Loading...
Aktualności

Aurela Nerlo II Wicemistrzynią Polski

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zdobyła tytuł II Górskiej Wicemistrzyni Polski w kolarstwie szosowym podczas Szosowych Górskich Mistrzostw Polski rozgrywanych w Wysowej Zdrój. Sukces swój zajęła po finiszu z 4-osobowej ucieczki jadącej  na czele peletonu prawie od początku 75km dystansu wyścigu.

Trasa wyścigu rozgrywana była na wymagających 25km rundach oraz 25km dojeździe do mety. Juniorki miały do pokonania 2 rundy trasy. Pierwsze miejsce zdobyła  Perekitko Karolina z TKK PACIFIC NESTLE FITNESS CYCLING TEAM a druga była 2 Nikola Różyńska ALKS STAL – OCETIX – IGLOTEX GRUDZIĄDZ. W rywalizacji elity kobiet na dystansie 100km 4 miejsce zajęła Ewelina Szybiak, a w rywalizacji kategorii młodzieżowej poniżej 23 lat  5 lokatę zajęła Dorota Przęzak. Pozostałe miejsca w rywalizacji juniorek to 16 pozycja Sandry Traczyk i 18 Weroniki Laszkiewicz. Wśród juniorek młodszych 19 miejsce zajęła Dąbrowska Małgorzata a w juniorach 33 był Michał Mroczkowski.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności Atom Deweloper, Miasto Dzierżoniów, Boxmet, Boxmet Trade oraz Boxmet Medical.

Zadanie finansowane ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

opracowała: Natalia Mielnik