W dniu 20 września 2018 r. w Dobrocinie odbyły się OTWARTE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY V i VI (powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki).

 

DSC09443.JPG

 

Wyniki końcowe:

Lp

Imię i nazwisko

Gmina

Powiat

Punkty

Dziewczęta rocznik 2008 – 2009

1

Julia Kuska

Świdnica

świdnicki

20

2

Olimpia Dudek

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Marika Rudnicka

Świdnica

świdnicki

18

4

Amelia Sitarek

Kłodzko

kłodzki

17

5

Marika Wiktor

Świdnica

świdnicki

16

6

Laura Mikołajczyk

Świdnica

świdnicki

15

7

Julia Błażkiewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Katarzyna Mikusiak

Radków

kłodzki

13

9

Julia Langheinig

Nowa Ruda

kłodzki

12

10

Aniela Magdziarczyk

Wałbrzych

wałbrzyski

11

11

Dominika Flig

Radków

kłodzki

10

12

Emilia Waligóra

Świdnica

świdnicki

9

13

Wiktoria Szubrycht

Kłodzko

kłodzki

8

14

Hanna Luboch

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Maja Kuklińska

Świdnica

świdnicki

6

16

Karolina Jóźków

Świdnica

świdnicki

5

17

Wiktoria Wąsik

Kłodzko

kłodzki

4

18

Marysia Onik

Świdnica

świdnicki

3

19

Anna Kobiałka

Świdnica

świdnicki

2

20

Amelia Podwórny

Świdnica

świdnicki

1

21

Natalia Darasz

Świdnica

świdnicki

 

22

Julia Haładyj

Kłodzko

kłodzki

 

23

Maja  ewiecka

Świdnica

świdnicki

 

24

Łucja Romian

Kłodzko

kłodzki

 

25

Agnieszka Baziak

Kłodzko

kłodzki

 

26

Natalia Przylasko

Świdnica

świdnicki

 

27

Wiktoria Fudali

Świdnica

świdnicki

 

28

Alicja Giżyński

Świdnica

świdnicki

 

29

Patrycja Kocoń

Kłodzko

kłodzki

 

30

Anastazja Zalewska

Kłodzko

kłodzki

 

31

Kinga Pawlina

Nowa Ruda

kłodzki

 

32

Klaudia Bańkowska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

Chłopcy rocznik 2008 – 2009

1

Oskar Rudnicki

Świdnica

świdnicki

20

2

Marek Zieliński

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Hubert Mikołajczyk

Świdnica

świdnicki

18

4

Jakub Bis

Radków

kłodzki

17

5

Bartosz Mazur

Świdnica

świdnicki

16

6

Franciszek Kornaś

Bardo

ząbkowicki

15

7

Wiktor Koleśnik

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Alan Chmielewski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

9

Krystian Uzuczwara

Kłodzko

kłodzki

12

10

Leon Balon

Świdnica

świdnicki

11

11

Piotr Dolinny

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Dawid Janasik

Świdnica

świdnicki

9

13

Filip Karpiński

Wałbrzych

wałbrzyski

8

14

Xawier Klimaczyński

Radków

kłodzki

7

15

Oliwer Orwat

Radków

kłodzki

6

16

Kamil Chadzikonstandinu

Wałbrzych

wałbrzyski

5

17

Łukasz Mroziński

Świdnica

świdnicki

4

18

Marek Stelmach

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Tobiasz Twardak

Świdnica

świdnicki

2

20

Piotr Nagda

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

21

Fabian Chmiel

Świdnica

świdnicki

 

22

Rafał Iwaniuk

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

23

Kacper Turkiewicz

Świdnica

świdnicki

 

24

Oskar Krupiarz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Maksymilian Dubiel

Świdnica

świdnicki

 

26

Franek Saliński

Świdnica

świdnicki

 

27

Jan Kornaś

Bardo

ząbkowicki

 

28

Arkadiusz Błażkiewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Adrian Czerkawski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

