Loading...
Aktualności

Zawodniczki LKS Atom Mat Dzierżoniów w kadrze Polski

W dniach 03-09.08.2015r. Monika Kopińska oraz Łucja Pietrzak z klubu LKS Atom Mat Dzierżoniów reprezentowały Polskę w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Estonii w miejscowości Tartu. W sobotę rywalizowały w wyścigu ze startu wspólnego z kadrą liczącą 8 zawodniczek. Panie ścigały się na 124-kilometrowej trasie, składającej się z 10 okrążeń.

Wspaniały sukces odniosła reprezentantka Katarzyna Niewiadoma, która została Mistrzynią Europy Orliczek. Jest to historyczny wyczyn zawodniczki za co serdecznie gratulujemy. Nasza zawodniczki Monika Kopińska zajęła 48 miejsce a Łucja Pietrzak nie ukończyła rywalizacji. Dziękujemy i gratulujemy całej Kadrze Polski wspaniałego wyniku!

Warto dodać, że wczoraj kolejny tytuł Mistrza Europy zdobył junior Alan Banaszek, zdobywając złoto po zwycięskim finiszu z peletonu oraz tytuł Mistrzyni Europy w wyścigu jazdy indywidulanej na czas juniorki Agnieszki Skalniak. Jeszcze raz ogromnie gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych startach!

opracowała: Natalia Mielnik