Loading...
Aktualności

FINAŁ STREFOWY JESIENNYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

W dniu 18 września 2014 r. w Dobrocinie odbyły się JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE STREFY VI (dla powiatów: dzierżoniowskiego, świdnickiego i wałbrzyskiego) organizowane w ramach XV Dolnośląskich Igrzysk LZS – Mieszkańców Wsi i Miast. W biegach uczestniczyło 160 zawodniczek i zawodników. Na zawody nie przybyli reprezentanci powiatu wałbrzyskiego.

 

 

Uzyskane wyniki:

 

= kategoria: dziewczęta z rocznika 2005 – 2004

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Roksana Niedziałkowska (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Weronika Fior (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

3

Karolina Kozieł (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

13

4

Adrianna Przygocka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Natalia Skubska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Justyna Reich (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

10

7

Julia Brzozowska (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

9

8

Julia Błachut (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

8

9

Martyna Nieśpiałowska (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

7

10

Martyna Zielińska (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

11

Maja Kwiatek (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

12

Małgorzata Balsam

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

13

Wiktoria Żurek (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

3

14

Natalia Kliś

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Anna Radziewicz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

16

Oliwia Macinlewicz (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

17

Aleksandra Łazalencka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

18

Maja Umińska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

19

Katarzyna Kowalewska (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

20

Weronika Kroczak (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= kategoria: chłopcy z rocznika 2005 – 2004

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Paweł Tomaszewski (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Krystian Wojciechowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

3

Jakub Frydel (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

4

Damian Gulanowski (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Marcin Kordiaka (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

11

6

Kacper Opalski (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

10

7

Gracjan Orszuł (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

9

8

Karol Ciecierski  (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

8

9

Mikołaj Stodolica

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

10

Tobiasz Stanisławczyk (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

11

Jakub Frygies

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

12

Kacper Podkówka (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

13

Bartłomiej Witek (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

3

14

Szymon Klepacki

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Adrian Grosicki (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

16

Jakub Polak (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

17

Kacper Gliwiński (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

18

Mateusz Grendys (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

 

19

Bartosz Urban

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

20

Paweł Kożuch (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

21

Dawid Graczyk

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Aleksander Martewicz (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

 

= kategoria: dziewczęta z rocznika 2003 – 2002

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Oliwia Chudzińska (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Natalia Chwistek (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

14

3

Marika Kinast

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

4

Wiktoria Niedźwiecka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Oliwia Break

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Sylwia Ścisłowska (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

7

Anna Wasulik

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Natalia Kaczwińska (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

9

Małgorzata Musiał (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

7

10

Anna Natanek (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

6

11

Sandra Jankowska (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

5

12

Justyna Juśko (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

13

Antonina Olewińska

Dzierżoniów

dzierżoniowski

3

14

Zuzanna Żygadło

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Karolina Fyszko

Dzierżoniów

dzierżoniowski

1

16

Kornelia Tersa (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

17

Małgorzata Gałązka (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

18

Dominika Banaś (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

19

Wiktoria Nieśpiałowska (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

20

Karolina Osiadły (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

21

Gabriela Gawłowska (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

22

Karolina Bochery (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

23

Joanna Martewicz (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

24

Izabela Laska (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

25

Gabriela Duda (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= kategoria: chłopcy z rocznika 2003 – 2002

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Jakub Chwistek (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Jakub Hajdrych

Świdnica

świdnicki

14

3

Marcel Masłowski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

4

Seweryn Krupiarz

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Michał Zaguba (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

11

6

Bartosz Skawina (SP Bystrzyca Górna)

Świdnica

świdnicki

10

7

Szymon Jedynak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Michał Popkowski (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

8

9

Aleksander Wilk (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

10

Martin Żółciak

Świdnica

świdnicki

6

11

Adrian Jaros

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

12

Wiktor Chlipała

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

13

Michał Przybylski (SP Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

3

14

Łukasz Krawczyk (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Aleksander Jasiński (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

1

16

Dominik Kauza (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

17

Ernest Drozdek (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

18

Grzegorz Piętka (ZS-P Mościsko)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

19

Paweł Hajduk (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

20

Norbert Łuczyński (SP Tuszyn)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

21

Krystian Tracz (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

22

Hubert Zajączkowski (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

23

Dawid Janiczek (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

24

Paweł Kozioł (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

 

= kategoria: dziewczęta z rocznika 2001

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Karolina Dynowska (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Liliana Kazimierska (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

14

3

Agnieszka Ostaszewska (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

13

4

Aleksandra Kurpińska (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Magdalena Nowicka (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

11

6

Nikola Drożyńska (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

10

7

Kamila Maciąg (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Sabrina Duź (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

8

9

Wiktoria Kowala

Świdnica

świdnicki

7

 

 

= kategoria: chłopcy z rocznika 2001

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Adam Moczura

Dzierżoniów

dzierżoniowski

15

2

Oskar Fornalik

Dzierżoniów

dzierżoniowski

14

3

Marcel Rosiński

Dzierżoniów

dzierżoniowski

13

4

Jakub Ruczawski

Dzierżoniów

dzierżoniowski

12

5

Jakub Dzwolak

Dzierżoniów

dzierżoniowski

11

6

Michał Czykieta

Dzierżoniów

dzierżoniowski

10

7

Tymon Piróg

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Michał Mikuła

Świdnica

świdnicki

8

9

Paweł Prask (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

Świdnica

7

10

Łukasz Sztuka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

6

11

Mateusz Szot (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

5

12

Piotr Kmera

Dzierżoniów

dzierżoniowski

4

13

Krzysztof Cegielski (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

3

14

Michał Palcer (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

2

15

Patrick Zieliński

Świdnica

świdnicki

1

16

Dominik Zając

Świdnica

świdnicki

 

17

Mateusz Gliwiński (NSP Pieszyce)

Pieszyce

dzierżoniowski

 

 

= kategoria: dziewczęta z rocznika 1999 – 2000

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Joanna Radoń (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

15

2

Maja Banasik

Świdnica

świdnicki

14

3

Wiktoria Dynowska (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

13

4

Justyna Janiszewska

Świdnica

świdnicki

12

5

Monika Marciniszyn (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

11

6

Elżbieta Kuś

Świdnica

świdnicki

10

7

Karolina Klisiewicz (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

9

8

Wiktoria Jóźwik (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

8

9

Nikola Kucharek (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

7

 

 

= kategoria: chłopcy z rocznika 1999 – 2000

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła)

gmina

powiat

punkty

1

Mateusz Ślepokura (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

15

2

Oskar Jagła

Świdnica

świdnicki

14

3

Michał Plichta (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

13

4

Wiktor Pacanowski

Świdnica

świdnicki

12

5

Mateusz Pantkowski

Świdnica

świdnicki

11

6

Hubert Balant

Świdnica

świdnicki

10

7

Aleksander Olejko (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

9

8

Grzegorz Radziwiłko (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

8

9

Marek Tabor

Świdnica

świdnicki

7

10

Jakub Salomon

Świdnica

świdnicki

6

11

Kacper Bajda

Świdnica

świdnicki

5

12

Oskar Lemiszewski (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

4

13

Szymon Radecki

Świdnica

świdnicki

3

14

Norbert Szakiel (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

2

15

Szymon Brzozowski (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

0,5

15

Michał Gradowski (Gim. Lutomia Dolna)

Świdnica

świdnicki

0,5

17

Oskar Łojek (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

18

Kacper Dudka

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

19

Filip Łaszuk (Gim. Witoszów Dolny)

Świdnica

świdnicki

 

20

Patryk Lachowicz (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

21

Przemek Panońko (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

22

Michał Derdowski (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

23

Mateusz Bąkowski (Gim.G Dzierżoniów)

Dzierżoniów

dzierżoniowski

 

 

= kategoria: dziewczęta z rocznika 1997 – 1998

miejsce

imię, nazwisko, (szkoła, klub)

gmina

powiat

punkty

1

Paulina Szakiel (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

15

2

Natalia Dębska (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

14

3

Klaudia Włodzińska (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

13

 

= kategoria: chłopcy z rocznika 1997 – 1998

miejsce

imię, nazwisko, (klub)

gmina

powiat

punkty

1

Wojciech Grześków (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

15

2

Przemysław Święs (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

14

3

Dawid Cieśla (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

13

4

Michał Rylski (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

12

5

Kamil Zieliński (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

11

 

 

= kategoria: kobiety z rocznika 1994 i starsze

miejsce

imię, nazwisko, (klub)

gmina

powiat

punkty

1

Katarzyna Kalita (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

15

 

= kategoria: mężczyźni z rocznika 1994 i starsi

miejsce

imię, nazwisko, (klub)

gmina

powiat

punkty

1

Ryszard Mydłowski (GLKS Świdnica)

Świdnica

świdnicki

15

 

PUNKTACJA POWIATÓW:

1 miejsce: świdnicki – 631 pkt.

2 miejsce: dzierżoniowski – 424 pkt.

 

PUNKTACJA GMIN:

1 miejsce: Świdnica – 631 pkt.

2 miejsce: Dzierżoniów – 390 pkt.

3 miejsce: Pieszyce – 34 pkt.

 

Wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli bieg otrzymali pamiątkowy znaczek okolicznościowy. Wszyscy obecni ugoszczeni zostali żurkiem dobrocińskim oraz napojami.

 

Dyplomy, medale i nagrody rzeczowe wręczali: Marek Chmielewski – Wójt Gminy Dzierżoniów, Marian Kowal – Członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego, Grażyna Ziernik – Sołtys wsi Dobrocin

 

Opieka medyczna: Pogotowie Ratunkowe – Włodzimierz Kapela.

 

Organizatorzy biegów:

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Piława Dolna

Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

Sołectwo wsi Dobrocin

 

Zawody dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Dzierżoniów

„ZGPD-7”  –  Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego

 

{gallery}2014/09-18{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content