W dniach 7-18 marca kolarki z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów wraz z trenerem Mariuszem Mazurem przebywali na zgrupowaniu w chorwackim Biogradzie na Moru. Pogoda oraz tereny są idealne do przeprowadzenia treningów w obecnym okresie przygotowawczym do sezonu startowego w Polsce, który już na początku kwietnia rozpocznie się Kryterium w Dzierżoniowie.

Płaskie tereny umożliwiają wykonanie solidnej bazy tlenowej, a podjazdy na Obrovac czy Skradin dają możliwość wykonania mocniejszej pracy na wyższych intensywnościach. Czas i kilometry mijały bardzo szybko dzięki pięknym widokom oraz dobremu towarzystwu. Urozmaiceniem był start kontrolny - „Velika nagrada otoka Vira”, gdzie dziewczyny stawały na najwyższym stopniu podium.

 

1ch.jpg


Wyjazd był możliwy dzięki naszym zaufanym sponsorom. Podziękowania dla naszych tytularnych sponsorów - ATOM Deweloper, Boxmet oraz miastu Dzierżoniów.
Szczególne podziękowania za pomoc przy wyjeździe kierujemy: zakład przetwórstwa mięsnego J.G. Gawryccy - za najwyższej jakości produkty, które umożliwiają najszybszą regenerację, Aklima Serwis - za pomoc przy transporcie na obóz, J.M. Opony Czarneccy - szybka i niezawodna pomoc przy naszych klubowych samochodach oraz firmie Bestor.

 

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów