Loading...
Aktualności

Monika Kopińska z LKS Atom Mat Dzierżoniów wygrywa w Toruniu

Monika Kopińska z LKS Atom Mat Dzierżoniów zwyciężyła w rywalizacji kategorii orliczek w IV eliminacji Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym „Nestlé Fitness Tour de Toruń” rozgrywanej na ulicach toruńskiej starówki.

Monika zajęła to miejsce po ucieczce z peletonu od startu rywalizacji. Bardzo dobrze spisała się również Dorota Przęzak, która zajęła 2 miejsce w rywalizacji juniorek, ustępując jedynie zawodniczce Zuzannie Skubaja z TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team. Trzecie miejsce zajęła Dąbrowska Patrycja z klubu ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz.

W IV eliminacji Mistrzostw Polski w kryterium ulicznym panie miały do pokonania 25 wymagających1,5km  rund. W kategorii kobiet open Natalia Mielnik zajęła 9 miejsce, Karolina Karasiewicz była 14 a 15 miejsce zajęła Paulina Cywińska.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik