W hali dzierżoniowskiego OSiR-u odbyły się XVIII Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych.

 

DSC07300.JPG

 

Uzyskane wyniki:

= „kto prędzej dookoła”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy – Szkła Podstawowa Nr 7

4 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl.

= „sadzenie ziemniaków”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl.

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy – Szkła Podstawowa Nr 7

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

= „przeciąganie liny”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy – Szkła Podstawowa Nr 7

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl.

= „piłka nożna”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

2 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy – Szkła Podstawowa Nr 7

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl.

4 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

 

DSC07323.JPG

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie w składzie: Nikola Kuźniak, Kamila Kuźniak, Diana Kośmij, Jessica Przybylak, Andżelika Kizym, Kinga Kucia, Oskar Januszkiewicz, Damian Komorowicz, Kacper Kowalski, Daniel Korban, Kajetan Sadło, Kamil Sokólski.

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej w składzie: Martyna Bartuś, Dominik Bazan, Rafał Bazan, Aleksandra Długopolska, Bartosz Głodź, Emil Mielczarek, Magdalena Młot, Daria Szatanek, Weronika Tobiasz, Przemysław Woleniuk, Paweł Ziemba.

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy – Szkła Podstawowa Nr 7 w składzie: Małgorzata Sosnowska, Dominika Maciukiewicz, Kinga Wiącek, Weronika Strzelecka, Justyna Wróbel, Anna Sęk, Artur Skrzydłowski, Piotr Wilk, Adam Suppa, Dominik Charytanowicz, Krystian Klepacki, Gabriel Głębocki.

4 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ząbkowicach Śl. w składzie: Natalia Ziółkowska, Mateusz Fedko, Patrycja Pająk, Weronika Zacirka, Ateta Czarnota, Wiktoria Szarban, Marcel Mankich, Kacper Strzałkowski, Maksymilian Grzegorski, Kacper Wiatroński, Martyna Placek, Adaś Górko.

 

Dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: Ryszard Dudkowski – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS oraz Bogdan Fudali członek Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów.

 

Opieka medyczna Igrzysk: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe w Dzierżoniowie – Włodzimierz Kapela.

Wszystkie dzieci otrzymały napoje i słodycze, nagrody rzeczowe oraz ciepły posiłek.

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Igrzyska dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

Festa-Sport w Dzierżoniowie