Loading...
Aktualności

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym

W dniach 19-21 maja zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów startowały w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym na pruszkowskim weldromie. Z bardzo dobrej strony pokazała się Małgorzata Dąbrowska, która w sprincie indywidualnym juniorek ostatecznie zajęła 4 miejsce i otarła się o Medal Mistrzostw Polski. Tego dnia musiał uznać wyższość zawodniczek specjalizujących się w tej odmianie kolarstwa. W orliczkach 8 była Dorota Przęzak.

Następnego dnia rozegrane zostało omnium, wielobój kolarski w którego skład wchodziły 4 konkurencje. Dąbrowska po kraksie w pierwszej konkurencji ostatecznie została sklasyfikowana na 14 miejscu , a Marianna Kolinko na 18. W U23  Przęzak była 16.  Duet Kolinko-Dąbrowska w sprincie drużynowym zajął 9 miejsce.

Dziękujemy wszystkim naszym sponsorom  za okazana pomoc: Atom Deweloper, Boxmet, Boxmet Medical, Boxmet Trade, Dzierżoniów – nastraja pozytywnie, Gminie Dzierżoniów, Centrum TMT Dzierżoniów, Bestor, Aklima Serwis oraz Kacpersky.

Zadanie publiczne współfinansowane jest ze środków pochodzących z budżetu Dzierżoniowa.

źródło: LKS Atom Boxmet Dzierżoniów