Loading...
Aktualności

Mistrzostwa Dolnego Śląska w kategorii juniorów U18 i U20

Mistrzostwa Dolnego Śląska w kategorii juniorów U18 i U20 odbyły się po raz pierwszy na zmodernizowanym stadionie w Jeleniej Górze. Bartłomiej Mazur reprezentujący Muflon Bielawa, udanie zadebiutował w mistrzowskiej imprezie kategorii U18 na stadionie. Bartek zdobył brązowy medal w biegu na 3000 m, przy okazji poprawiając swój rekord życiowy o 6 sek., pobiegł w czasie 9:47,31.

Na tych samych zawodach, które odbyły się 27 maja, wystartowała Kasandra Gawra. W biegu na  100 m ppł popełniła 2 błędy, na 2 płotkach i być może przez te błędy nie zdobyła medalu. Ostatecznie zajęła 5 miejsce, a wszystkie medalistki biegły w serii z Kasandrą. Do zawodów przygotowywała się niespełna 2 miesiące, gdyż na co dzień trenuje biathlon w SMS Szklarska Poręba. Czas który uzyskała (16,66 sek.) daje jej 3 klasę sportową w tym roku, więc start i tak można uznać za udany.

Starty w zawodach oraz działalność klubu Muflon Bielawa wspomaga Urząd Miasta Bielawa, OSiR Bielawa oraz sponsorzy: Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie, Boxmet Medical, ZPM Jerzy Gawrycki.