Loading...
Aktualności

Sukcesy młodych kolarzy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

W sobotę 25 kwietnia młodzi zawodnicy LKS Atom Boxmet Dzierżoniów rywalizowali w XI Czasówce Sudeckiej rozgrywanej w Podgórzynie. Trasa wyścigu była bardzo wymagająca ponieważ prowadziła pod ciężki podjazd do Przesieki. W rywalizacji młodziczek 4 miejsce zajęła Wójcik Laura, 7 była Marianna Kolinko a 11 miejsce zajęła Wiktora Zborowska.

Wyścig młodziczek wygrała Pastuszek Kamila MKS Karolina Jaworzyna Śląska
. W rywalizacji juniorek młodszych  bardzo dobre 3 miejsce zajęła Maja Jasionowska.  Wśród juniorek pewnie zwyciężyła Weronika Laszkiewicz zaś drugie miejsce zajęła Sandra Traczyk.  Również w klasyfikacji seniorek zwycięstwo odniosła Paula Pisarska. Kolejnym startem była rywalizacja juniorów młodszych gdzie 5 miejsce zajął Michał Pustuła. Rywalizację juniorów młodszych wygrał Michalski Łukasz z klubu UKS Moto Agbud Jelcz-Laskowice. W kategorii młodzik bardzo dobrze spisał się Kaczor Eryk zajmując 6 miejsce, a jego kolega klubowy Bojnarowicz Kacper był 23.

Kolejnego dnia odbyło się Kryterium Uliczne w Podgórzynie. Ponownie kolarze LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odnieśli sukcesy. VII OGÓLNOPOLSKIE KRYTERIUM ULICZNE O PUCHAR WÓJTA GMINY PODGÓRZYN rozpoczęło się startem młodziczki, gdzie Małgorzata Dąbrowska zajęła 2 miejsce, Marianna Kolinko była 5 a Wiktoria Zborowska 7. Wyścig wygrała Pastuszek Kamila MKS Karolina Jaworzyna Śląska. W rywalizacji juniorek młodszych 3 lokatę zajęła Maja Jasionowska, wyścig wygrała Gałas Alicja UKK "SIGO-GIM1"Chojnów. Kolejnym startem był wyścig juniorek wraz z elitą kobiet. Tutaj nastąpiła pełna dominacja kolarek Atomu Dzierżoniów. Pierwsze miejsce zajęła Przęzak Dorota, druga była Sandra Traczyk a trzecie miejsce zajęła Weronika Laszkieiwcz. Wśród elity kobiet zwycięstwo odniosła Paula Pisarska. Męska część klubu nie była gorsza. W rywalizacji juniora młodszego 3 miejsce zajął Michał Mroczkowski, 5 był Michał Pustuła. Wygrał Stelczyk Szymon z UKS Moto Agbud Jelcz-Laskowice. Wśród młodzików 4 był Eryk Kaczor a 16 Bojnarowicz Kacper. W klasyfikacji łącznej tego wyścigu klub LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęło pewne 1 miejsce.

Na koniec dnia wystartowały również kategorie dzieci. W wyścigu kategorii 6-8 lat Gracjan Zborowski zajął pierwsze miejsce. Wśród 11-12 lat Najda Kacper i Bensari Adam zajęłi kolejno 2 i 3 miejsce. Wsród pań 11-12 lat wygrała Wodnicka Joanna.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów klubu za okazaną pomoc.

opracowała: Natalia Mielnik