Loading...
Aktualności

BWA Breakers pokonują tancerzy z Japonii

18 marca 2017 BWA Breakers reprezentowało Bielawe na Międzynarodowych zawodach w Kętrzynie. Bielawscy tancerze rywalizując z tancerzami z Japonii, Ukrainy , Litwy i Polski uplasowali się na podium aż w trzech kategoriach.

Grzegorz Gniwecki W kategorii dla profesjonalistów 3 vs 3 w połączeniu z tancerzami z Pomorza zajął 1 miejsce pokonując w walce finałowej drużynę z Japonii i Polski. Klaudia Watemborska w kategorii dla kobiet „Bgirl Battle” zajęła 2 miejsce. Natomiast Mateusz Magusiak w kategorii dla profesjonalistów powyżej 25 roku życia zajął 2 miejsce. Klaudia i Mateusz otarli się o wygraną w swoich kategoriach, wygraną było reprezentowanie Polski na mistrzostwach w Rosji – Battle Of Style.

źródło: BWA Breakers