W dniu 19 września 2019 r. w Dobrocinie odbyły się OTWARTE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY V i VI (powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki)

 

IMG_7761.JPG

 

Liczba uczestników biegów: 339

Wyniki końcowe:

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła/klub

Gmina

Powiat

Punkty

DZIEWCZĘTA rocznik 2009-2010 (bieg na dystansie 300m)

1

Marika Rudnicka

 

Świdnica

świdnicki

20

2

Amelia Podwórny

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

19

3

Laura Mikołajczyk

 

Świdnica

świdnicki

18

4

Ola Świerczek

 

Świdnica

świdnicki

17

5

Julia Kępińska

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

16

6

Zoja Swoboda

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

15

7

Hanna Szachniewicz

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Hama Goździejewska

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

13

9

Zofia Sendecka

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

10

Zuzanna Nowacka

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

11

Aleksandra Mirecka

 

Bielawa

dzierżoniowski

10

12

Dominika Flig

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

9

13

Amelia Szeloch

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Sara Pinkiewicz

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

7

15

Natalia Darasz

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

6

16

Julia Witek

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

5

17

Nikola Warchał

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

4

18

Barbara Michalska

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

3

19

Amelia Mielnik

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

2

20

Kinga Gajewska

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

21

Weronika Radzińska

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Agnieszka Baziak

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

23

Aleksandra Chmiel

 

Świdnica

świdnicki

 

24

Gabriela Krzos

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Hanna Jukin

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Ada Adamczuk

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

27

Nikola Wąsik

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

28

Julia Hryniewicz

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Ewa Stopa

 

Bielawa

dzierżoniowski

 

30

Oliwia Małecka

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Julia Haładyj

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

32

Patrycja Grabiec

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

33

Zuzanna Kupiec

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

34

Julia Jop

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

35

Jaśmina Moskalska

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

36

Zuzanna Bieńkowska

ZSZP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

37

Julia Rychel

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

38

Klaudia Bańkowska

ZSZ Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

39

Magdalena Dziedzic

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

40

Alicja Janisio

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

41

Zuzanna Dziubek

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

42

Karolina Kożuch

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

43

Natalia Kosmal

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

44

Julia Spodniewska

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

CHŁOPCY rocznik 2009-2010 (bieg na dystansie 300m)

1

Jakub Bis

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

20

2

Maciej Górszczyk

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

19

3

Miłosz Rosada

 

Świdnica

świdnicki

18

4

Alan Ochota

 

Bielawa

dzierżoniowski

17

5

Patryk Wilczyński

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

16

6

Szymon Kapłon

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

15

7

Maciej Wasilewski

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Stanisław Kowalski

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

13

9

Jakub Tronina

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

10

Gracjan Bołaz

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

11

11

Filip Kowal

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

10

12

Jakub Pacuła

 

Świdnica

świdnicki

9

13

Michał Gregorek

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

8

14

Konrad Kantorowicz

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

7

15

Błażej Jatczyński

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

6

16

Dominik Muszewski

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

5

17

Mikołaj Połcik

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

18

Jakub Targosz

 

Świdnica

świdnicki

3

19

Antoni Sienkiewicz

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

20

Remigiusz Syrz

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

1

21

Łukasz Kmieć

 

Świdnica

świdnicki

 

22

Tomasz Minta

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

23

Dorian Motyka

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

24

Łukasz Augustyn

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Jakub Terpiłowski

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Marcin Break

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

27

Łukasz Dudek

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

28

Marcel Bogdanowicz

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Milan Śnieżek

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

30

Wojciech Deptuła

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Kacper Wąsowicz

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

32

Mateusz Kwiatek

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

33

Daniel Noworolnik

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

34

Mateusz Kowalczyk

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

35

Kacper Prokopiak

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

36

Wojciech Bojko

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

37

Bartosz Bałys

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

38

Leon Ciecierski

 

Świdnica

świdnicki

 

39

Karol Szostak

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

40

Dominik Koźbiał

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

41

Kuba Nowosad

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

42

Franciszek Neckar

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

43

Daniel Wojtas

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

44

Szymon Paterak

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

45

Mateusz Wilczyński

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

46

Wojciech Stroka

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

47

Patryk Spólny

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

48

Rafał Osajda

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

49

Jakub Ślipko

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

50

Marcel Fortuna

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

51

Jan Jurczyszak

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

52

Alex Szydłowski

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

53

Kamil Zapotoczny

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

54

Wojciech Hercog

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

55

Julian Kaczkowski

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

56

Szymon Dudek

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

57

Jakub Dolski

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

58

Michał Pacioch

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

59

Francesco Foti

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

60

Oliwer Boesl

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

61

Bartosz Migas

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2007-2008 (bieg na dystansie 600m)

