Loading...
Aktualności

Otwarte zawody w strzelaniu z wiatrówki

W dniu 5 czerwca 2016 r. w Bielawie odbyły się OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE Z WIATRÓWKI.

 

 

 

Uzyskane wyniki:

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Genowefa Małek – 90 pkt.

2 miejsce: Hanna Twardowska – 84 pkt.

3 miejsce: Danuta Szostek – 83 pkt.

4 miejsce: Dagmara Cybowska – 83 pkt.

5 miejsce: Natalia Pilarczyk – 82 pkt.

6 miejsce: Joanna Lasoń – 80 pkt.

7 miejsce: Małgorzata Styrcz – 68 pkt.

8 miejsce: Bożena Pancerz – 62 pkt.

= kategoria: 15 – 17 lat

1 miejsce: Damian Drzyzga – 89 pkt.

2 miejsce: Michał Wójcik – 82 pkt.

3 miejsce: Maciej Mokrzysz – 69 pkt.

4 miejsce: Michał Bryk – 68 pkt.

5 miejsce: Kacper Środoń – 60 pkt.

= kategoria: 18 – 25 lat

1 miejsce: Łukasz Szubert – 92 pkt.

2 miejsce: Mateusz Kilian – 91 pkt.

3 miejsce: Paweł Bech – 84 pkt.

4 miejsce: Łukasz Samul – 83 pkt.

5 miejsce: Dawid Dudek – 80 pkt.

6 miejsce: Marcin Boguszewski – 77 pkt.

7 miejsce: Michał Dzryzga – 74 pkt.

8 miejsce: Rafał Błażkiewicz – 71 pkt.

= kategoria: 26 – 50 lat

1 miejsce: Tomasz Sadło – 92 pkt.

2 miejsce: Sławomir Czerwiński – 90 pkt.

3 miejsce: Bronisław Cybowski – 83 pkt.

4 miejsce: Mateusz Ostapiuk – 83 pkt.

5 miejsce: Grzegorz Naglik – 81 pkt.

6 miejsce: Mariusz Strzemieszny – 81 pkt.

7 miejsce: Krzysztof Samul – 67 pkt.

8 miejsce: Edward Rachowiecki – 39 pkt.

= kategoria: 50 lat i starsi

1 miejsce: Andrzej Walczuk – 93 pkt.

2 miejsce: Janusz Sulżyński – 93 pkt.

3 miejsce: Jan Gałęza – 90 pkt.

4 miejsce: Józef Czerwiński – 90 pkt.

5 miejsce: Ryszard Nowopolski – 84 pkt.

6 miejsce: Stefan Binio – 78 pkt.

7 miejsce: Jerzy Kieloch – 75 pkt.

= kategoria: PISTOLET–OPEN

1 miejsce:Mateusz Ostapiuk – 87 pkt.

2 miejsce: Tomasz Sadło – 86 pkt.

3 miejsce: Krzysztof Bech – 83 pkt.

4 miejsce: Łukasz Samul – 79 pkt.

5 miejsce: Dagmara Cybowska – 75 pkt.

6 miejsce: Przemysław Świerczyński – 72 pkt.

7 miejsce: Jan Gałęza – 69 pkt.

8 miejsce: Genowefa Małek – 66 pkt.

9 miejsce: Kacper Środoń – 66 pkt.

10 miejsce: Marcin Boguszewski – 64 pkt.

11 miejsce: Krzysztof Samul – 63 pkt.

12 miejsce: Krzysztof Broniewski – 50 pkt.

13 miejsce: Maciej Mokrzysz – 45 pkt.

14 miejsce: Michał Wójcik – 38 pkt.

15 miejsce: Stefan Binio – 35 pkt.

16 miejsce: Rafał Błażkiewicz – 34 pkt.

17 miejsce: Michał Bryk – 30 pkt.

 

Organizatorzy zawodów:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Zawody dofinansowane przez:

Gminę Bielawa

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

{gallery}2016/06-05{/gallery}

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content