Loading...
Aktualności

OTWARTE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY VI

W dniu 18 września 2015 r. w Dobrocinie odbyły się OTWARTE JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY VI (powiaty: dzierżoniowski, świdnicki i wałbrzyski)

 

 

Uzyskane wyniki:

 

= dziewczęta z roczników 2005 – 2006 (dystans 300 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Karolina Kozieł

SP w Lutomi Dolnej

Świdnica

świdnicki

20

2

Martyna Mirecka

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

19

3

Jagoda Nobis

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

18

4

Dagmara Juraszek

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Iga Modrzewska

SP4 Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

16

6

Jula Brzozowska

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

15

7

Hanna Szubert

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Milena Sawka

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

13

9

Zuzanna Szpindor

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

12

10

Aleksandra Kronenberg

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

11

Ola Ławniczek

SP 4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

10

12

Małgorzata Pisarewicz

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

13

Maja Kwiatek

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Weronika Kroczak

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Oliwia Maciulewicz

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

16

Julia Bogacz

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

5

17

Wanessa Gibała

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

4

18

Natasza Jedynak

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Kaya Bader

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

2

20

Małgorzata Stawicka

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

21

Wanesa Gryś

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

22

Julia Plata

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

23

Karolina Biskup

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Kornelia Mazur

SP w Lutomi Dolnej

Świdnica

świdnicki

 

25

Agata Skowron

SP w Lutomi Dolnej

Świdnica

świdnicki

 

26

Angelika Polak

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

27

Zuzanna Dąbrowska

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

28

Dominika Oleksak

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Maja Kuklińska

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

30

Natalia Staszyńska

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Wiktoria Bereżańska

SP w Lutomi Dolnej

Świdnica

świdnicki

 

32

Natalia Krawczyk

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Iga Kostan

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

34

Nicola Węgorek

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

35

Wiktoria Michalska

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= chłopcy z roczników 2005 – 2006 (dystans 300 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Michał Ignarski

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

20

2

Michał Starzyński

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Wiktor Mozolewski

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

18

4

Mateusz Nowak

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Gracjan Leśniak

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

16

6

Oskar Masajło

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

15

7

Marcel Urbańczyk

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

14

8

Jakub Radzikowski

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

9

Michał Hasiec

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

12

10

Michał Styczeń

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

11

11

Marek Duma

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

10

12

Bartek Kacprzak

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

9

13

Marcin Drzyzga

SP 4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

8

14

Kewin Drzewiecki

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Norbert Foryś

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

6

16

Dawid Stachowski

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

5

17

Gracjan Szachniwicz

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

4

18

Jakub Polak

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Dawid Frącek

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

2

20

Michał Pruswo

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

1

21

Witek Sawka

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

 

22

Krystian Gryszkiewicz

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

23

Mateusz Lesiak

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

24

Artur Gawrycki

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

25

Michał Turek

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Damian Urbańczyk

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

27

Olivier Maćkowiak

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

28

Aleks Wasylik

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Kacper Fuja

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

30

Szymon Terczyński

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Dawid Piekarski

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

32

Oskar Dudka

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Jacek Nieśpiałowski

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

 

34

Patryk Chowański

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

35

Filip Porębski

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

36

Damian Wilczewski

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

37

Jakub Cichy

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

38

Mariusz Salata

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

39

Dawid Czerwonka

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

 

= dziewczęta z roczników 2003 – 2004 (dystans 600 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Łucja Woźniak

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

20

2

Roksana Niedziałkowska

 

Świdnica

świdnicki

19

3

Karolina Malinowska

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

18

4

Kinga Kubisztal

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

17

5

Anna Natanek

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

16

6

Weronika Fior

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

15

7

Łucja Brzeżańska

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

14

8

Karolina Osiadły

ZSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

13

9

Nikola Błażkiewicz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

10

Emilia Jankowska

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

11

11

Magda Piestak

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Kamila Gałecka

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

9

13

Anna Pajchrowska

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

14

Martyna Dąbrowska

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

15

Oliwia Break

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

16

Natalia Dec

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

5

17

Aleksandra Ostrowska

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

4

18

Adrianna Przygodzka

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

19

Weronika Bąk

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

2

20

Sara Bilska

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

1

21

Aleksandra Mackiwicz

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

 

22

Natalia Sarat

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

23

Klaudia Kopeć

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

24

Sylwia Ścisłowska

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Manuela Pięt

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Roksana Ciszowska

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

27

Magdalena Józwiszyn

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

28

Wiktoria Nocuń

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

29

Karolina Koprowska

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

30

Olga Mak

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Emilia Reformat

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowsk

 

32

Sandra Jankowska

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

33

Emilia Brodziak

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

34

Wiktoria Żurek

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowsk

 

35

Julia Wasylów

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

36

Antonina Kajkowska

NSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

 

37

Martyna Nieśpiałowska

SP Lutomia Dolna

Świdnica

dzierżoniowski

 

