Loading...
Aktualności

Salwy na Dni Bielawy

38 zawodników stanęło w szranki 4 czerwca w bielawskiej sali TKKF-u, biorąc udział w otwartych zawodach strzeleckich z wiatrówki z okazji „Dni Bielawy”. Z wiatrówką w dłoni stanęło w konkury z okazji Dni Bielawy 38 zawodników w różnym wieku.

Startowali oni w czterech kategoriach. Wśród kobiet pierwsze miejsce wystrzelała Julia Kłos (87 pkt.), drugie – Sabina Baczmańska (85 pkt.), a trzecie – Marzanna Cukiernik (82 pkt.).

Wśród mężczyzn w wieku od 51 lat wzwyż najlepszy okazał się Józef Czerwiński (93 pkt.). Drugie miejsce zajął Roman Styrcz (90 pkt.), a trzecie Stanisław Chorążyczewski (89 pkt.).

W przedziale wiekowym 26-50 lat najlepiej strzelał Andrzej Kłos (91 pkt.). Tuż za nim byli Krystian Kwiatkowski (91 pkt.) i Grzegorz Styrcz (90 pkt).

W kategorii wiekowej 15-25 najwięcej punktów zdobył Piotr Bartman (93 pkt.). Na drugiej pozycji uplasował się z 89 pkt. Łukasz Szubert, a na trzeciej z 87 pkt. Marcin Kochanowski.

Co bardzo cieszy, nie zabrakło również młodszych uczestników zawodów. Wśród najmłodszych strzelców znaleźli się 9-letni Wojciech Ignaszak (32 pkt.), 12-letni Dawid Trzciałkowski (82 pkt.) iKacper Paluch (78 pkt.), a także 14-letni Kamil Ignaszak (79 pkt.).

Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, a także wejściówkami do „Aquariusa”.

Kolejne zawody strzeleckie już 16 lipca z okazji Sudeckiego Lata.

opracowała: Julia Kłos