Loading...
Aktualności

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY W BIELAWIE

W dniu 14 listopada 2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Bielawie odbył się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW I DZIECI W STYLU KLASYCZNYM

 

W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Elżbieta Niemczyk – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bielawie, Kazimierz Rachowiecki – radny miejski Bielawy, Czesław Czerniec – Przewodniczący Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego, Grzegorz Jacznik – Prezes ZKS „Bielawianka, Edward Masełko – brązowy medalista Mistrzostw Świata Weteranów ATENY-2015.

W czasie ceremonii otwarcia Prezes ZKS „Bielawianka” Grzegorz Jacznik wręczył statuetkę-podziękowanie Kazimierzowi Rachowieckiemu, który ustąpił z funkcji prezesa ZKS „Bielawianka”.

Meldunek otwarcia zawodów od sędziego głównego Czesława Czernca przyjęła gospodarz obiektu Pani Elżbieta Niemczyk.

W zawodach startowało 104 zawodników.

 

 

Uzyskane wyniki turnieju:

– kategoria: dzieci 27 kg

1 miejsce: Jakub Palus (Bielawa)

2 miejsce: Kacper (Bielawa)

 

– kategoria: dzieci 29 kg

1 miejsce: Jakub Miś (Wałbrzych)

2 miejsce: Mateusz Podolec (Stara Kamienica)

3 miejsce: Jakub Kronkowski (Pieńsk) i Maciej Kronkowski (Pieńsk)

 

– kategoria: dzieci 32 kg

1 miejsce: Igor Sadowski (Pieńsk)

2 miejsce: Sebastian Garbowski (Pieńsk)

3 miejsce: Dawid Kowalski (Bielawa) i Oskar Lubera (Stara Kamienica)

 

– kategoria: dzieci 35 kg

1 miejsce: Mateusz Ropiak (Wałbrzych)

2 miejsce: Maciej Idziak (Bielawa)

3 miejsce: Bartosz Obuchowicz (Jelenia Góra) i Nikodem Stocki (Pieńsk)

 

– kategoria: dzieci 38 kg

1 miejsce: Kewin Metel (Kostrzyn)

2 miejsce: Grzegorz Hildenbrand (Trzciel)

3 miejsce: Mateusz Borysewicz (Kostrzyn) i Junior McDonald (Holandia)

 

– kategoria: dzieci 42 kg

1 miejsce: Bartosz Suski (Pieńsk)

2 miejsce: Jakub Naskręcki (Pieńsk)

3 miejsce: Oktawian Palus (Bielawa) i Oskar Lech (Kąty Wrocławskie)

 

– kategoria: dzieci 46 kg

1 miejsce: Ignacy Sadowski (Pieńsk)

2 miejsce: Szymon Siudek (Kąty Wrocławskie)

3 miejsce: Hubert Zakrzewski (Żary) i Sebastian Pawlicki (Wrocław)

 

– kategoria: dzieci 50 kg

1 miejsce: Bartłomiej Myjak (Trzciel)

2 miejsce: Kacper Binias (Stara Kamienica)

3 miejsce: Maciej Ułasewicz (Trzciel) i Michał Lisewski (Pieńsk)

 

– kategoria: dzieci 60 kg

1 miejsce: Sebastian Wild (Wałbrzych)

2 miejsce: Paweł Fabiańczyk (Bielawa)

3 miejsce: Paweł Zubelewicz (Wrocław)

 

– kategoria: dzieci 60+ kg

1 miejsce: Błażej Hajduk (Bielawa)

2 miejsce: Jakub Grabowski (Kąty Wrocławskie)

3 miejsce: Dawid Bubel (Wrocław) i Jakub Napierski (Bielawa)

 

 

– kategoria: młodzicy 38 kg

1 miejsce: Mateusz Kaczor (Wałbrzych)

2 miejsce: Piotr Stolarczyk (Bielawa)

 

– kategoria: młodzicy 42 kg

1 miejsce: Marcin Orliński (Wałbrzych)

2 miejsce: Kuba Gończar (Kąty Wrocławskie)

3 miejsce: Kacper Ciećwiera (Trzciel) i Kacper Miklaszewski (Kostrzyn)

 

– kategoria: młodzicy 47 kg

1 miejsce: Rustian Kwieciński (Pieńsk)

2 miejsce: Jan Chojnacki (Trzciel)

3 miejsce: Marcel Kaczmarek (Kostrzyn)

 

– kategoria: młodzicy 53 kg

1 miejsce: Rafał Graczykowski (Kąty Wrocławskie)

2 miejsce: Filip Rychterski (Kostrzyn)

3 miejsce: Łukasz Szczęślikiewicz (Wałbrzych)

 

– kategoria: młodzicy 59 kg

1 miejsce: Marcel STERKEMBURG (Holandia)

2 miejsce: Michał Niewiarowski (Kąty Wrocławskie)

3 miejsce: Bartosz Potyrała (Bielawa) i Adrian Obuchowicz (Jelenia Góra)

 

– kategoria: młodzicy 66 kg

1 miejsce: Tyrone STERKENBURG (Holandia)

2 miejsce: Justin POTHURON (Holandia)

3 miejsce: Patryk Kiejna (Kąty Wrocławskie) i Konrad Kozłowski (Stara Kamienica)

 

– kategoria: młodzicy 73 kg

1 miejsce: Sebastian Moskal (Bielawa)

2 miejsce: Aleksander Płatek (Żary)

3 miejsce: Marcin Migdał (Pieńsk)

 

– kategoria: młodzicy 85 kg

1 miejsce: Maciej Czarnecki (Kostrzyn)

2 miejsce: Tomasz Lewandowski (Kostrzyn)

3 miejsce: Sebastian Szyngier (Bielawa) i Piotr Siwał (Żary)

 

– kategoria: młodzicy 100 kg

1 miejsce: Dawid Hoffmann (Żary)

2 miejsce: Patryk Gubała (Lubsko)

3 miejsce: Kacper Kopyra (Kostrzyn)

 

 

Punktacja drużynowa:

1 miejsce: „Hutnik” Pieńsk

2 miejsce: ZKS „Bielawianka”

3 miejsce; „Tygrysy” Kąty Wrocławskie

4 miejsce: „Zagłębie” Wałbrzych

5 miejsce: UKS „Jedynka” Kostrzyn

6 miejsce: DE HALTER URRECHT (Holandia)

 

Dyplomy, medale i puchary wręczali: Kazimierz Rachowiecki – radny miejski Bielawy, Czesław Czerniec – Przewodniczący Kolegium Sędziów Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego, Grzegorz Jacznik – Prezes ZKS „Bielawianka.

 

Turniej dofinansowany ze środków Gminy Bielawa

 

Organizatorzy turnieju:

Zapaśniczy Klub Sportowy BIELAWIANKA

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

{gallery}2015/11-14{/gallery}

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content