natalia Mielnik wraz z trenerem Mariuszem Mazurem przebywały na zgrupowaniu sportowym we Francji w miejscowości Saint Martin d’Ardeche w dniach 07.02-23.02.2014 roku . Dziewczyny wykonały cykl ciężkich treningów siłowych, które zaowocują w zbliżającym się sezonie szosowym. Pogoda dopisała, było ciepło i słonecznie. Pan został zrealizowany w 110%.  Dla zawodniczek klubu były to pierwsze kilometry wykonane na rowerach szosowych.

 

 

Najlepszym  i najprzyjemniejszym treningiem jaki udało się wykonać na obozie było dwukrotnie zdobycie legendarnej góry wyścigu Tour de France czyli Mount Ventoux-1912m.n.p.m.  Humory na szczycie były dobre pomimo wykonanej bardzo ciężkiej i solidnej pracy. Dodatkowo dziewczyny wraz z trenerem uczestniczyły w treningu kolarskim z grupą z Marsylii i przejechały wiele kilometrów w dobrym tempie  po okolicznych wzgórzach.

Czas we Francji spędzony był bardzo miło, przyjemnie i z dużą korzyścią dla przyszłej formy sportowej. Tylko życzyć sobie więcej takich wyjazdów. Serdecznie chcielibyśmy podziękować za ten wspaniały klimat paru osobom. W pierwszej kolejności  właścicielom  naszego apartamentu , w którym mieszkaliśmy Panu Romanowi i Ewelinie Dykiel. Dziękujemy za miłe przyjęcie, opiekę, pomoc oraz zaproszenie na kolację, na której było mnóstwo uśmiechów i humoru. Dziękujemy również Panu Jerzemu i Marianne Myzia, za gościnę w Marsylii i serdeczną opiekę podczas pobytu. Nie możemy zapomnieć o zorganizowanym przez Państwa zwiedzaniu Marsylii i spędzeniu miłego czasu przy wspólnej kolacji. Panu Jerzemu dziękujemy również za towarzystwo i pomoc w treningach.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom, bez których ten wyjazd nie byłby możliwy. Dziękujemy bardzo serdecznie w szczególności :Pani Halinie Łoś oraz Panu Władysławowi Piszczałka-Przedsiębiorstwo budowlane Atom i Budowlano-Projektowe Mat,  Panu Burmistrzowi Miasta Dzierżoniów Panu Markowi Piorunowi, Panu Januszowi Smolińskiemu – FX Sport Producent odzieży sportowej marki Verge oraz Panu Kubie Krupskiemu- Aklima i Aklima Serwis.

 

opracowała: Natalia Mielnik

 

 

{gallery}2014/02-23_1{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content