30

Kacper Gębski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

Dziewczęta rocznik 2006 – 2007

1

Amelia Kielar

Wałbrzych

wałbrzyski

20

2

Lena Magdziarczyk

Wałbrzych

wałbrzyski

19

3

Wiktoria Nowacka

Wałbrzych

wałbrzyski

18

4

Hania Świerczek

Świdnica

świdnicki

17

5

Wiktoria Błądzińska

Świdnica

świdnicki

16

6

Martyna Strzępek

Wałbrzych

wałbrzyski

15

7

Klaudia Fil

Wałbrzych

wałbrzyski

14

8

Kornelia Mazur

Świdnica

świdnicki

13

9

Natalia Czerwińska

Radków

kłodzki

12

10

Julia Hoffmann

Wałbrzych

wałbrzyski

11

11

Martyna Wrzeszcz

Kłodzko

kłodzki

10

12

Kamila Grabowiecka

Kłodzko

kłodzki

9

13

Lena Puchała

Świdnica

świdnicki

8

14

Iga Kostan

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Malwina Kulig

Świdnica

świdnicki

6

16

Oliwia Orszuł

Świdnica

świdnicki

5

17

Angelina Wielgus

Radków

kłodzki

4

18

Julia Waligóra

Świdnica

świdnicki

3

19

Zuzanna Janowska

Radków

kłodzki

2

20

Wiktoria Moskała

Świdnica

świdnicki

1

21

Natalia Nalewka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Laura Michajcuk

Radków

kłodzki

 

23

Martyna Horodecka

Radków

kłodzki

 

24

Martyna Markiewicz

Świdnica

świdnicki

 

25

Wiktoria Kocoń

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Dagmara Szychowska

Świdnica

świdnicki

 

27

Oliwia Bereżańska

Świdnica

świdnicki

 

28

Antonina Paterak

Świdnica

świdnicki

 

29

Zuzanna Mikusiek

Radków

kłodzki

 

30

Weronika Czubacka

Świdnica

świdnicki

 

31

Martyna Bojko

Kłodzko

kłodzki

 

32

Natasza Jedynak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Amelia Miałszygrosz

Świdnica

świdnicki

 

34

Marta Gniewek

Kłodzko

kłodzki

 

35

Julia Sroka

Kłodzko

kłodzki

 

36

Nikola Krupiarz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

37

Emilia Szustka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

Chłopcy rocznik 2006 – 2007

1

Bożydar Łaszczuk

Radków

kłodzki

20

2

Jonasz Lewandowski

Kłodzko

kłodzki

19

3

Tomasz Piękoś

Kłodzko

kłodzki

18

4

Mikołaj Szpytma

Świdnica

świdnicki

17

5

Adam Boczula

Dzierżoniów

dzierżoniowski

16

6

Gracjan Szachniewicz

Świdnica

świdnicki

15

7

Mateusz Nolak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Michał Dworzyński

Radków

kłodzki

13

9

Szymon Rąpała

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

10

Szymon Zaczyński

Świdnica

świdnicki

11

11

Krzysztof Jamuła

Wałbrzych

wałbrzyski

10

12

Szymon Kowalczyk

Radków

kłodzki

9

13

Maciej Markowski

Świdnica

świdnicki

8

14

Wiktor Flig

Radków

kłodzki

7

15

Szymon Pułanecki

Kłodzko

kłodzki

6

16

Rafał Czuczwara

Kłodzko

kłodzki

5

17

Jakub Markowski

Świdnica

świdnicki

4

18

Aleksander Stroka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Dominik Borkowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

20

Wojciech Siekierka

Świdnica

świdnicki

1

21

Dawid Juszczak

Kłodzko

kłodzki

 

22

Bartosz Podgórski

Kłodzko

kłodzki

 

23

Jan Pasternak

Świdnica

świdnicki

 

24

Wojciech Turowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Jakub Jeżak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Adrian Nizio

Świdnica

świdnicki

 

27

Kuba Kierul

Świdnica

świdnicki

 

28

Szymon Gwiżdż

Kłodzko

kłodzki

 

29

Hubert Jagieła

Kłodzko

kłodzki

 

30

Patryk Chowański

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Oliwier Kazuń

Kłodzko

kłodzki

 

32

Bartosz Stelmaszczyk

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Adrian Bujnawski

Radków

kłodzki

 

34

Tobiasz Piotrowski

Kłodzko

kłodzki

 

35

Crusco Giowanni

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

36

Bartosz Bujny

Kłodzko

kłodzki

 

37

Michał Rosiak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

38

Filip Porębski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

39

Dominik Stróż

Kłodzko

kłodzki

 

