Loading...
Aktualności

XVI Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych

W dniu 26 listopada 2015 r. w hali dzierżoniowskiego OSiR-u odbyły się XVI Dolnośląskie Igrzyska Integracyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych. W Igrzyskach startowało 6 ośrodków i szkół.

 

Uzyskane wyniki:

= „kto prędzej dookoła”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

2 miejsce: Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdr.

= „sadzenie ziemniaków”

1 miejsce: Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdr.

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

= „przeciąganie liny”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdr.

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

= „piłka nożna”

1 miejsce: Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdr.

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: Zespół Szkół w Jeżowie Sudeckim w składzie: Sabina Gałuszka, Wiktoria Różańska, Patrycja Schlachter, Julia Lachowicz, Agata Jabkowska, Aleksandra Guzowska, Norbert Jamróz, Mateusz Berej, Paweł Kamuda, Mateusz Karmelita, Olaf Mela, Jakub Karmelita; opiekunowie: Zbigniew Sos i Andrzej Zaremba.

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Polanicy Zdr. w składzie: Sylwia Gadomska, Daria Dworecka, Magdalena Borysewicz, Dominika Prugar, Celina Fiałkowska, Patryk Kolasiński, Adrian Łankiewicz, Piotr Mirosław, Sebastian Gwiazda, Mateusz Hejnik, Patryk Półtorzycki.

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie w składzie: Natalia Tuła, Milena Deptuła, Leokadia Pośpiech, Roksana Julkowska, Anna Jeżewska, Sandra Fundowicz, Krystian Kucia, Paweł Sauter, Tomasz Żmijewski, Sylwester Wojtasik, Sławomir Dąbrowski, Damian Komorowicz; opiekunowie: Katarzyna Ciborska i Andrzej Flis.

4 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej w składzie: Łukasz Zięba, Rafał Babiarz, Magdalena Młot, Stanisław Babiarz, Piotr Długopolski, Natalia Wakalska, Katarzyna Ochman, Kinga Stelmaszek, Pamela grodz, Martyna Bartuś, Przemysław Kubasik, Roman Poznański.

5 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy w składzie: Weronika Mikołajczyk, Justyna Wróbel, Damian Wis, Jakub Kukliński, Krzysztof Pawłowski, Aleksandra Jarosz, Kacper Masny, Klaudia Kuklińska, Roksana Ludwiczak, Oskar Szymański, Jakub Rutowicz, Anna Sęk; opiekunowie: Agnieszka Turek, Renata Trzcińska.

6 miejsce: Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Dzierżoniowie w składzie: Kacper Grzeszczuk, Norbert Gaszyński, Dawid Jaśkiewicz, Mariusz Konieczny, Oliwier Migas, Patrycja Kaczmarek, Maja Wysota, Karolina Makowska, Dominika Mazurkiewicz, Kamila Jaśkiewicz, Daria Danilewicz.

 

Najmłodsza drużyna Igrzysk Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Dzierżoniowie otrzymała „pluszaki”

 

Dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: Ryszard Dudkowski – Członek Prezydium Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Wiesław Jasiński – Członek Prezydium Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu oraz Sławomir Skorupa – Wiceprezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów

 

Opieka medyczna Igrzysk: AMBULANS Pogotowie Ratunkowe w Dzierżoniowie – Włodzimierz Kapela.

 

Wszystkie dzieci otrzymały napoje i słodycze, nagrody rzeczowe oraz ciepły posiłek.

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Igrzyska dofinansowane przez:

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Powiat Dzierżoniowski

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

ARTSIGNUM w Dzierżoniowie

PromoSMS.com

 

Organizatorzy dziękują osobom, które przekazały „pluszaki” dla dzieci.

 

{gallery}2015/11-26{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content