Loading...
Aktualności

Michał Bobrowski Mistrzem Polski Seniorów w MMA

13 grudnia w Żyrardowie odbyły się Mistrzostwa Polski w MMA – Mieszanych Sztuk Walki. W Mistrzostwach Polski startowało 200 zawodników podzielonych na dywizje – Senior Ograniczona Formuła oraz Full Contact. W OFS mogli startować zawodnicy którzy jeszcze nie posiadali zawodowych walk oraz mieli dodatni bilans walk.

 

 

W najtrudniejszej dywizji Full Contact startowali głównie zawodnicy którzy przez cały rok walczyli w formule Full Contact oraz walczyli w walkach zawodowych. W Mistrzostwach Polski z wielkim sukcesem wystartował Michał Bobrowski były zawodnik MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW który zdobył złoty medal i Tytuł Mistrza Polski w kategorii Full Contact – 93kg. Michał obecnie jest zawodnikiem oraz Trenerem Personalnym w Szkole Walki Drwala. Michał w zawodach stoczył 3 walki które wszystkie skończył przed czasem.

Jestem bardzo szczęśliwy że zdobyłem upragniony złoty medal w Mistrzostwach Polski Seniorów. W roku 2013 byłem Mistrzem Polski Juniorów co za tym idzie widać że moja kariera sportowa napiera tempa. Chciałbym podziękować wszystkim byłym kolegom i koleżankom z Team- JUNIOR DZIERŻONIÓW oraz KO. GYM ŚWIDNICA gdyż po części to jest też ich sukces. Od listopada jestem już zawodnikiem Team-u Tomasza Drwala – Szkoła Walki Drwala, gdzie będę rozwijał swoją karierę zawodniczą oraz trenerską – Michał Bobrowski.

Wielkie podziękowania dla Firmy DRG AGRO GROUP z Tuszyna która jest moim głównym sponsorem.

opracował: Norbert Warchoł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content