Loading...
Aktualności

ALMM we Wrocławiu

W niedzielę 15 marca w Hali AWF-u Wrocław odbyła się 76 edycja Amatorskiej Ligi MMA. Zawodnicy zmagali się zarówno w formule MMA jak brazylijskiego jiu jitsu bez kimon NO–GI.

W turnieju brało udział 160 zawodników i zawodniczek zmagających w Pucharze Polski Ziemi Zachodniej. MULKS JUNIOR Dzierżoniów reprezentowali : Andrzej Zajączkowski ( MMA oraz NO -GI), Marcin Gudz NO-GI, Wojciech Chrzan MMA, Bartosz Batko MMA, Łukasz Leszczyński NO – GI oraz Paweł Bury NO GI.

Najlepiej zaprezentował się Andrzej Zajączkowski który zdobył dwa medale : srebrny w formule NO-GI niebieskie pasy – 70kg oraz brązowy w formule MMA Full Contact 70kg. Brązowe medale w Formule MMA wywalczyli Bartosz Batko – 84kg Full Contact oraz Wojciech Chrzan -84kg OFS. W brazylijskim ji jitsu najlepiej zaprezentował się Paweł Bury który zajął IV miejsce w kat. + 93kg białe pasy. W walkach eliminacyjnych odpadli Łukasz Leszczyński białe pasy 76kg oraz Marcin Gudz – 93kg białe pasy.

Zawody Mieszanych Sztuk Walk cieszą się w Polsce co raz to większą popularnością i jak można zauważyć poziom sportowy podnosi się diametralnie. Cieszę się że moi zawodnicy pokazali charakter w walkach. Wkrótce nasz klub będzie organizatorem zawodów MMA i nasi podopieczni będą mogli się zaprezentować swojej publiczności – Norbert Warchoł

Wyjazd współfinansowany został przez Urząd Miasta Dzierżoniów.

Wielkie podziękowanie dla Firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna za pomoc materialną naszego TEAM-u sportów walki.