1

Zofia Kotasek

 

Bielawa

dzierżoniowski

20

2

Amelia Tkaczyk

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

19

3

Julia Kuska

 

Świdnica

świdnicki

18

4

Kamila Szczęsna

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

17

5

Jagoda Babiarz

 

Świdnica

świdnicki

16

6

Martyna Budzyń

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

15

7

Kinga Iciaszek

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

14

8

Wiktoria Błądzinska

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

13

9

Amelia Szczęsna

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

12

10

Samantha Korzec

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

11

11

Wiktoria Kocoń

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Emilia Ikska

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

9

13

Kalina Kusowska

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

8

14

Natalia Czerwińska

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

7

15

Zuzanna Janowska

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

6

16

Laura Michajluk

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

5

17

Martyna Horodecka

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

4

18

Katarzyna Mikusiak

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

3

19

Nicoll Gach

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

2

20

Natalia Grzelczyk

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

1

21

Lena Golec

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

22

Wiktoria Szubrycht

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

23

Maria Gazda

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

24

Julia Połubińska

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Oliwia Zalejska

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

26

Katarzyna Trojan

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

27

Faustyna Szczepańska

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

28

Alicja Korczyńska

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

29

Lena Kmiecińska

 

Świdnica

świdnicki

 

30

Wiktoria Szychowska

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Marta Adamczuk

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

32

Julia Spólna

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Oliwia Drążek

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

34

Natalia Rączka

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

35

Wiktoria Wdręcna

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

36

Zuzanna Sołtysik

 

Bielawa

dzierżoniowski

 

37

Alicja Stefaniuk

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

38

Kinga Kogut

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

39

Amelia Sitarek

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

40

Emilia Kantor

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

41

Adela zaręba

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

42

Maja Sroka

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

43

Hanna Konsewicz

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

44

Antonina Paterak

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

45

Wiktoria Mucha

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

46

Karolina Jóźków

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

47

Wiktoria Wąsik

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

48

Natalia Błaszczak

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

49

Paulina Szczesna

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

50

Agata Kuchta

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

51

Maja Derewiecka

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

52

Wiktoria Fudali

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

53

Zuzia Lebioda

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

54

Martyna Bojko

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

55

Olimpia Dudek

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

56

Daria Derewianko

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

57

Dominika Polańska

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

58

Oliwia Kogut

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

59

Wiktoria Molińska

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

60

Izabela Majcherczyk

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

61

Hanna Luboch

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

62

Katarzyna Kawińska

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

CHŁOPCY rocznik 2007-2008 (bieg na dystansie 600m)

1

Bożydar Łaszczuk

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

20

2

Bartosz Mazur

 

Świdnica

świdnicki

19

3

Krzysztof Jamuła

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

18

4

Wojciech Stachowski

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

17

5

Szymon Weigelt

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

16

6

Szymon Kowalczyk

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

15

7

Szymon Mazur

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

14

8

Wiktor Dąbrowski

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

13

9

Kamil Chadzikonstandinu

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

12

10

Michał Stefaniak

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

11

11

Kacper Polański

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Wiktor Walatek

 

Świdnica

świdnicki

9

13

Oskar Rudnicki

 

Świdnica

świdnicki

8

14

Leon Balon

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

7

15

Maksymilian Pięta

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

6

16

Dawid Goi

 

Świdnica

świdnicki

5

17

Bartosz Nowacki

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

4

18

Paweł Wojciaszyk

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

3

19

Patryk Szeremeta

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

2

20

Kacper Tomasik

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

1

21

Piotr Dolinny

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Aleksander Sieroń

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

23

Tomasz Lisowski

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

24

Michał Osajda

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

25

Mateusz Rogala

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Karol Witomski

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

27

Hubert Mikołajczyk

 

Świdnica

świdnicki

 

28

Filip Samuel

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

29

Miłosz Kawiński

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

30

Mikołaj Pięt

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Marcel Błajda

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

32

Antek Grzeszczak

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

33

Karol Moczulski

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

34

Maciej Roztoczil

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

35

Kryspin Sitko

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

36

Michał Kołtun

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

37

Oliwer Orwat

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

38

Kamil Kogut

PSP15 Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

39

Maciej Dobrowolski

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

40

Filip Chmiel

 

Świdnica

świdnicki

 

