Loading...
Aktualności

Makroregion Młodzików w Zapasach dla zawodników z naszego powiatu

26 września 2015 roku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w stylu klasycznym w których uczestniczyli zawodnicy z województw małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. W kategorii 73 kg sprawę tytułu rozstrzygnęli zawodnicy z naszego powiatu. Sebastian Moskal (ZKS Bielawianka) zdobył tytuł mistrza, a Filip Bednarek (JUNIOR Dzierżoniów) tytuł wicemistrza.

ZKS BIELAWIANKA:

W zawodach uczestniczyło 17 klubów zapaśniczych z 4 województw; małopolskie, śląskie , opolskie, dolnośląskie.

Z naszego klubu startowało 8 zawodników

Zloty medal w kat 73kg zdobył Sebastian Moskal uczeń szkoły Gim n 3 w Bielawie.

Srebrne  medale zdobyli; Śliwiński Piotr w kat wag 42kg  uczeń Gim nr 3 w Bielawie, oraz Pakosz Daniel w kat 100kg, uczeń Gim nr1 w Bielawie

Brązowe  medale zdobyli; Potyrała Bartosz w kat 53kg, oraz Stolarczyk Piotr w kat 35 kg, obydwoje są uczniami Gim nr 3 w Bielawie.

Miejsce piąte w kat 66kg zajął Hajduk Błażej uczeń szkoły podstawowej nr 7 w Bielawie.

Miejsce 5 w kat 42 kg zajął Oktawian Palus uczeń szkoły podstawowej nr 4 w Bielawie.

Miejsce 10 zajął Fabiańczyk Jakub w kat 59kg uczeń SP 4 w Bielawie.

Klub ZKS Bielawianka z 13 punktami zajął drugie miejsce drużynowo za Unia Racibórz, a przed Śląskiem Milicz

Zarząd klubu składa serdeczne gratulacje zawodnikom i ich rodzicom za osiągnięte wyniki oraz życzy dalszych sukcesów.

Trenerami oraz opiekunami byli; Artur Czypionka, Łukasz Stolarczyk oraz Władysław Stolarczyk.

ZARZĄD KLUBU CHCIAŁBY PODZIĘKOWAĆ SPONSOROM KLUBU

EKO-Filter sp zo.o

Pizzeria u Czapli

źródło: zapasy.bielawa.pl

MULKS JUNIOR Dzierżoniów:

W zawodach rywalizowali zawodnicy z południowo zachodniej części Polski. Podopieczny naszego klubu Filip Bednarek kat. 73kg po 3 pojedynkach zdobył srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzowski.

Cieszymy się, że Filip bardzo dobrze poradził sobie w tych zawodach. W przyszłym roku nadal będzie walczył w tej grupie wiekowej co mamy nadzieję przyniesie również wysokie wyniki sportowe – Norbert Warchoł.

Wielkie podziękowanie dla Firmy DRG AGRRO GROUP z Tuszyna która wspiera MULKS JUNIOR Dzierżoniów.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do treningów naszym Klubie.

Poniedziałek Środa Piątek : Dzieci 16 00, Młodzież 17 00, Młodzież oraz dorośli BJJ 18 00

opracował: Norbert Warchoł