40

Kamil Głowacz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

41

Sergiusz Mikoś

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

Dziewczęta rocznik 2004 – 2005

1

Roksana Niedziałkowska

Świdnica

świdnicki

20

2

Weronika Bykowska

Radków

kłodzki

19

3

Urszula Krupa

Kłodzko

kłodzki

18

4

Kinga Kubisztal

Świdnica

świdnicki

17

5

Julia Huzar

Świdnica

świdnicki

16

6

Wiktoria Hejman

Wałbrzych

wałbrzyski

15

7

Karolina Margasińska

Kłodzko

kłodzki

14

8

Karolina Gawrońska

Świdnica

świdnicki

13

9

Amelia Walatek

Świdnica

świdnicki

12

10

Natalia Kliś

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

11

Oliwia Borkowska

Radków

kłodzki

10

12

Karolina Skawina

Kłodzko

kłodzki

9

13

Hanna Bekas

Świdnica

świdnicki

8

14

Amelia Patyk

Świdnica

świdnicki

7

15

Aleksandra Szpinder

Wałbrzych

wałbrzyski

6

16

Oliwia Żurawska

Świdnica

świdnicki

5

17

Angelika Ślęzak

Świdnica

świdnicki

4

18

Emilia Szelezin

Świdnica

świdnicki

3

19

Anna Mikuła

Świdnica

świdnicki

2

20

Asia Wodnicka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

21

Joanna Duda

Radków

kłodzki

 

22

Kamila Krotoff

Kłodzko

kłodzki

 

23

Anna Radziewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Natalia Kalinowska

Wałbrzych

wałbrzyski

 

25

Julia Bogacz

Świdnica

świdnicki

 

26

Oliwia Białkowska

Kłodzko

kłodzki

 

27

Alicja Kosierkiewicz

Świdnica

świdnicki

 

28

Maja Kwiatek

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Wiktoria Wojtas

Kłodzko

kłodzki

 

30

Natalia Świerczyńska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Adrianna Przygodzka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

32

Katarzyna Sikorska

Świdnica

świdnicki

 

Chłopcy rocznik 2004 – 2005

1

Szymon Kawiński

Świdnica

świdnicki

20

2

Kacper Gawron

Wałbrzych

wałbrzyski

19

3

Przemysław Byszko

Radków

Kłodzki

18

4

Dominik Bekas

Świdnica

świdnicki

17

5

Kuba Frygies

Dzierżoniów

dzierżoniowski

16

6

Aleksander Wasylik

Dzierżoniów

dzierżoniowski

15

7

Krzysztof Janiszewski

Świdnica

świdnicki

14

8

Mikołaj Stodolica

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

9

Kacper Styczeń

Świdnica

świdnicki

12

10

Jakub Malawski

Świdnica

świdnicki

11

11

Kamil Liberda

Radków

kłodzki

10

12

Gabriel Mika

Świdnica

świdnicki

9

13

Igor Blaźniak

Nowa Ruda

kłodzki

8

14

Damian Gulanowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Radosław Janowski

Wałbrzych

wałbrzyski

6

16

Aleksander Martewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

17

Wojciech Aniołczyk

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

18

Mateusz Lesiak

Świdnica

świdnicki

3

19

Krzysztof Mikusiak

Radków

kłodzki

2

20

Patryk Mrozek

Kłodzko

kłodzki

1

21

Bartek Wójcik

Radków

kłodzki

 

22

Aleksander Gach

Kłodzko

kłodzki

 

23

Jakub Błażkiewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Nataniel Woźniak

Świdnica

świdnicki

 

25

Błażej Nikusiak

Radków

kłodzki

 

26

Mateusz Gluba

Wałbrzych

wałbrzyski

 

27

Szymon Zielkowski

Wałbrzych

wałbrzyski

 

28

Hubert Szady

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Michał Wróbel

Świdnica

świdnicki

 

30

Sebastian Sztangret

Kłodzko

kłodzki

 

31

Kacper Goździejewski

Świdnica

świdnicki

 

32

Dawid Piekarski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Kacper Palcer

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

34

Bartłomiej Górszczyk

Kłodzko

kłodzki

 

35

Kacper Krzyżak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

36

Kornel Nosek

Kłodzko

kłodzki

 

37

Michał Świerczyński

Świdnica

świdnicki

 

Dziewczęta rocznik 2002 – 2003

1

Karolina Malinowska

Świdnica

świdnicki

20

2

Anna Drożdż

Świdnica

świdnicki

19

3

Anna Natanek

Świdnica

świdnicki

18

4

Kasia Lubańska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Kinga Copija

Świdnica

świdnicki

16

6

Julia Olejko

Świdnica

świdnicki

15

7

Emilia Michalak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Magdalena Jozniszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

