W hali dzierżoniowskiego OSiR-u odbyły się XVII Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych. W Igrzyskach startowało 6 ośrodków i szkół.

 

DSC02516.JPG

 

Uzyskane wyniki:

= „kto prędzej dookoła”

1 miejsce: Zespół Szkolno Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 w Wałbrzychu

= „sadzenie ziemniaków”

1 miejsce: Zespół Szkolno Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 w Wałbrzychu

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

= „przeciąganie liny”

1 miejsce: Zespół Szkolno Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 w Wałbrzychu

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

= „piłka nożna”

1 miejsce: Zespół Szkolno Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 w Wałbrzychu

 

DSC00174.JPG 

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: Zespół Szkolno Przedszkolny w Jeżowie Sudeckim w składzie: Mateusz Karmelita, Jakub Karmelita, Olaf Mela, Kacper Balakowski, Martyna Florczyk, Oliwia Kowal, Natalia Koprowska, Paulina Czaderska, Aleksandra Hamkało, Marta Marchewka, Kajetan Dusznik, Wiktor Pietrzak; opiekunowie: Zbigniew Sos i Andrzej Zaremba.

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie w składzie: DamianKomorowicz, Dominik Sawicki, Mateusz Jankiewicz, Tomasz Szot, Oskar Januszkiewicz, Dominika Bednarz, Kamila Kuźniak, Nikola Kuźniak, Andżelika Kizym, Sandra Migas, Diana Kośmij.

3 miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 10 w Wałbrzychu  w składzie: Wiktoria Ćwigoń, Natalia Mirga, Roksana Meller, Nataria Wojtkowiak, Kamila Banach, Weronika Wiącek, Szymon Bardczak, Dominik Szychowski, Damian Mleczko, Dominik Sobierajski, Dawid Lewandowski, Olaf Onyszko; opiekunowie: Dorota Kobylarz, Wojciech Mucha.

4 miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny  w Jedlinie-Zdroju w składzie: Marcin Jakub Bartyła, Sandra Klaudia Cichocka, Jarosław Paweł Malanowski, Jakub Maciej Mączka, Julia Laura Mędryk, Gabriela Ojrzanowska, Mateusz Antoni Ślesiński, Urszula Ewa Świderska, Paulina Wiktoria Trzpis, Wiktor Wieczorek.

5 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej w składzie: Daria Szatanek, Agnieszka Szatanek, Weronika Tobiasz, Aleksandra Długopolska, Klaudia Przybysławska, Magdalena Młot, Łukasz Zięba, Dawid Borucki, Bartosz Grodź, Dominik Bazan, Emil Mielczarek; opiekunowie: Bożena Molęda, Izabela Duda.

 

Najmłodsza drużyna Igrzysk otrzymała „pluszaki”

 

Dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: Leszek Noworól – Pezes Zarządu Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS oraz Ryszard Dudkowski – Wiceprezes Zarządu Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS.

 

Opieka medyczna Igrzysk: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe w Dzierżoniowie – Włodzimierz Kapela.

 

Wszystkie dzieci otrzymały napoje i słodycze, nagrody rzeczowe oraz ciepły posiłek.

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Igrzyska dofinansowane przez:

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

 

Organizatorzy dziękują osobom, które przekazały „pluszaki” dla dzieci.