Loading...
Aktualności

LKS Atom Boxmet Dzierżoniów po pierwszym zgrupowaniu

W poniedziałek 2 lutego 2015 roku zawodniczki LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w składzie: Paula Guz, Paulina Cywińska, Monika Kopińska, Karolina Karasiewicz, Sylwia Kapusta-Szydłak i Natalia Mielnik zakończyły swoje pierwsze zgrupowanie w sezonie 2015.  „Atomówki” przebywały w Hotelu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, gdzie miały zapewnioną pełną opiekę i bazę sportową do realizacji treningów.

 

 

Głównie było to zgrupowanie wytrzymałościowo-siłowe, bazujące na treningach rowerowych, siłowni oraz nartach biegowych. Dla uzupełnienia treningów stosowany był trening funkcjonalny i stabilizacyjny, marszobiegi oraz zabiegi odnowy biologicznej. Dziewczyny wykonały plan treningowy w 100%. Była to także okazja do pierwszej integracji  w nowym składzie drużyny kobiet. Na zgrupowaniu brakowało jedynie Łucji Pietrzak, ponieważ wraz z Torową Kadrą Polski szykuje się do zbliżających się Mistrzostw Świata. 
W czasie trwania zgrupowania miłym akcentem było odwiedzenie sponsorów klubów: Przedsiębiorstwo Budowalne Atom i Budowlano-Projektowe MAT- Pani Halina Łoś i Pan Władysław Piszczałka, VERGE Sport- Pan Prezes Janusz Smoliński oraz Centrum Stomatologiczne „Twój Uśmiech” Pan Piotr Skrzyszewski. Serdecznie dziękujemy za gościnę oraz okazaną pomoc.

Teraz zawodniczki  Atomu Dzierżoniów czeka parę dni odpoczynku i kolejne przygotowania do zbliżającego się sezonu szosowego.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik

{gallery}2015/02-02{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content