Loading...
Aktualności

Sukcesy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Zagrodnie

W niedzielę 4 czerwca  młodzi kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w zawodach o Puchar Starosty Złotoryjskiego, który odbył się w miejscowości Zagrodno. Najmłodsi zawodnicy klubu w każdej kategorii wiekowej odnieśli  sukcesy, stawiając pierwsze kroki w rywalizacji sportowej w kolarstwie.

Pierwszą  kategorią był start dzieci 6-8lat, gdzie Mateusz Dolinny zajął II miejsce. Dalej w kategorii 9-10 lat Piotr Dolinny był 4. Starsza kategoria 11-12 lat to III miejsce Macieja Rostkowskiego, 4 lokata Zuzanny Dąbrowskiej oraz 5 miejsce Huberta Stelmach.  W rywalizacji kategorii 13-14 lat, wśród chłopców trzy pierwsze miejsca padły łupem zawodników dzierżoniowskiego klubu.  Patryk Usik zajął 1 miejsce, Kacper Najda był drugi a Kamil Mazur zajął 3 lokatę. W damskiej odsłonie kategorii 13-14 lat Joanna Wodnicka uplasowała się na 3 miejscu.

Serdecznie gratulujemy sukcesów młodym adeptom a serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich sponsorów klubu za okazaną pomoc, w szczególności: Miasto Dzierżoniów- nastraja pozytywnie, ATOM deweloper, Boxmet.

Zadanie finansowane ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

opracowała: Natalia Tryler