3 lutego w Dzierżoniowie odbył się VII Ogólnopolski Turniej NO GI i GI FIGHT. W zawodach udział brało 370 uczestników z 45 klubów z Polski, Norwegii oraz Ukrainy.Już po raz drugi w Dzierżoniowie zmagano się w zarówno w formule NO GI i GI z podziałem na zaawansowanie oraz wiek. W prestiżowej kategorii OPEN NO GI zwyciężył: Paweł Bańczyk z Gliwic.

Najlepiej w ekipie gospodarzy spisali się Paweł Sołogub, który wywalczył dwa złote medale w formule NO GI i GI białe pasy do 81kg. Złoty i srebrny medal wywalczył Filip Bednarek w kat. NO GI Juniorzy – 88kg oraz GI Juniorzy 81kg. Brązowy medal wywalczył Michał Sołogub w kat. Juniorzy – 6kg. Na IV pozycji w kat. niebieskie pasy – 66kg uplasował się Sebastian Dudek.

 

IMG_5829.jpg 

 

Sponsorami głównymi zawodów byli:

DRG Agro Group z Tuszyna

Domino Polska

Pit Bull West Coast

Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych

Organizatorem zawodów był Norbert Warchoł oraz MULKS Junior Dzierżoniów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości – Mariusz Tyrcha.

Wyniki zawodów:

Patronat medialny:

BJJ Fanatics

grapplerinfo.pl

DOBA.pl

DDZ24.eu

Info.ddz.pl

Radio Zet Gold

Tygodnik Dzierżoniowski

 

opracował: Norbert Warchoł

 

Link do zdjęć oraz filmów:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rjYWX5fwmM4

 

IMG_5763.jpg

 

Wyniki No-Gi:

Białe pasy -60 kg.

  1. Jakub Wilczyński - Wrox Gym Wrocław
  2. Marek Passon - Next Level Opole
  3. Mateusz Szymanowski - Contender Kamienna Góra

Białe pasy -66 kg.

  1. Dominik Wąsik - Forca Brava Opole
  2. Konrad Kaczmarski - Obamma Fight Team
  3. Mariusz Gomułka - Contender Kamienna Góra

Białe pasy 74 kg.

  1. Kamil Krzewina - KTJ MMA Ruda Śląska
  2. Mateusz Jarosławski - RGC Oława
  3. Paweł Hryniszak - Bebson Gold Team

Białe pasy 81 kg.

  1. Paweł Sołogub - Junior Dzierżoniów
  2. Mateusz Tiuchty - Invictus Oborniki Śląskie
  3. Krzysztof Rupa - Saiyan Gold Team

Białe pasy 88 kg.

  1. Denis Piekaruś - Forca Brava Opole
  2. Michał Tarasewicz - Checkmat
  3. Grzegorz Gałka

Białe pasy -96 kg.

  1. Piotr Rogosz - Next Level BJJ
  2. Michał Bałabuch - Next level Opole
  3. Tymoteusz Szymura - Movement Center Orzesze

Białe pasy +96 kg.

  1. Bartłomiej Baliński - Berserkers Team Wrocław
  2. Janusz Jagielski - Next Level BJJ Kluczbork
  3. Adrian Rutkowski - UKS Jiu Jitsu Miejska Górka

Elita -70 kg.

  1. Bartłomiej Wdowiak - MMA Solo Team Namysłów
  2. Adrian Wilski -Next Level Opole
  3. Mariusz Joniak - Bebson Gold Team

Elita -76 kg.

  1. Michał Szydłowski - Gracie Barra Chorzów
  2. Krzysztof Hamerski - RGC Wrocław
  3. Szczepan Bajtek - Boi Team Strzelin

 

IMG_6065.jpg

 

Elita 82 kg.

  1. Paweł Tomalik - Next Level Opole
  2. Paweł Bańczyk - BJJ Factory
  3. Wojciech Chrzan - Saiyan Gold Team

Elita -88 kg.

  1. Miłosz Gądziak - Strzelec Gold Team
  2. Michał Malcher - Forca Brava Opole
  3. Paweł Murias - RGC Wrocław

Elita -96 kg.