38

Zuzanna Żygadło

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

39

Gabriela Duda

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

40

Krystyna Lasota

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

41

Zuzanna Sopiarz

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

42

Małgorzata Balsam

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

43

Anna Radziewicz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

44

Natalia Skupska

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= chłopcy z rocznika 2003 – 2004 (dystans 600 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Paweł Tomaszewski

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

20

2

Jakub Jezierski

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Paweł Gniewek

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

18

4

Jakub Błażkiewicz

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Aleksander Wilk

ZSP Mościsko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

16

6

Marcek Kaczor

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

15

7

Mikołaj Sobol

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

8

Marcel Masłowski

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

9

Michał Popkowski

Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

12

10

Sebastian Ponisz

SP Mokrzerszów

Świdnica

świdnicki

11

11

Szymon Jedynak

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Kamil Kazimierczak

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

9

13

Kacper Styczeń

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

8

14

Dawid Rakoczy

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

7

15

Łukasz Reczyński

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

6

16

Karol Ciecierski

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

5

17

Kacper Marczyk

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

4

18

Olgierd Hodel

SP Mokrzeszów

Świdnica

świdnicki

3

19

Adrian Jaros

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

20

Michał Przybylski

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

1

21

Alan Kołosowski

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

 

22

Wiktor Chlipała

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

23

Szymon Jurczyk

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Arkadiusz Panek

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

25

Kacper Opalski

ZSP Pieszyce

Pieszyce

dzierżoniowski

 

26

Gracjan Orszuł

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

27

Mateusz Różański

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

28

Sebastian Rut

SP Ost

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Alex Przewoźny

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

30

Maciej Wilmanowicz

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

31

Grzegorz Kilarski

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

32

Szymon Jankowski

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

33

Bartek Witek

SP Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

34

Daniel Drozdek

SP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

35

Dominik Bekas

SP Bystrzyca Górna

Świdnica

świdnicki

 

36

Bartek Czarnota

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

37

Dawid Suchorski

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

38

Dawid Sołtysik

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

39

Oliwier Johann

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

40

Maciej Szelezin

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

41

Piotr Niski

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

42

Adrian Grosicki

 

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

43

Grzegorz Procyk

SP Witoszów

Świdnica

świdnicki

 

44

Dominik Pawelec

ZSS Bielawa

Bielawa

dzierżoniowski

 

45

Michał Wantoch-Rekowski

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

46

Dawid Graczyk

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

47

Wojciech Aniołczyk

ZSP Piława Dolna

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= dziewczęta z rocznika 2002 (dystans 800 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Kinga Tomalik

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

20

2

Nikola Tomalik

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

19

3

Małgorzata Cendrowicz

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

18

4

Rozalia Stanek

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

17

5

Paula Bodziany

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

16

6

Natalia Skóra

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

15

7

Patrycja Mroczkowska

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

14

8

Adrianna Oszczepalska

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

13

9

Żaneta Kos

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

12

10

Anna Kozioł

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

11

11

Patrycja Dankowska

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

10

12

Maja Mazur

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

9

13

Klaudia Szczeblewska

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

 

 

= chłopcy z rocznika 2002 (dystans 800 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Szymon Jedziniak

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

20

2

Jakub Hendzel

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

19

3

Michał Tabor

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

18

4

Mateusz Zięba

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

17

5

Konrad Cieślik

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

16

6

Jakub Chwistek

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

15

7

Dawid Kadela

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

14

8

Maciek Węsek

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

13

9

Oskar Szeliga

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

12

10

Piotrek Śliwiński

SP4 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

11

11

Bartosz Jezierski

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

12

Seweryn Krupiarz

SP Ostroszowice

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

13

Adam Ratajczyk

Gniewków

Dobromierz

świdnicki

8

14

Jakub Płomiński

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

7

15

Jakub Rudzki

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

16

Kacper Dratwa

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

5

 

= dziewczęta z roczników 2000 – 2001 (dystans 800 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Patrycja Taratuta

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

20

2

Małgorzata Dąbrowska

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

19

3

Karolina DYnowska

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

18

4

Liliana Kazimierska

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

17

5

Nikola Szymkiewicz

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

16

6

Kasandra Gawra

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

15

7

Martyna Dymnicka

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

14

8

Weronika Kilanowska

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

13

9

Aleksandra Kurpinska

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

10

Róża Bartko-Kozieł

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

11

11

Oliwia Siejk

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

10

12

Aleksandra Wisłowska

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

9

13

Kamila Skubisz

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

8

14

Patrycja Lichota

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

7

15

Zuzanna Derewianko

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

16

Klaudia Terpiłowska

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

17

Zuzanna Matuszczyk

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

18

Nikola Ślęzak

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

3

19

Wiktoria Baranowska

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

2

 

= chłopcy z rocznków 2000 – 2001 (dystans 1400 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Mateusz Bób

