Loading...
Aktualności

LKS Atom Boxmet Dzierżoniów w Bełchatowie

Małgorzata Dąbrowska z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów odniosła zwycięstwo w rywalizacji w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii młodziczka w 40 OGÓLNOPOLSKIM WYŚCIGU KOLARSKIM O „MEMORIAŁ HENRYKA ŁASAKA” rozgrywanym 10 sierpnia  w Bełchatowie. Zwycięstwo swoje odniosła wygrywając finisz po walce na 37 km wyścigu z mocno rozpędzonego peletonu. Druga  na mecie była MARCINIAK AGNIESZKA (MLKS WIELUŃ) a trzecia GOŁEK EDYTA (DOBRE SKLEPY ROWEROWE AUTHOR PSZCZYNA).

 

Nie był to jedyny sukces Atomu Dzierżoniów w tym wyścigu ponieważ w rywalizacji juniorek młodszych na dystansie  37km drugie miejsce po finiszu z peletonu zajęła Weronika Laszkiewicz ustępując jedynie zwyciężczyni MIERZYŃSKIEJ NATALII (LKS TRASA ZIELONA GÓRA). Trzecia była SOCHA KATARZYNA (KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA). Tuż obok podium na 4 miejscu uplasowała się kolejna nasza zawodniczka Sandra Traczyk.

 W rywalizacji kategorii młodzik nasi młodzi adepci po walce na dystansie 37km wywalczyli: Wojciech Karpierz 12 miejsce, Wiktor Wiśniewski 23, Mateusz Krzesiński-24 lokatę. Ostatnią kategorią wiekową dla naszego klubu był start juniorów młodszych na dystansie 74km. Tutaj najlepiej spisał się Michał Mroczkowski, który był 37 a 45 miejsce zajął Paweł Szóstka. Zwyciężył KRAWCZYK SZYMON  z klubu KTK KALISZ. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom.

 

Dziękujemy serdecznie wszystkim  naszym sponsorom za okazaną pomoc!!!

opracowała: Natalia Mielnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content