Loading...
Aktualności

Otwarte Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stolowym

W dniu 25 stycznia 2015 r. w sali sportowej Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek odbyły się OTWARTE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO O MISTRZOSTWO POWIATU DZIERŻONIOWSKIEGO. W zawodach startowało 49 zawodniczek/zawodników.

 

 

= kategoria: MŁODZICZKI (rocznik 2002 i młodsi)

1 miejsce: Zuzanna Żygadło (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Olimpia Łosyk (Bielawa)

4 miejsce: Sylwia Moskal (Bielawa)

5 miejsce: Sandra Moskal (Bielawa)

= kategoria: KADETKI (rocznik 2000, 2001)

1 miejsce: Roksana Łosyk (Bielawa)

= kategoria: JUNIORKI (rocznik 1997-1999)

1 miejsce: Joanna Garbowska (Kluczowa)

= kategoria: KADECI (rocznik 2000, 2001)

1 miejsce: Michał Mormol (SALOS Dzierżoniów)

2 miejsce: Marcel Bednarz (SALOS Dzierżoniów)

3 miejsce: Kajetan Garbowski (SALOS Dzierżoniów)

4 miejsce: Maciej Jarmużek (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

5-6 miejsce: Damian Butalewicz (LKS „Orzeł” Piława Dolna) i Mateusz Gorzynik (SALOS Dzierżoniów)

7-8 miejsce: Radek Bobeła (LKS „Orzeł” Piława Dolna) i Dawid Firlit (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

 

 

= kategoria: MŁODZICY (rocznik 2002 i młodsi)

1 miejsce: Kacper Błachuta (Strzelin)

2 miejsce: Kacper Głazowski (Strzelin)

3 miejsce: Adrian Kozaryn (Strzelin)

4 miejsce: Błażej Fehr (Strzelin)

5-6 miejsce: Radosław Zawada (Pieszyce) i Mikołaj Stodolica (LKS Dobrocin)

7-8 miejsce: Aleksander Wilk (LKS Mościsko) i Grzegorz Piętka (LKS Mościsko)

9-12 miejsce: Igor Szczepankiewicz (Strzelin), Łukasz Krawczyk (LKS Mościsko), Damian Gulanowski (LKS Mościsko), Jakub Gorzynik (Dzierżoniów)

= kategoria: JUNIORZY (rocznik 1997-1999)

1 miejsce: Maciej Kościak (SALOS Dzierżoniów)

2 miejsce: Krystian Maciuszek (SALOS Dzierżoniów)

3 miejsce: Bartosz Paszkowski (SALOS Dzierżoniów)

4 miejsce: Maciej Paszkowski (SALOS Dzierżoniów)

5-6 miejsce: Marcin Konecki (Strzelin) i Damian Dawidziak (LKS Dobrocin)

= kategoria: SENIORZY (rocznik 1996 i starsi)

1 miejsce: Dominik Walczak (SALOS Dzierżoniów)

2 miejsce: Radosław Cal (SALOS Dzierżoniów)

3 miejsce: Mirosław Stodolica (LKS Dobrocin)

4 miejsce: Michał Cichocki (SALOS Dzierżoniów)

5-6 miejsce: Krzysztof Twardak (LKS „Orzeł” Piława Dolna) i Krzysztof Humelt (Strzelin)

7-8 miejsce: Daniel Wieczorek (Boleścin) i Paweł Pośpiech (Wiry)

9-12 miejsce: Karol Brześkiewicz (Świdnica), Bogdan Fudali (LKS Mościsko), Kamil Świerzko (LKS Mościsko), Krzysztof Skorupa (LKS Dobrocin)

13-16 miejsce: Dariusz Pawłowski (Świdnica), Ludwik Wikowicz (Dzierżoniów), Władysław Stolarczyk (Bielawa), Łukasz Augustyniak (Bielawa)

 

 

Najstarszym zawodnikiem był Władysław Stolarczyk, który otrzymał nagrody rzeczowe.

 

Medale i nagrody rzeczowe wręczali: Krzysztof Twardak – Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Spraw Społecznych, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Dzierżoniowskiego, Jacek Zamirski – Prezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów, Grzegorz Kościak – Preses SL SALOS w Dzierżoniowie, Edward Kasztelan – Prezes LKS „Orzeł” Piława Dolna.

 

Wszyscy uczestnicy zawodów ugoszczeni zostali pączkami i napojami przygotowanymi przez SL SALOS w Dzierżoniowie.

 

Opieka medyczna: Pogotowie Ratunkowe – Włodzimierz Kapela.

 

Organizator zawodów:

Wydział Ochrony Środowiska, Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie

 

Współorganizatorzy zawodów:

– Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

– SL SALOS Dzierżoniów

– Zespół Szkół Sióstr Salezjanek w Dzierżoniowie

 

{gallery}2015/01-25{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content