Loading...
Aktualności

Dorota Przęzak na podium

Dorota Przęzak z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła II miejsce w kategorii juniorek młodszych w wyścigu ze startu wspólnego rozgrywanego 28.07.2012 roku w Malcu koło Kęt. Miejsce to zajęła po finiszu z mocno podzielonej grupy. Rywalizację tej kategorii wiekowej wygrała Lach Marta z klubu Sokół Kęty a trzecia była Weronika Misterek z klubu UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin.

XII Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty VI Memoriał Andrzeja Piechaczka rozgrywany był na rundach liczących 7600 metrów, na których znajdowały się dwa około 300 metrowe podjazdy. W rywalizacji młodzik na dystansie 2 rund dobre 12 miejsce zajął Michał Mroczkowski a zwyciężył Piechaczek Kacper z LK UKS Pszczyna. W rywalizacji młodziczekMalwina Cholewa uplasowała się na 11 pozycji. Nasze najstarsze zawodniczki Paula Guz i Natalia Mielnik w ramach przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Europy wystartowały z kategorią junior. Po finiszu z grupy Natalia Mielnik zajęła 12 pozycję, 14 był Rafał Pawłowski a 15 Paula Guz.Rywalizacja przebiegała na dystansie 8 okrążeń.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik