Loading...
Aktualności

BWA BREAKERS wraca z Niemiec z sukcesami

21.05.2016 BWA Breakers w składzie Grzegorz Gniwecki, Klaudia Watemborska oraz Mateusz Magusiak reprezentowali Bielawę podczas międzynarodowych zawodów Break Dance Mainhattan Cypher we Frankfurcie nad Menem. Bielawski Break Dance został doceniony przez światowej klasy jurorów: Poe One (USA) At (Finlandia) Dario (Niemcy) .

 

 

BWA Breakers w kategorii drużyna na drużynę poprzez eliminacje zostali wybrani do najlepszej ósemki drużyn ulegając w ćwierćfinale zwycięzcom zawodów, a warto dodać, że startowali we trójkę w systemie drużyn 5vs5.

 

 

W kategorii dla dziewczyn Klaudia Watemborska pokonując przeciwniczki z Niemiec zajęła 3 miejsce

 

Grzegorz Gniwecki oraz Mateusz Magusiak w systemie 1vs1 zostali wybrani do najlepszej ósemki spośród ponad 80 startujących z całej Europy.

 

22.05.2016 reprezentanci Bielawy udali się do Leipzig na Queen Sweet 16 czyli finały najbardziej prestiżowych zawodów Break Dance w Europie dla dziewczyn.

Klaudia Watemborska wygrywając eliminacje w Bautzen w grudniu ubiegłego roku zagwarantowała sobie miejsce w elitarnej 16-stce.

Spośród Bgirls m.in z Tajwanu, Holandii, Chile, Włoch, Portugalii reprezentantka BWA Breakers w pierwszej rundzie trafiła na bgirl Erzhenę z Rosji. Po zaciętej walce musiała uznać wyższość doświadczonej przeciwniczki.

 

 

źródło: BWA Breakers

 

{gallery}2016/05-21_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content