  1. Mariusz Podborączyński - Forca Brava Opole
  2. Nitaj Stelmach - ASW Pawła Krażewskiego
  3. Piotr Lasocki - Academia Gorila

Elita +96 kg.

  1. Bartłomiej Maciążek - RGC Dąbrowa Górnicza
  2. Livio Victoriano - Forca Brava Opole
  3. Robert Wodzyński - Husaria Mława

Masters -76 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Paweł Czuga - BJJ Factory
  2. Piotr Górski
  3. Michał Kawalec - Wrox Gym Wrocław

Masters -88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Szymon Frątczak - KS Cyklon BJJ ZG
  2. Jacek Kępka - Natal Gold Team
  3. Ryszard Dudziak - Frontline Academy

Masters +88 kg Białe niebieskie pasy

  1. Marcin Oleksiuk - Next Level Opole

Kobiety -56 kg

  1. Oliwia Wolny - TS AKS Wrestler Chorzów
  2. Marta Dymarczyk - RGC Wrocław
  3. Patrycja Ozor - Bastion Ruda Śląska

Kobiety +56 kg.

  1. Anna Żmuda - Next Level Opole
  2. Pernille Garshol - Checkmat
  3. Weronika Czaderska - SWD Kraków

Kobiety 56 kg. Kolorowe pasy

  1. Dominika Małecka - Bebson Gold Team
  2. Natalia Panek - Bastion Ruda Śląska
  3. Magdalena Chmiel - Fu Getsu

Juniorzy -60 kg.

  1. Mikołaj Regiewicz - Contender Kamienna Góra
  2. Filip Bogatko - Bebson Gold Team
  3. Michał Sołogub - Junior Dzierżoniów

Juniorzy -66 kg.

  1. Paweł Jaworski - Husaria Mława
  2. Jakub Szczypiński - Saiyan Gold Team
  3. Michał Kucharkowski - Next Level BJJ Kluczbork

Juniorzy -74 kg.

  1. Adrian Obłoza
  2. Jakub Kaczmarski - Obamma Fight Team
  3. Wiktor Przywora - SWD Kraków

Juniorzy -88 kg.

  1. Filip Bednarek - Junior Dzierżoniów
  2. Kasjan Sochański - Bebson Gold Team
  3. Kacper Gawda - Invictus Oborniki Śląskie

Masters Elita +88 kg.

  1. Bartłomiej Maciążek - RGC Dąbrowa Górnicza
  2. Piotr Lasocki - Academia Gorila
  3. Paweł Kempa - Barracuda Poznań

Niebieskie pasy -66 kg.

  1. Hubert Kilian - Checkmat Wrocław
  2. Mateusz Markowicz - Wrox Gym Wrocław
  3. Jakub Ramsz - Next Level Opole

Niebieskie pasy 74 kg.

  1. Adam Fidkowski - Next Level Opole
  2. Krystian Knop - Forca Brava Opole
  3. Mariusz Michalczuk

Niebieskie pasy 81 kg.

  1. Paweł Nahrebny - MMA Solo Team Namysłów
  2. Robert Wolak - Forca Brava Opole
  3. Krystian Wawrzyniak

Niebieskie pasy 88 kg.

  1. Łukasz Olech - Next Level Opole
  2. Kamil Pernej - Horda Wałbrzych
  3. Krystian Głowiński

Niebieskie pasy -96 kg.

  1. Dariusz Tyczyński - RGC Krośnice
  2. Mateusz Chmielewski - SGT B-Zone
  3. Robert Rożenko - ASW Pawła Krażewskiego

Niebieskie pasy +96 kg.

  1. Marcin Kulikowski - Grappling Kraków
  2. Mateusz Grzegorczyn - Forca Brava Opole
  3. Dariusz Frelich - Contender Kamienna Góra

Open:

  1. Paweł Bańczyk
  2. Krzysztof Kubit
  3. Paweł Tomalik

 

IMG_6045.jpg

 

 

Wyniki GI:

Białe pasy 60-66 kg.

  1. Jakub Wilczyński - Wrox Gym Wrocław
  2. Kamil Suwka - RGC Czarny Las

Białe pasy -74 kg.

