Loading...
Aktualności

Małgorzata Dąbrowska z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwycięża w Łąkocinach

Małgorzata Dąbrowska z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zwyciężyła w kategorii młodziczek w X Wyścigu Kolarskim o Puchar Ludowego Klubu Sportowego OGNIWO rozgrywanego w Łąkocinach k. Ostrowa Wielkopolskiego. Małgorzata odniosła pewne zwycięstwo finiszując na ostatnich metrach linii mety.

Bardzo dobrze spisali się pozostali młodzi zawodnicy klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów. W kategorii młodziczek 6 miejsce zajęła Wójcik Laura, 7 była Zborowska Wiktoria a 8 Marianna Kolinko. W rywalizacji młodzików 14 pozycję zajął Eryk Kaczor a 19 był Robert Gasztecki. Zwyciężył zawodnik  KTK Kalisz Długaś Adam. W młodszej kategorii żaka 6 miejsce zajął Najda Kacper a bardzo dobrze, zajmując 7 miejsce spisał się Bochenek Karol, dla którego był to pierwszy wyścig w życiu. Na 9 miejscu finiszował Bensari Adam. Wyścig żaków wygrał Andrzejak Adam z KTK Kalisz. W damskiej odsłonie Dorota Bensari uplasowała się tuż obok podium zajmując 4 miejsce. Rywalizację żakiń wygrała Natalia Nawrowa z UKS Koźminianka Koźminek.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc, a w szczególności firmie Aklima serwis za pomoc z transporcie zawodników na zawody.

opracowała: Natalia Mielnik