W dniu 15 listopada 2019 r. w Bielawie odbyły się DRUŻYNOWE ZAWODY STRZELECKIE Z WIATRÓWKI dla działaczy i smpatyków LZS.

 

DSC07202.JPG

 

Uzyskane wyniki:

1 miejsce: STOWARZYSZENIE KRESOWIAN DZIERZONIÓW w składzie: Józef Czerwiński, Józef Andrzej Czerwiński, Magdalena Czerwińska – 275 pkt.

2 miejsce: BARYS ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE w składzie: Tomasz Sadło, Piotr Bartman, Wiktor Sadło – 270 pkt.

3 miejsce: ZS STRZELEC OSW PIESZYCE w składzie: Artur Jaśkiewicz, Anna Jaskiewicz, Jan Gałęza – 270 pkt.

4 miejsce: TKKF OGNISKO SOWA BIELAWA w składzie: Marzanna Cukiernik, Tadeusz Czerwiński, Tadeusz Flisowski – 258 pkt.

5 miejsce: LKS BŁĘKITNI OWIESNO-I w składzie: Piotr Śliwa, Piotr Wroński, Sławomir Miarka – 245 pkt.

6 miejsce: LZS BIELAWIANKA w składzie: Sylwia Moskal, Sandra Moskal, Jacek Zamirski – 244 pkt.

7 miejsce: INFORMATYCY STAROSTWA ZE WSPARCIEM w składzie: Piotr Wielgos, Katarzyna Wielgos, Zofia Wielgos – 235 pkt.

8 miejsce: LKS DOBROCIN w składzie: Tomasz Stroka, Krzysztof Oporski, Sławomir Skorupa – 235 pkt.

9 miejsce: LKS BŁĘKITNI OWIESNO-II w składzie: Krystyna Piątek, Dariusz Piątek, Mateusz Śliwa – 234 pkt.

10 miejsce: STAROSTWO DZIERŻONIÓW – EK w składzie: Adrianna Rzeszótko, Beata Stefańczyk, Robert Rzeszótko – 233 pkt.

11 miejsce: LKS DĄB MOŚCISKO w składzie: Krystyna Fudali, Halina Ludwa, Antoni Ludwa – 230 pkt.

12 miejsce: PZ LSZ DZIERŻONIÓW w składzie: Elżbieta Jasińska, Tomasz Jasiński, Bogdan Fudali – 230 pkt.

13 miejsce: PZW KOŁO MIEJSKIE DIERŻONIÓW w składzie: Andrzej Marciniak, Andrzej Makowski, Jerzy Jeziorski – 229 pkt.

14 miejsce: BWA BREAKERS BIELAWA w składzie: Grzegorz Gniwecki, Patryk Krzyżak, Krystian Krzyżak – 166 pkt.

15 miejsce: BEBSON GOLD TEAM BIELAWA w składzie: Anna Słocińska, Victoria Pokorska, Natalia Mucha – 120 pkt.

Najlepszą strzelczynią i strzelcem zawodów zostali: Magdalena Czerwińska i Piotr Bartman.

 

W czasie turnieju przeprowadzono indywidualne zawody w strzelaniu z pistoletu wiatrówkowego w kategorii OPEN, w których startowało 21 uczestników. Puchary otrzymali:

1 miejsce: Tomasz Sadło - 85 pkt.

2 miejsce: Jan Gałęza - 83 pkt.

3 miejsce: Mateusz śliwa - 82 pkt.

 

Dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe wręczał Jacek Zamirski – Prezes PZ LZS Dzierżoniów.

 

Organizator zawodów: Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Współorganizatorzy:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Bebson Gold Team Bielawa

 

Zawody dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Festa-Sport w Dzierżoniowie