Chłopcy rocznik 2002 – 2003

1

Krystian Bryła

Nowa Ruda

kłodzki

20

2

Mateusz Zięba

Świdnica

świdnicki

19

3

Bartosz Polak

Kłodzko

kłodzki

18

4

Daniel Bona

Wałbrzych

wałbrzyski

17

5

Michał Popkowski

Świdnica

świdnicki

16

6

Jakub Kowalski

Świdnica

świdnicki

15

7

Krzysztof Olejniczak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Dawid Orman

Radków

kłodzki

13

9

Adrian Migas

Świdnica

świdnicki

12

10

Artur Piasecki

Nowa Ruda

kłodzki

11

11

Wojciech Rapanowicz

Radków

kłodzki

10

12

Szymon Z

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

13

Rafał Bąkowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Patryk Szlag

Nowa Ruda

kłodzki

7

15

Grzegorz Czarnecki

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

16

Norbert Łuczyński

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

17

Daniel Bulera

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

18

Dobosz Jokul

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

Chłopcy rocznik 2000 – 2001

1

Adam Gruda

Nowa Ruda

kłodzki

20

2

Marek Bykowski

Radków

kłodzki

19

3

Grzegorz Piasecki

Nowa Ruda

kłodzki

18

4

Sebastian Polak

Kłodzko

kłodzki

17

5

Rafał Pipier

Nowa Ruda

kłodzki

16

Dziewczęta rocznik 1998 – 1999

1

Małgorzata Ignaszak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

20

2

Barbara Puczek

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Irena Podawca

Dzierżoniów

dzierżoniowski

18

Chłopcy rocznik 1998 - 1999

1

Paweł Prask

Wałbrzych

wałbrzyski

20

2

Jakub Chwistek

Świdnica

świdnicki

19

3

Kacper Dratwa

Świdnica

świdnicki

18

Mężczyźni rocznik 1997 i starsi

1

Henryk Strzelczok

Nowa Ruda

kłodzki

20

2

Marcin Kornaś

Bardo

ząbkowicki

19

 

DSC09091.JPG

 

„BIEG RADOŚCI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI”

Kategoria: OPEN – 4000m

  1. Krystian Bryła (Nowa Ruda)
  2. Krzysztof Oporski (Dobrocin)
  3. Franciszek Kornaś (Bardo)
  4. Katarzyna Kalita (Witoszów)
  5. Karolina Malinowska (Witoszów)
  6. Grzegorz Różycki (Mościsko)
  7. Igor Blaźniak (Nowa Ruda)
  8. Tadeusz Żurawski (Dzierżoniów)
  9. Jan Kornaś (Bardo)
  10. Kamila Kossowska (UG Dzierżoniów)
  11. Jarosław Gębski (Dzierżoniów)
  12. Marcin Kornaś (Bardo)

 

 

Biegi ukończyło 260 zawodniczek i zawodników.

 

Punktacja gmin:

  1. Świdnica = 680 pkt.
  2. Dzierżoniów = 376 pkt.
  3. Radków = 221 pkt.
  4. Wałbrzych = 214 pkt.
  5. Kłodzko = 185 pkt.
  6. Nowa Ruda = 132 pkt.
  7. Bardo = 34 pkt.

 

Punktacja powiatów:

  1. Świdnicki = 680 pkt.
  2. Kłodzki = 538 pkt.
  3. Dzierżoniowski = 376 pkt.
  4. Wałbrzyski = 214 pkt.
  5. Ząbkowicki = 34 pkt.

 

Medale i nagrody rzeczowe wręczali przedstawiciele głównych organizatorów „Biegów”: Marian Kowal – Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów oraz Leszek Noworól – Prezes Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS.

Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali napojami i posiłkiem przygotowanym przez Sołectwo wsi Dobrocin, ponadto każdy uczestnik otrzymał na zakończenie biegu pamiątkowy znaczek okolicznościowy.
Opiekę medyczną zapewniał: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.
Organizatorzy dziękują dzierżoniowskiej policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Gilowie za zabezpieczenie imprezy.

Organizatorzy:
Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
Gmina Dzierżoniów
Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu
Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów
Rada Sołecka Wsi Dobrocin
Ludowy Klub Sportowy Dobrocin
Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku