Loading...
Aktualności

Dobrocińskie przełaje 2017

W dniu 14 września 2017 r. w Dobrocinie odbyły się OTWARTE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY V i VI (powiaty: dzierżoniowski, kłodzki, świdnicki, wałbrzyski i ząbkowicki).

 

„DOBROCIŃSKIE PRZEŁAJE – 2017” 

Zawody otworzył Marian Kowal – Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego.

 

 

 

Wyniki końcowe:

miejsce

imię i nazwisko

szkoła/klub/miejscowość

gmina

powiat

punkty

= kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2007 – 2008

1

Natalia CZERWIŃSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

15

2

Wiktoria BŁĄDZIŃSKA

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

14

3

Julia KUSKA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

13

4

Dagmara SZYCHOWSKA

 

Świdnica

świdnicki

12

5

Maria BIERNACKA

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Julia MERAK

SP Ołdrzychowice

Kłodzko

kłodzki

10

7

Natalia NALEWKA

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Natalia SROKA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

8

9

Angelina WIELGUS

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

7

10

Klaudia KUTYBA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

6

11

Łucja BUSZTA

SP Ołdrzychowice

Kłodzko

kłodzki

5

12

Maja KUPIECKA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

4

13

Nicoll GACH

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

3

14

Natalia LEGA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

2

15

Antonina PATERAK

 

Świdnica

świdnicki

1

16

Maja KUKLIŃSKA

 

Świdnica

świdnicki

 

17

Wiktoria WĄSIK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

18

Aleksandra MAJKRZAK

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

19

Julia NAZARKIEWICZ

 

Świdnica

świdnicki

 

20

Julia BŁAŻKIEWICZ

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

21

Katarzyna ŻMOJDZIAN

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

22

Maja DEREWIECKA

 

Świdnica

świdnicki

 

23

Emilia SOBAŃSKA

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

24

Wiktoria FUDALI

 

Świdnica

świdnicki

 

25

Martyna SZYDŁOWSKA

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

26

Natalia KRUPA

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

27

Maja CIESIELSKA

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

28

Maja JON

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

= kategoria: CHŁOPCY rocznik 2007 – 2008

1

Wojciech MAJKA

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

15

2

Patryk SZEREMETA

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

14

3

Gracjan SZACHNIEWICZ

 

Świdnica

świdnicki

13

4

Igor BABIAK

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

12

5

Hubert MIKOŁAJCZYK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

11

6

Łukasz BOŻYDAR

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

10

7

Filip SURMA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

9

8

Michał STEFANIAK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

8

9

Michał JANOWICZ

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

7

10

Amadeusz KAWALEC

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

6

11

Alan KUBIAK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

5

12

Oskar RUDNICKI

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

4

13

Szymon MAZUR

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

3

14

Szymon MANIJAK

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

2

15

Krystian KOSTYRA

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

1

16

Franciszek KORNAŚ

SP Bardo

Bardo

ząbkowicki

 

17

Jakub WIERZBICKI

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

18

Marek ZIELIŃSKI

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

19

Kacper TOMASIK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

20

Wiktor KOLEŚNIK

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

21

Kacper KLĘSK

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

22

Jakub RYSZAWY

 

Świdnica

świdnicki

 

23

Piotr DOLINNY

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Paweł WOJCIACZYK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

25

Alan CHMIELEWSKI

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Wiktor MISZCZUK

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

27

Dominik BORKOWSKI

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

28

Karol WITOMSKI

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Sergiusz MIKOŚ

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

30

Jan KORNAŚ

SP Bardo

Bardo

ząbkowicki

 

31

Michał ROSIAK

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

= kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2005 – 2006

1

Laura SZUBRYCHT

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

15

2

Julia HUZAR

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

14

3

Martyna WRZESZCZ

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

13

4

Karolina KOZIEŁ

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

12

5

Karolina MARGASIŃSKA

SP Ołdrzychowice

Kłodzko

kłodzki

11

6

Martyna WASZCZYK

SP Ołdrzychowice

Kłodzko

kłodzki

10

7

Amelia WALATEK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

9

8

Julia ZAGUBA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

8

9

Karolina OCHOCKA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

7

10

Emilia SZELEZIN

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

6

11

Wiktoria BEDNARCZUK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

5

12

Maja BORYSEWICZ

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

4

13

Kornelia MAZUR

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

3

14

Amelia PATYK

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

2

15

Izabela MAJCHRZAK

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

1

16

Justyna LEWANDOWSKA

 

Świdnica

świdnicki

 

17

Maja KWIATEK

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

18

Malwina KULIS

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

19

Malwina SŁABICKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

20

Daria BUKAŁO

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

 

21

Oliwia MACIULEWICZ

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Amelia SIKORA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

23

Karolina URBAŃSKA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

24

Martyna MARKIEWICZ

 

Świdnica

świdnicki

 

25

Daria KOWALA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

26

Amelia HAUSLER

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

27

Agata MAJERCZYK

 

Nowa Ruda

kłodzki

 

28

Amelia STEFANIAK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

29

Hanna ZAKRAWACZ

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

30

Alicja ANIOŁ

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Oliwia KARKUSZEWSKA

 

Świdnica

świdnicki

 

32

Emilia SZYSZKA

 

Świdnica

świdnicki

 

33

Patrycja GRZEŚKIEWICZ

 

Świdnica

świdnicki

 

34

Aleksandra KĘSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

35

Julia BOGACZ

 

Świdnica

świdnicki

 

36

Natalia KRAWCZYK

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

37

Angelika POLAK

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

= kategoria: CHŁOPCY rocznik 2005 – 2006

1

Maksymilian ONIK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

15

2

Patryk MROZEK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

14

3

Szymon RĄPAŁA

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

4

Mateusz NOWAK

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Aleksander MARTEWICZ

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Tomasz PIĘKOŚ

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

10

7

Wiktor Damian

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

9

8

Aleksander WASYLIK

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

9

Jakub HOLBAND

 

Świdnica

świdnicki

7

10

Kacper MAJKA

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

6

11

Emil MIGAS

 

Świdnica

świdnicki

5

12

Jakub NÓŻKA

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

4

13

Jonasz LEWANDOWSKI

SP Ołdrzychowice

Kłodzko

kłodzki

3

14

Kacper PALCER

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Mateusz LESIAK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

1

16

Kacper SZEREMETA

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

17

Bartek WÓJCIK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

18

Hubert MARUSZAK

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

19

Dawid PAWŁOWSKI

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

 

20

Michał STYCZEŃ

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

21

Wojciech BOBOWSKI

 

Świdnica

świdnicki

 

22

Dominik SOWA

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

23

Brajan KOBAK

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

 

24

Kacper TROJAN

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

25

Norbert ŁUZNY

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

26

Konrad HOLLINGER

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

27

Jakub MALAWSKI

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

28

Nataniel WOŹNIAK

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

 

29

Damian URBAŃCZYK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

30

Michał WRÓBEL

 

Świdnica

świdnicki

 

31

Marek DUMA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

32

Bartosz PODGÓRSKI

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

33

Norbert FORYŚ

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

34

Jakub JEŻAK

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

35

Szymon PUŁANECKI

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

36

Wojciech ŻYDEK

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

37

Dawid JUSZCZAK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

38

Adam GIEDRWEICZ

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

39

Dominik JACHOWSKI

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

40

Kamil GŁOWACZ

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

41

Oskar DUDKA

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

42

Bartosz KRZYSZKOWSKI

 

Świdnica

świdnicki

 

43

Kacper OKO

 

Świdnica

świdnicki

 

44

Oliwer CICHY

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

45

Oliwer SZTAJERWALD

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

= kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2004

1

Roksana NIEDZIAŁKOWSKA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

15

2

Kinga KUBISZTAL

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

14

3

Weronika BYKOWSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

13

4

Natalia KLIS

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Oliwia BORKOWSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

11

6

Karolina GAWROŃSKA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

10

7

Emilia SOKOŁOWSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

9

8

Emilia BORUCZKOWSKA

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

8

9

Weronika FIOR

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

10

Angelika ŚLĘZAK

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

6

11

Laura MAGOŃ

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

5

12

Aleksandra WALIGÓRA

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

4

13

Róża MADEJ

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

3

14

Anna MIKUŁA

 

Świdnica

świdnicki

2

15

Oliwia ŻURAWSKA

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

1

16

Klaudia ZIĘBA

 

Świdnica

świdnicki

 

17

Maria KAJEWSKA

 

Świdnica

świdnicki

 

18

Wiktoria CICHA

SP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

= kategoria: CHŁOPCY rocznik 2004

1

Damian PIWKO

SP Dobromierz

Dobromierz

świdnicki

15

2

Damian STANKIEWICZ

 

Świdnica

świdnicki

14

3

Patryk HERMASZEWSKI

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

13

4

Igor KAŃCZUGA

 

Świdnica

świdnicki

12

5

Kuba FRYGIES

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Kacper STYCZEŃ

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

10

7

BŁAŻKIEWICZ

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Krzysztof JANISZEWSKI

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

8

9

Kacper GOŹDZIEJEWSKI

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

7

10

Gabriel MIKA

SP Grodziszcze

Świdnica

świdnicki

6

11

Wojciech ANIOŁCZYK

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

12

Aleksander GOŹDZIEJEWSKI

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

4

13

Kacper POPIEL

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

3

14

Karol CIECIERSKI

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

2

15

Wojciech DUMA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

1

16

Adam TABAKA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

17

Szymon KAWIŃSKI

 

Świdnica

świdnicki

 

18

Olgierd HODEL

 

Świdnica

świdnicki

 

19

Aleksander GACH

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

20

Mateusz GRANDYS

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

21

Karol WSZÓŁ

SP Tuszyn

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Dawid GRACZYK

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

23

Krystian MŁOCEK

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

24

Jakub ZAKRAWACZ

SP Strzelce

Marcinowice

świdnicki

 

= kategoria: DZIEWCZĘTA rocznik 2002 – 2003

1

Karolina MALINOWSKA

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

15

2

Zuzanna PODWALNY

SP Kłodzko

Kłodzko

kłodzki

14

3

Angelika SUSKA

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

13

4

Natalia SKÓRA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

12

5

Aleksandra CHOLEWKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

11

6

Katarzyna PATRYJAK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

10

7

Julianna KOZAKIEWICZ

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

9

8

Anna NATANEK

Sp Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

8

9

Joanna FRĄCZEK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

7

10

Zuzanna PIETRUKIEWICZ

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

6

11

Wiktoria PARUCH

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

5

12

Hanna DWORZAŃSKA

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

4

13

Martyna DZIURA

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

3

= kategoria: CHŁOPCY rocznik 2002 – 2003

1

Marcin SKÓRA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

15

2

Jakub SZCZYPIŃSKI

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

14

3

Jakub HAJDRYCH

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

13

4

Adam KAZIMIERSKI

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

12

5

Szymon JEDZINIAK

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

11

6

Bartosz POLAK

SP Żelazno

Kłodzko

kłodzki

10

7

Konrad CIEŚLIK

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

9

8

Maciej BANACH

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

8

9

Mateusz ZIĘBA

SP Pszenno

Świdnica

świdnicki

7

10

Bartłomiej KOWALCZYK

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

6

11

Kewin BILIK

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

5

12

Jakub CHWISTEK

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

4

13

Michał MATKOWSKI

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

3

14

Kacper BABIAK

SP Gniewków

Dobromierz

świdnicki

2

15

Szymon BRZOZOWKI

SP Ścinawka Średnia

Radków

kłodzki

1

16

Karol ŁUKASZYK

SP Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

 

17

Kacper WINIARSKI

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

18

Michał ZAGUBA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

19

Dawid KADELA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

20

Kacper DRATWA

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

21

Maciej WĘSEK

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

22

Maciej WILMANOWICZ

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

23

Krystian LISZCZ

SP Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

24

Maciej KOLASA

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

= kategoria: CHŁOPCY rocznik 2000 – 2001

1

Mateusz HAJDRYCH

 

Świdnica

świdnicki

15

2

Sebastian POLAK

 

Kłodzko

kłodzki

14

3

Marek BYKOWSKI

 

Nowa Ruda

kłodzki

13

4

Krzysztof DROZDOWSKI

 

Nowa Ruda

kłodzki

12

5

Jakub SZULC

 

Świdnica

świdnicki

11

= kategoria: KOBIETY rocznik 1996 i starsi

1

Katarzyna KALITA

 

Świdnica

świdnicki

15

2

Anna KOZIEŁ

Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

14

= kategoria: MĘŻCZYŹNI rocznik 1996 i starsi

1

Michał WOŚ

ZS Wolibórz

Kłodzko

kłodzki

15

2

Ryszard MYDŁOWSKI

 

Świdnica

świdnicki

14

3

Marcin KORNAS

Bardo

Bardo

ząbkowicki

13

 

 

Biegi ukończyło 230 zawodniczek/zawodników.

 

Punktacja gmin:

  1. Świdnica = 564 pkt.
  2. Kłodzko = 197 pkt.
  3. Dzierżoniów = 110 pkt.
  4. Radków = 105 pkt.
  5. Dobromierz = 60 pkt.
  6. Nowa Ruda = 25 pkt.
  7. Marcinowice = 19 pkt.
  8. Bardo = 13 pkt.

 

Punktacja powiatów:

  1. świdnicki = 643 pkt.
  2. kłodzki = 327 pkt.
  3. dzierżoniowski = 110 pkt.
  4. ząbkowicki = 13 pkt.

 

Medale i nagrody rzeczowe wręczali przedstawiciele głównych organizatorów „Biegów”: Jolanta Zarzeka – Zastępca Wójta Gminy Dzierżoniów, Alicja Hromada – Dyrektor Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie oraz Leszek Noworól – Prezes Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS.

Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali napojami i posiłkiem przygotowanym przez Sołectwo wsi Dobrocin, ponadto każdy uczestnik otrzymał na zakończenie biegu pamiątkowy znaczek okolicznościowy.

Opieka medyczna – AMBULANS Pogotowie Ratunkowe Włodzimierz Kapela.

 

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Gmina Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Rada Sołecka Wsi Dobrocin

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

 

{gallery}2017/09-14{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content