41

Jakub Wierzbicki

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

42

Fabian Chmiel

 

Świdnica

świdnicki

 

43

Aleksander Kuzik

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

44

Adrian Lewandowski

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

45

Michał Mazur

LDK Wałbrzych

Wałbrzych

wałbrzyski

 

46

Piotr Magda

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

47

Jakub Chorąży

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

48

Oliwier Pala

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

49

Michał Rosiak

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

50

Szymon Jutczyński

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

 

51

Arkadiusz Błażkiewicz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

52

Sajan Swoboda

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

53

Bartosz Bujny

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

54

Dominik Stróż

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

55

Tobiasz Piotrowski

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

56

Oskar Krupiarz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2005-2006 (bieg na dystansie 800m)

1

Dominika Mączyńska

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

20

2

Karolina Biały

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

19

3

Amelia Miałszygrosz

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

18

4

Martyna Markiewicz

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

17

5

Martyna Gaik

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

16

6

Malwina Kulig

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

15

7

Maja Ardelli

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

14

8

Klaudia Cusek

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

dzierżoniowski

13

9

Amelia Patyk

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

12

10

Julia Markowska

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

11

11

Natalia Mucha

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

10

12

Oliwia Gryga

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

9

13

Dagmara Juraszek

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Martyna Wrzeszcz

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

7

15

Kinga Łukaszczuk

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

6

16

Magdalena Koszyńska

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

5

17

Zuzanna Gawryliszyn

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

4

18

Aleksandra Kęska

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

3

19

Leokadia Goc

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

2

20

Joanna Duda

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

1

21

Kamila Krotoff

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

22

Natalia Kowalik

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

23

Maja Kwiatek

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

CHŁOPCY rocznik 2005-2006 (bieg na dystansie 800m)

1

Wiktor Padel

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

20

2

Damian Wiktor

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

19

3

Adam Wróblewski

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

18

4

Aleksander Wasylik

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Marcel Urbańczyk

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

16

6

Kamil Szrajnert

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

15

7

Kewin Drzewiecki

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Dominik Ławniczak

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

9

Tomasz Piękoś

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

12

10

Adam Boczule

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

11

Krzysztof Mikusiak

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

10

12

Marcin Drzyzga

 

Bielawa

dzierżoniowski

9

13

Patryk Rybak

SP1 Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Bruno Wrona

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

7

15

Błażej Ostrowski

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

6

16

Kacper Domagała

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

5

17

Szymon Rąpała

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

18

Kacper Palcer

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Mikołaj Makarucha

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

2

20

Błażej Mikusiak

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

1

21

Nataniel Woźniak

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

22

Jakub Kępa

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

23

Dawid Piekarski

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Bartosz Podgórski

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

25

Mateusz Nowak

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Tomasz Grzybowski

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

27

Mateusz Woźniak

ZSP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

28

Mateusz Samek

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

29

Paweł Wnuk

NSP Przerzeczyn Zdrój

Niemcza

Dzierżoniów

 

30

Antoni Szporko

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

31

Bartłomiej Górszczyk

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

32

Jakub Jeżak

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Jakub Kierul

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

34

Michał Poborczyk

ESP7 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

35

Patryk Mrozek

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

36

Brajan Bryk

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

37

Wiktor Kudłacik

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

38

Igor Swałtek

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

39

Jakub Janik

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

40

Oliwier Cichy

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

41

Adrian Nizio

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

42

Daniel Szychowski

 

Świdnica

świdnicki

 

43

Szymon Pułanecki

SP Wojbórz

Kłodzko

kłodzki

 

44

Michał Świerczyński

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

45

Ksawery Dudek

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

46

Kamil Głowacz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

47

Michał Wróbel

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2003-2004 (bieg na dystansie 800m)

1

Karolina Malinowska

 

Świdnica

świdnicki

20

2

Kinga Kubisztal

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

19

3

Sabina Liana

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

18

4

Anna Radziewicz

 

Bielawa

dzierżoniowski

17

5

 

 

 

 

 

6

Paulina Sieradzka

 

Bielawa

dzierżoniowski

15

7

Emilia Jabłońska

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

14

CHŁOPCY rocznik 2003-2004 (bieg na dystansie 1500m)

1

Patryk Rzepecki

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

20

2

Wiktor Galimski

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

19

3

Igor Kańczuga

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

18

4

Damian Sokołowski

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

17

5

Dawid Rakoczy

 

Bielawa

dzierżoniowski

16

6

Igor Blaźniak

 

Nowa Ruda

kłodzki

15

7

Dominik Stock

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

14

8

Dawid Sołtysik

 

