Loading...
Aktualności

Małgorzata Dąbrowska zwycięża w Imielinie

Małgorzata Dąbrowska z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów pewnie zwycięża w w rywalizacji juniorek młodszych w XII Ogólnopolskim Kryterium Ulicznym u Puchar Burmistrza Miasta Imielin rozgrywanym w niedzielę. Sukces również podczas tego startu odniosła Dorota Przęzak, która zajęła II miejsce w rywalizacji elity kobiet. W kategorii juniorki 5 miejsce zajęła Sandra Traczyk.

W rywalizacji juniorek młodszych 7 miejsce zajęła Laura Wójcik, 13 była Marianna Kolinko a 15 Wiktoria Zborowska. W wyścigu żakiń Joanna Wodnicka zajęła 4 miejsce.W rywalizacji młodzika na 16 miejscu finiszował Bojnarowicz Kacper, 17 był Bochenek Karol a 20 Najda Kacper. Ostatnim startem dnia był wyścig juniora, gdzie 9 pozycję zajął Michał Mroczkowski.