Loading...
Aktualności

IV Ogólnopolski Turniej NO GI FIGHT DZIERŻONIÓW 2015

W sobotę 8 lutego w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbyła się IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju NO GI FIGHT DZIERŻONIÓW 2015. W zawodach uczestniczyło 180 zawodników z 35 klubów z całej Polski. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta Dzierżoniów Pan Dariusz Kucharski. W zawodach walczyli zarówno Panowie jak i Panie z podziałem na umiejętności, wiek oraz kategorie wagowe.

 

 

Najlepszą zawodniczką Turnieju została Barbara Nalepka MMA ELITARNI OBORNIKI ŚL.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Sebastian Kotwica SWD PLATINIUM KRAKÓW.

Prestiżową kategorię OPEN w której rywalizowało 48 zawodników zwyciężył Artur Pałka Forca Brava Opole.

Zawody współfinansowane były przez Miasto Dzierżoniów oraz Powiat Dzierżoniowski.

 

Wyniki zawodów :

 

Kategoria OPEN :

  1. Artur Pałka FORRCA BRAVA OPOLE
  2. Michał Bacik CSW BARIBAL BARRACUDA Poznań
  3. Adam Niedźwiedź NATAL GOLD TEAM Katowie

 

Kobiety :

  1. Barbara Nalepka MMM ELITATNI OBORNIKI ŚLĄSKIE
  2. Aleksandra Mierzwicka CSW BARIBAL BARRACUDA
  3. Aleksandra Śliwińska BOI TEAM WROCŁAW
  4. Aleksandra Bogdan BOI TEAM WROCŁAW

Juniorzy :

Kat. – 66kg

  1. Paweł Wadas K.S WROX GYM WROCŁAW
  2. Krzysztof Pawlaczek RGC OŁAWA
  3. Patryk Pisarski RGC OŁAWA
  4. Konrad Krzak Fu Getsu

Kat. -74kg

  1. Dominik Kaczmarek BOI TEAM WROCŁAW
  2. MICHAŁ Ciupak RGC Ostrów Wlkp
  3. Tomasz Krawczyński RGC OŁAWA
  4. Dawid Banaś Fu Getsu

Kat. – 88kg

1. Bartek Strzała Fighters Factory

  1. Dariusz Tyczyński RGC Ostrów Wlkp
  2. Wiktor Czajkowski CSW BARIBAL Baraccuda
  3. Przemysław Marzec SWD PLATINIUM KRAKÓW

 

 

Białe pasy :

Kat. – 60kg

  1. Paweł Tyburski JUNIOR DZIERŻONIÓW
  2. Arkadiusz Osienienko JUNIOR DZIERŻONIÓW
  3. Piotr Buranicz FIGHT CLUB MAŁOMICE

Kat. -66kg

  1. Robert Gasz BOI TEAM WROCŁAW
  2. Dominik Kumor BOI TEAM WROCŁAW
  3. Andrzej Latarowski JUNIOR DZIERŻONIÓW
  4. Adam Witkowski Spartan Knurów

Kat. -74kg

  1. Marcin Sędkowski RGC Częstochowa
  2. Patryk Marzec SWD Platinium Kraków
  3. Michał Polak Lutadores Kluczbork
  4. Michał Kilian Lutadores Nysa

Kat. – 81kg

  1. Maciej Kwiatkowski
  2. Piotr Patelski KS, Wrox Gym Wrocław
  3. Tomasz Mozdyniewicz SWD Platinium Kraków
  4. Aleksander Grudziński

Kat. – 88kg

  1. Adam Przybyła K.S WROX GYM Wrocław
  2. Aleksy Krawczyk K.S WROX GYM Wrocław
  3. Krystian Skibiński RGC Ostrów Wlkp
  4. Krystian Kossowski SWD PLATINIUM Kraków

Kat. -96kg

  1. Nitaj Stelmach Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego
  2. Karol Zalewski Invictus Wrocław
  3. Piotr Skrętowicz Fu Getsu
  4. Patryk Grabowski Fido Gold Team