Bielawa

dzierżoniowski

13

9

Jakub Włodarczyk

SMS Świdnica

Świdnica

świdnicki

12

10

Wojciech Obiecły

 

Bielawa

dzierżoniowski

11

11

Aleksander Gach

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

10

12

Jakub Błażkiewicz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

13

Paweł Królikowski

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

8

14

Adrian Korzeniewski

 

Bielawa

dzierżoniowski

7

15

Dawid Pęczkowski

 

Bielawa

dzierżoniowski

6

16

Krystian Domagalski

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

5

17

Dawid Kowalczyk

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

4

18

Filip Cudejko

 

Bielawa

dzierżoniowski

3

19

Szymon Junka

 

Bielawa

dzierżoniowski

2

20

Dawid Grzegorczyn

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

1

21

Karol Kowalczyk

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

 

22

Jakub Dziasek

KSP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

 

DZIEWCZĘTA rocznik 2001-2002 (bieg na dystansie 1500m)

1

Nikola Tomalik

ZS nr2

Bielawa

dzierżoniowski

20

CHŁOPCY rocznik 2001-2002 (bieg na dystansie 2000m)

1

Krystian Bryła

 

Nowa Ruda

kłodzki

20

2

Sebastian Polak

Klub Lekkoatlet. Ziemia Kłodzka

Kłodzko

kłodzki

19

3

Piotr Chmielowiec

 

Bielawa

dzierżoniowski

18

4

Bartłomiej Haras

Klub Lekkoatlet. Ziemia Kłodzka

Kłodzko

kłodzki

17

5

Aleksander Szmigielski

 

Bielawa

dzierżoniowski

16

6

Bartosz Małaszek

 

Bielawa

dzierżoniowski

15

MĘŻCZYŹNI rocznik 1999-2000 (bieg na dystansie 3000m)

1

Marek Bykowski

 

Kłodzko

kłodzki

20

2

Wiktor Bakalarz

ZSiPKZ

Pieszyce

dzierżoniowski

19

3

Mateusz Krzesiński

ZSiPKZ

Bielawa

dzierżoniowski

18

4

Bartek Słowiński

ZSiPKZ

Bielawa

dzierżoniowski

17

MĘŻCZYŹNI rocznik 1998 i starsi (bieg na dystansie 3000m)

1

Grzegorz Różycki

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

20

OPEN

(bieg na dystansie 5000m organizowany dla uczczenia setnej rocznicy powstania Polskiej Policji Państwowej)

1

Marek Bykowski

KSP Kłodzko

Radków

kłodzki

-

2

Krystian Bryła

Maraton Nowa Ruda

Nowa Ruda

kłodzki

-

3

Łukasz Bienias

Litwin Triathlon Team

Dzierżoniów

dzierżoniowski

-

4

Igor Blaźniak

Maraton Nowa Ruda

Nowa Ruda

kłodzki

-

5

Przemysław Winny

BAB

Bielawa

dzierżoniowski

-

 

IMG_7845.JPG

 

Sędzia startu: Adam Wolniak.

Sędziowie mety: Tomasz Jasiński i Bogdan Fudali.

Prowadzący zawody (spiker): Ryszard Dudkowski.

 

Punktacja gmin:

Świdnica = 553 pkt.

Bielawa = 423 pkt.

Dzierżoniów = 236 pkt.

Kłodzko = 226 pkt.

Radków = 138 pkt.

Wałbrzych = 134 pkt.

Nowa Ruda = 35 pkt.

Niemcza = 29 pkt.

Pieszyce = 19 pkt.

 

Punktacja powiatów:

Dzierżoniowski = 707 pkt.

Świdnicki = 553 pkt.

Kłodzki = 398 pkt.

Wałbrzyski = 134 pkt.

 

Medale i nagrody rzeczowe wręczali: Stanisław Jurcewicz – Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów, Jarosław Rudnicki – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Dzierżoniowa, Leszek Noworól – Prezes Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS, Anna Ogrodowicz – Kierownik Biura Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.
Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali napojami i posiłkiem przygotowanym przez Sołectwo wsi Dobrocin, ponadto każdy uczestnik otrzymał na zakończenie biegu pamiątkowy znaczek okolicznościowy.
Opiekę medyczną zapewniał: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.

Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Gmina Dzierżoniów
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Współorganizatorzy:
Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów
Rada Sołecka Wsi Dobrocin
Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Ochotnicza Straż Pożarna w Gilowie

 

zdjęcia: Powiat Dzierżoniowski