Loading...
Aktualności

Aurela Nerlo zwycięża w 44. Grand Prix Częstochowy

Aurela Nerlo z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii juniorek w 44. Międzynarodowym wyścigu  kolarskim „Grand Prix Częstochowy” o Puchar Prezydenta Miasta, które było zarazem II eliminacją do Mistrzostw Polski w kryteriach ulicznych. Wyścig rozgrywany był na selektywnej rudzie zlokalizowanej w centrum miasta a trasa prowadziła pod podjazd na Jasną Górę.

Również w rywalizacji juniorek Sandra Traczyk zajęła 9 miejsce a Weronika Laszkiewicz była 10. W wyścigu seniorek 5 miejsce zajęła Ewelina Szybiak, która finiszowała z ucieczki z peletonu. Dalej na 19 miejscu zawody ukończyła Natalia Mielnik a 21 była Dorota Przęzak. Wyścig seniorek wygrała Łucja Pietrzak z klubu Atom Mat Sobótka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

Zadanie finansowane ze środków Urzędu Miasta Dzierżoniów.

opracowała: Natalia Mielnik