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

20

2

Aleksander Olejko

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

19

3

Marek Tabor

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

18

4

Michał Sowa

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Michał Panek

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

16

6

Miłosz Skrzypczak

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

15

7

Jakub Krakowiak

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

14

8

Mateusz Krzesiński

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

13

9

Bartłomiej Mazur

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

12

10

Michał Krzemieniecki

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

11

Jakub Winiarski

ZS Roztoka

Dobromierz

świdnicki

10

12

Igor Beker

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

9

13

Filip Łaszuk

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

8

14

Krzysztof Galant

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

7

15

Paweł Prask

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

6

16

Maciej Orawiec

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

5

17

Kamil Hajdrych

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

4

18

Kacper Bajda

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

3

19

Roland Struzik

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

2

20

Krzysztof Cegielski

G Witoszów Dolny

Świdnica

świdnicki

1

21

Jakub Salamon

G Pszenno

Świdnica

świdnicki

 

22

Michał Hajdrych

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

 

23

Grzeorz Jabłczyński

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Konrad Słomian

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Daniel Matuszyński

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

26

Grzegorz Paluszek

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

27

Grzegorz Pogoda

G1 Bielawa / MUFLON

Bielawa

dzierżoniowski

 

28

Mateusz Szot

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

29

Robert Luberański

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

30

Mateusz Kinecki

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

31

Patryk Kałążny

ZSSS Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= dziewczęta z roczników 1998 – 1999 (dystans 1400 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Oliwia Szyszka

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

20

2

Paulina Sołtys

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

19

3

Wiktoria Józwik

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

18

 

= chłopcy z roczników 1998 – 1999 (dystans 2000 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Michał Papkowski

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

20

2

Jakub Chwistek

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

19

3

Dawid Kierczak

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

18

4

Marcin Martewicz

GG Dzierżoniów

Dzierżoniów

dzierżoniowski

17

5

Dawid Kadela

 

Świdnica

świdnicki

16

6

Michał Hajdrych

Lutomia

Świdnica

świdnicki

15

7

Szymon Gonera

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

14

8

Kacper Dratwa

Lutomia

Świdnica

świdnicki

13

 

= chłopców z roczników 1996 – 1997 (dystans 2000 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Norbert Szakiel

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

20

2

Jakub Bochnia

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

19

3

Marcin Prask

G Lutomia Dolna

Świdnica

świdnicki

18

 

= kobiety z rocznika 1995 i starsze (dystans 2000 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Katarzyna Kalita

 

Świdnica

świdnicki

20

2-3

Roksana Niedziałkowska

 

Świdnica

świdnicki

18,5

2-3

Karolina Kozieł

 

Świdnica

świdnicki

18,5

4

Anna Kozieł

 

Świdnica

świdnicki

17

 

= mężczyźni z rocznika 1995 i starsi (dystans 2000 m)

miejsce

imię i nazwisko

szkoła / klub

gmina

powiat

punkty

1

Ryszard Mydłowski

 

Świdnica

świdnicki

20

 

 

Klasyfikacja gmin:

1 miejsce: gmina Świdnica = 900 pkt.

2 miejsce: gmina Dzierżoniów = 443 pkt.

3 miejsce: gmina Bielawa = 386 pkt.

4 miejsce: gmina Dobromierz = 193 pkt.

5 miejsce: gmina Pieszyce = 59 pkt.

 

Klasyfikacja powiatów:

1 miejsce: powiat świdnicki = 1093 pkt

2 miejsce: powiat dzierżoniowski = 888 pkt.

powiat wałbrzyski = 0 pkt. (nie przybyli na zawody)

 

Ilość uczestników na zawodach: 300 (w tym: 265 zawodników/zawodniczek, 35 osób obsługi sędziowskiej i technicznej)

Ilość zawodników/zawodniczek, którzy ukończyli biegi: 263

 

Uczestników przywitał Stanisław Jurcewicz – Senator RP oraz wręczył statuetkę okolicznościową z okazji 15-lecia dzierzoniowskiegich LZS Rafałowi Baderko za pomoc w realizowaniu działań Zrzeszenia.

 

Medale, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczali: Marek Piorun – Wicestarosta, Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów, Marian Kowal – Przewodniczący Rady Powiatu Dzierżoniowskiego oraz Leszek Noworól – Zastępca Przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszenie LZS.

Wszyscy uczestnicy ugoszczeni zostali napojami i posiłkiem przygotowanym przez Sołectwo wsi Dobrocin. Każdy uczestnik otrzymał znaczek okolicznościowy za ukończenie biegu.

 

Organizatorzy:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Gmina Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Rada Sołecka Wsi Dobrocin

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Piława Dolna

Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

 

Zawody dofinansowane przez:

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

ARTSIGNUM w Dzierżoniowie – PrzypinkiDlaCiebie.pl

PromoSMS.com

Sklep Sportowy FESTA-SPORT w Dzierżoniowie

Senator RP Stanisław Jurcewicz

 

{gallery}2015/09-18{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content