Loading...
Aktualności

Pływanie synchroniczne w Bielawie

W dniach 16-17 kwietnia bielawski Aquarius gościł zawodniczki pływania synchronicznego z całej Polski. Powodem były 2 eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży które już wpisały się w stały harmonogram imprez bielawskiego OSIRu. Ponad 70 zawodniczek rywalizowało w konkurencjach ZESPÓŁ, COMBINACJE, DUETY I SOLISTKI.

 

Bielawianki jak zawsze utrzymały wysoki poziom wyszkolenia.

 

 

W kategorii ZESPÓŁ medal ZŁOTY zdobyły: Cios Julia,Białek Natasza,Mika Zuzanna, Sienkiewicz Anna, Sienkiewicz Justyna, Socha Barbara, Socha Katarzyna, Szymczykiewicz Matylda

W kategorii Combinacja medal SREBRNY: Cios Julia,Białek Natasza,Czyżykiewicz Julia, Dziekońska Julia,Mika Zuzanna, Sienkiewicz Anna, Sienkiewicz Justyna, Socha Barbara, Socha Katarzyna, Szymczykiewicz Matylda)

W DUETACH medal SREBRNY: Socha Kasia i Basia, medal BRĄZOWY: Cios Jula i Szymczykiewicz Matylda

W Solo medal BRĄZOWY: Jula Cios

Generalnie nasze zawodniczki zdobyły najwięcej medali co bardzo cieszy ale fakt że zarówno w duetach jak i solo bielawianki zajmowały miejsca tuż za podium cieszy równie mocno.

Zawody jak zawsze w Bielawie cieszyły się super organizacją (opinie gości przyjezdnych) za co odpowiadał OSIR Bielawa wraz z klubem LUKS Aquarius Bielawa.

Przygotowanie do tak udanego startu zawodniczek z Bielawy poza treningiem, zapewniło wsparcie finansowe Miasta Bielawa , Starostwa Powiatowego oraz firmy Frankonia Poland.

 

źródło: http://dtp-24.pl/bielawianki-jak-zawsze-utrzymaly-wysoki-poziom,99335

 

{gallery}2016/04-17_0{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content