Loading...
Aktualności

Strefowy turniej PIŁKARSKA KADRA CZEKA chłopców

W dniu 8 maja 2016 r. na boisku w Piławie Dolnej odbył się STREFOWY TURNIEJ „PIŁKARSKA KADRA CZEKA” CHŁOPCÓW organizowany w ramach XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS – Mieszkańców Wsi i Miast.

 

 

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn z powiatów świdnickiego, wałbrzyskiego i dzierżoniowskiego (jedna drużyn z powiatu wałbrzyskiego nie przybyła na turniej).

 

Uzyskane wyniki:

GLKS Gimnazjum Marcinowice – GZS-P w Czarnym Borze 0:0

LKS „Orzeł” Piława Dolna – UKS „Bielawianka” 0:1

LKS „Cukrownik” Pszenno – GLKS Gimnazjum Marcinowice 1:0

GZS-P w Czarnym Borze – UKS „Bielawianka” 2:0

LKS „Orzeł” Piława Dolna – LKS „Cukrownik” Pszenno 0:2

GLKS Gimnazjum Marcinowice – UKS „Bielawianka” 2:0

GZS-P w Czarnym Borze – LKS „Orzeł” Piława Dolna 5:0

UKS „Bielawianka” – LKS „Cukrownik” Pszenno 0:5

GLKS Gimnazjum Marcinowice – LKS „Orzeł” Piława Dolna 3:0

GZS-P w Czarnym Borze – LKS „Cukrownik” Pszenno 0:2

 

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: LKS „Cukrownik” Pszenno (powiat świdnicki) w składzie: Michał Tabor, Dominik Ciuba, Marcin Skóra, Mateusz Śmietana, Eryk Ciuba, Patryk Kmiecik, Szymon Jedziniak, Mateusz Zięba, Damian Bondzyło, Mateusz Grzywa, Paweł Michta, Kacper Goździejewski, Aleksander Goździejewski, Jakub Szparniak; opiekun Katarzyna Goździejewska.

2 miejsce: GZS-P w Czarnym Borze (powiat wałbrzyski) w składzie: Dominik Kałuziński, Piotr Bednarek, Kamil Paprotny, Michał Woźniak, Filip Szymon, Seweryn Babiarz, Michał Boraniec, Jakub Boraniec, Nikola Kaczanowska, Łukasz Nowak, Oskar Lis, Kornel Lemanik, Emil Bartnikowski, Olaf Kurcek, Maciej Stankiewicz; opiekun Danuta Pyrdoł.

3 miejsce: GLKS Gimnazjum Marcinowice (powiat świdnicki) w składzie: Gabriel Kotus, Mateusz Słowiński, Marcel Marzec, Bartłomiej Kurzeja, Kacper Gerus, Karol Duda, Miłosz Stróżyk, Dorian Kluza, Jakub Młocek, Kacper Sroka, Bartłomiej Matyjaszczyk, Adam Dżugaj; opiekun Władysław Bielecki.

4 miejsce: UKS „Bielawianka” (powiat dzierżoniowski) w składzie: Konrad Pluta, Bartłomiej Higi, Krzysztof Jadwinczyn, Grzegorz Gandurski, Paweł Stolarczyk, Emil Buczyński, Piotr Krakowiak, Marcin Krystek, Patryk Błaszczykowski, Oliwier Szczepaniak, Jerzy Dzimira, Michał Jania; opiekun Bogusław Buczyński.

5 miejsce: LKS „Orzeł” Piława Dolna (powiat dzierżoniowski) w składzie: Piotr Lubański, Konrad Cozminciuc, Maciej Jarmużek, Michał Ślusarenko, Mikołaj Tercha, Damian Macherzyński, Przemysław Sówka, Dawid Graczyk, Róża Olesińska, Kewin Drzewiecki, Daniel Drozdek, Damian Butalewicz, Grzegorz Kilarski; opiekun Edmund Kucharek.

 

 

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Marcin Skóra (LKS „Cukrownik” Pszenno), a najlepszym bramkarzem Michał Tabur (LKS „Cukrownik” Pszenno)

 

Drużyna LKS „Cukrownik” Pszenno reprezentować będzie strefę VI w dolnośląskim turnieju PIŁKARSKA KADRA CZEKA CHŁOPCÓW, który odbędzie się w Oławie.

 

Wszyscy uczestnicy goszczeni zostali kiełbaskami z rożna oraz napojami.

 

Dyplomy, puchary, statuetki i medale wręczali: Sławomir Skorupa – Wiceprezes Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów oraz Edward Kasztelan – Prezes Zarządu LKS „Orzeł” Piława Dolna.

 

Opieka medyczna zawodów: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe w Dzierżoniowie – Włodzimierz Kapela.

 

Organizatorzy turnieju:

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Piława Dolna

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Powiatowe Zrzeszenia LZS Dzierżoniów

 

Turniej dofinansowany przez:

Powiat Dzierżoniowski

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

Gminę Dzierżoniów

 

{gallery}2016/05-08{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content