Kat. +96kg

  1. Marcin Gąska Forca Brava Opole
  2. Bartłomiej Kotlarski BOI TEAM Wrocław
  3. Mateusz Kusztal ELITATRNI OBORNIKI Śląskie
  4. Wojciech Starzec Forca Brava Opole

 

 

 

Niebieskie pasy :

 

Kat. -66kg

  1. Michał Ciszek RGC Częstochowa
  2. Łukasz Słówko KS WROX GYM Wrocław
  3. Andrzej Zajączkowski JUNIOR DZIERŻONIÓW
  4. Paweł Polityło RGC Wrocław

Kat. -74kg

  1. Sebastian Kotwica SWD PLATINIUM Kraków
  2. Mikołaj Bajserowicz KS WROX GYM Wrocław
  3. Artur Prusak BOI TEAM Wrocław
  4. Krzysztof Hamerski Fu Getsu

Kat. -81kg

  1. Marcin Sopata Lutadores Nysa
  2. Michał Malcher Forca Brava Opole
  3. Piotr Galicki Boi Team Wrocław
  4. Jarosław Ciaś Boi Team Wrocław

Kat. -88kg

  1. Jarosław Frankowski Fu Getsu
  2. Jan Bielawski Lutadores Kluczbork
  3. Kamil Żak Fido Gold Team
  4. Norbert Netntwich Strzelec Gold Team

Kat. +96kg

  1. Mateusz Grzegorczyn Forca Brava Opole
  2. Adam Florek Forca Brava Opole
  3. Krystian Celmer RGC Oława
  4. Kajetan Błażejowski KS WROX GYM Wrocław

 

 

Purpurowe pasy :

Kat. – 76kg

  1. Daniel Krakowiak RGC Oława
  2. Marcin Ciszek RGC Częstochowa
  3. Witold Fedyna Boi Team Wrocław
  4. Tomasz Rudzki Fido Gold Team

Kat. – 82kg

  1. Paweł Szaja Jiu Jitsu Kobudo Lubsko
  2. Marcin Angiel JUNIOR DZIERŻONIÓW

Kat. – 88kg

  1. Adam Niedźwiedź Natal Gold Team
  2. Łukasz Szymecki Forca Brava Opole
  3. Michał Łapka Invictus Łapka
  4. Tomasz Martyka Sparta Jaworzno

Kat. + 88kg

  1. Michał Bacik CSW BARIBAL BARRACUDA
  2. Jakub Długosz KS WROX GYM WROCŁAW

Masters :

Białe pasy + 76 kg

  1. Grzegorz Janiak Arkadia Kalisz
  2. Maciej Karczewski Fu Getsu
  3. Artur Kuchta CSW BARIBAL BARRACUDA
  4. Jarosław Siudak Fu Getsu

Kolorowe Pasy – 76kg

  1. Jarosław Chmiel Fu Getsu
  2. Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk

Kolorowe Pasy +76kg

  1. Jacek Wasilewski Fido Gold Team
  2. Paweł Klinger Boi Team Wrocław

 

 

Sponsorzy Turnieju :

 

DRG AGRO GROUP z Tuszyna

Asura Wear – Tomasz Zackiewicz

Profesjonalne Centrum Odżywek Sportowych – Arkadiusz Rogowski

Festa Sport – Andrzej Fedorczak, Piotr Stasieńko

Kamienarstwo – ABC – Jarosław Zaborowski

Restauracja Rodos – Janusz Chawłowski

PROMASZ – Wiesław Berezicki

Fix Your Health – Grzegorz Fiks

Patroni Medialni :

Telewizja Sudecka

Portal Doba.pl

Dzierżoniowski Tygodnik Powiatowy

Portal Dzierżoniów.pl

Tygodnik Dzierżoniowski

Portal Grapplerinfo.pl

Zawody współfinansowane przez Miasto Dzierżoniów oraz Powiat Dzierżoniowski. 

 

opracował: Norbert Warchoł

 

{gallery}2015/02-08{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content