Loading...
Aktualności

Świetny występ zapaśników IRON BULLS Bielawa w Ogólnopolskim Turnieju w Miliczu

W dniach 25-26 października w Miliczu odbył się Ogólnopolski Turniej Zapaśniczy Młodziczek i Młodzików w zapasach w stylu wolnym. W zawodach rywalizowało 170 uczestników z 30 klubów z Polski.

 

UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali:Weronika Smaczyńska 62kg SP 10 Bielawa, Patrycja Smaczyńska 58kg SP 10 Bielawa, Klaudia Smaczyńska 66kg SP 10 Bielawa, Karol Kurbiel 38kg SP 10 Bielawa, Maciej Wilk 75kg SP 4 Bielawa, Mateusz Smagieł 85kg SP 4 Bielawa, Tymoteusz Wondraszek 38kg Wiktoria Tokarczyk 62kg SP 10 Bielawa, Klaudia Kutyba 33kg.
Najlepiej zaprezentowała się Weronika Smaczyńska, która wywalczyła złoty medale w kat. 62kg. Srebrny medal w kat. 33kg wywalczyła Klaudia Kutyba 33kg. Brązowe krążki zdobyli Klaudia Smaczyńska 66kg, Patrycja Smaczyńska 54kg, Mateusz Smagieł, 85kg, Maciej Wilk 75kg.
W walkach eliminacyjnych odpadli Wiktoria Tokarczyk 62kg, Karol Kurbiel 38kg oraz Tymoteusz Wondraszek 38kg. W klasyfikacji zespołowej dziewczęta z naszego klubu uplasowały się na III pozycji.
Kolejne udane zawody dla naszych zawodników i zawodniczek. W sotatnim czasie spory nacisk kładziemy na treningach na elementy taktyczne. Wkrótce czekają nas zawody w Dzierżoniowie, mini Camp w Spalonej oraz Mistrzostwa Polski Młodziczek w Dzierżoniowie – Norbert Warchoł.
Zapraszamy na treningi – Więcej informacji 693 981 359, 667 675 626
Wielkie podziękowanie dla firmy Rem sen materace, Edildomus Italia, Festa Sport, Fix Catering Dietetyczny za wsparcie młodych sportowców.
Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2019/10-28{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content