Loading...
Aktualności

Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice

Zawodniczki i zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w ostatni weekend rywalizowali w XXXI Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice, który był zarazem I edycją Pucharu Polski dla kategorii U-23.  Jako pierwsi do startu przystąpili młodzicy na dystansie 27km a wraz z nimi treningowo rywalizowały  juniorki młodsze w składzie: Maja Jasionowska, Laura Wójcik, Marianna Kolinko, Dąbrowska Małgorzata, Zborowska Wiktoria.

Po zaciętej walce najwyżej zawody ukończyły Małgorzata Dąbrowska zajmując 41 miejsce i Laura Wójcik 42. Na dalszych miejscach uplasowały się pozostałe dziewczyny. Wśród juniorów młodszych Eryk Kaczor z powodu upadku nie ukończył rywalizacji. Ostatnim startem klubu był wyścigu juniorów wraz z juniorkami i elitą kobiet. Nasze panie w składzie: Dorota Przęzak, Ewelina Szybiak, Aurela Nerlo, Natalia Mielnik, Weronika Laszkiewicz, Sandra Traczyk, Paula Pisarska rywalizowały w panami na dystansie 81km. W pierwszej grupie finiszowały Dorota Przęzak 27 miejsce, Aurela Nerlo 33, Sandra Traczyk 35 i Ewelina Szybiak 47 lokata. Nasz junior Michał Mroczkowski finiszował na 42 pozycji.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności Skoda Centrum TMT Dzierżoniów za pomoc w transporcie zawodników na zawody.

opracowała: Natalia Mielnik