Loading...
Aktualności

Andrzej Zajączkowski Mistrzem Polski Ziemi Zachodniej w MMA

30 listopada we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Ziemie Zachodniej w MMA oraz BJJ NO GI. W zawodach startowało 200 zawodników z całej Polski.

MULKS JUNIOR DZIERŻONIÓW w Turnieju reprezentowali : Maciej Staniec 62kg, Andrzej Zajączkowski 70kg, Patryk Ciszewski 77kg, Łukasz Leszczyński 77kg, Bartosz Batko 84kg oraz Marcin Gudz 93kg. Zmagania zakończyły się wielkim sukcesem dla Andrzeja Zajączkowskiego który po wygraniu trzech walk przed czasem zdobył złoty medal. Również z dobrej strony pokazał się debiutujący w Formule MMA Maciej Staniec który zdobył srebrny medal w kategorii 62kg. Wielkie słowa uznania należą się Patrykowi Ciszewskiemu który po stoczeniu pięciu pojedynków ostatecznie zajął IV miejsce w Turnieju. Również IV miejsce w zawodach zdobył Marcin Gudz, który nie mógł kontynuować pojedynku o brązowy medal przez kontuzję. W walkach eliminacyjnych odpali Łukasz Leszczyński oraz Bartosz Batko.

Jestem zadowolony z walk swoich podopiecznych. Pokazali się naprawdę z dobrej strony wygrywając wiele pojedynków przed czasem.

opracował: Norbert Warchoł