  1. Paweł Sołogub - Junior Dzierżoniów
  2. Mateusz Jarosławski - RGC Oława
  3. Michał Łakomy - Frontline Academy

Białe pasy -88 kg.

  1. Adrian Kurpisz - Checkmat Poznań
  2. Ryszard Dudziak - Frontline Academy
  3. Jakub Drapała - Grappler Rzeszów

Białe pasy -96 kg.

  1. Mateusz Bałabuch – Next Level Opole
  2. Tomasz Walczak – BJJ Factory
  3. Marcin Traut – RGC Wrocław

Białe pasy +96 kg.

  1. Bartłomiej Baliński – Berserkers Team Wrocław
  2. Janusz Jagielski – Next Level Kluczbork
  3. Przemysław Nieużyła KS Sparta Jaworzno

Juniorzy 66-74 kg.

  1. Paweł Jaworski – Husaria Mława
  2. Piotr Paluch – KS Sparta Jaworzno
  3. Krzysztof Olejnik – Saints Gold Team

Juniorzy -81 kg.

  1. Dominik Sztaba – Checkmat
  2. Filip Bednarek – Junior Dzierżoniów
  3. Paweł Dawidowicz – RGC

Kobiety +56 kg.

  1. Anna Żmuda – Next Level Opole
  2. Jolanta Rybińska – Academia Gorilla Rybnik
  3. Izabella Stopa – Checkmat Poznań

Elita -70 kg.

  1. Tomasz Paczka – BJJ Factory
  2. Michał Rechenberg – KS Cyklon BJJ ZG
  3. Piotr Kowal – Sowilo Zenith Kielce

Elita -76 kg.

  1. Tomasz Prygiel – RGC Wrocław
  2. Krzysztof Hamerski – RGC Wrocław
  3. Krzysztof Wala – BJJ Factory

Elita -82 kg.

  1. Paweł Bańczyk – BJJ Factory
  2. Bartosz Derenowski
  3. Maciej Szubart – Next Level BJJ

Elita -88 kg.

  1. Paweł Murias – RGC Wrocław
  2. Oliwier Szczygieł – Academia Gorilla Rybnik
  3. Piotr Lasocki – Academia Gorila

Masters Elita +88 kg.

  1. Piotr Lasocki – Academia Gorila
  2. Adam Bizoń – SGT B-Zone

Masters Elita 88 kg.

  1. Paweł Wąsiel – Natal Gold Team
  2. Tomasz Martyka – KS Sparta Jaworzno

Masters -76 kg Białe niebieskie pasy

  1. Paweł Czuga - BJJ Factory
  2. Piotr Górski – Pretorian Gorzów
  3. Krzysztof Rozwadowski – Barracuda

Masters -88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Szymon Frątczak – KS Cyklon BJJ ZG
  2. Ryszard Dudziak – Frontline Academy
  3. Jacek Kępka – Natal Gold Team

Masters +88 kg. Białe niebieskie pasy

  1. Radosław Gil – BJJ Factory
  2. Sebastian Kawa – KS Cyklon BJJ ZG

Niebieskie pasy -66 kg.

  1. Tomasz Podżorski – RGC Wrocław
  2. Kamil Długaszek

Niebieskie pasy -74 kg.

  1. Kamil Kusza - RGC Krośnice
  2. Łukasz Wiśniewski – RGC Oława
  3. Maciej Słowiński – Frontline Academy

Niebieskie pasy -81 kg.

  1. Seweryn Radtke – Academia Gorilla Rybnik
  2. Michał Telinga – BJJ Factory
  3. Adrian Krzesak – RGC Krośnice

Niebieskie pasy -88 kg.

  1. Marek Sauć – Academia Gorilla Rybnik
  2. Krystian Głowiński
  3. Norbert Nentwich – Wrox Gym Team

Niebieskie pasy -96 kg, +96 kg.

  1. Mateusz Kusztal – Invictus BJJ Oborniki Śląskie
  2. Dariusz Tyczyński – RGC Krośnice
  3. Mateusz Chmielewski – SGT B-Zone