Loading...
Aktualności

IV ZLOT RODZINNY – DOBROCIN 2014

W dniu 23 sierpnia 2014 r. na boisku w Dobrocinie odbył się IV ZLOT RODZINNY Z ELEMENTAMI SPORTOWYMI "DOBROCIN – 2014". W zlocie uczestniczyło 24 rodzin/drużyn 3-4osobowych, które startowały w różnych konkurencjach indywidualnych i zespołowych.

Uzyskane wyniki:

Strzały na bramkę:

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych i młodsze

1 miejsce: Paulina Herliczka

2 miejsce: Jessica Pieszczuch

3 miejsce: Weronika Lach

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych i młodsi

1 miejsce: Mikołaj Stodolica

2 miejsce: Wojciech Latacz

3 miejsce: Dominik Przeworski

 

 

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i średnich

1 miejsce: Damian Dawidziak

2 miejsce: Paweł Kasztelan

3 miejsce: Kacper Potuszyński

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Justyna Lach

2 miejsce: Ewa Dawidziak

3 miejsce: Monika Bilska

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Tomasz Stroka

2 miejsce: Waldemar Czerwonka

3 miejsce: Władysław Świtała

Rzut beretem sołtysa:

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych i młodsze

1 miejsce: Paulina Herliczka

2 miejsce: Jessica Pieszczuch

3 miejsce: Karolina Kret

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych i młodsi

1 miejsce: Mikołaj Stodolica

2 miejsce: Maciej Nowak

3 miejsce: Dominik Kardaś

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i średnich

1 miejsce: Mateusz Czerwonka

2 miejsce: Kacper Potuszyński

3 miejsce: Damian Dawidziak

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Zofia Juraszek

2 miejsce: Aleksandra Stroka

3 miejsce: Dorota Miszczyk

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Rafał Świtała

2 miejsce: Władysław Świtała

3 miejsce: Łukasz Latacz

 

 

Rzut ringo:

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych i młodsze

1 miejsce: Paulina Herliczka

2 miejsce: Barbara Kasztelan

3 miejsce: Agnieszka Skalska

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych i młodsi

1 miejsce: Maciej Nowak

2 miejsce: Dominik Frygies

3 miejsce: Dominik Przewocki

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i średnich

1 miejsce: Mateusz Czerwonka

2 miejsce: Kacper Potuszyński

3 miejsce: Paweł Kasztelan

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Anna Hordziej

2 miejsce: Dorota Miszczyk

3 miejsce: Kamila Piesczuch

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Marcin Rogala

2 miejsce: Edward Kasztelan

3 miejsce: Władysław Świtała

Rzut lotkami:

= kategoria: dziewczęta szkół podstawowych i młodsze

1 miejsce: Paulina Herliczka

2 miejsce: Barbara Kasztelan

3 miejsce: Jessica Pieszczuch

= kategoria: chłopcy szkół podstawowych i młodsi

1 miejsce: Mikołaj Stodolica

2 miejsce: Denis Eraslan

3 miejsce: Dominik Frygies

 

 

Strzelanie z wiatrówki:

= kategoria: chłopcy szkół gimnazjalnych i średnich

1 miejsce: Paweł Kasztelan

2 miejsce: Kacper Potuszyński

3 miejsce: Mateusz Czerwonka

= kategoria: kobiety

1 miejsce: Bogusława Kasztelan

2 miejsce: Agnieszka Jakubowska

3 miejsce: Dorota Miszczyk

= kategoria: mężczyźni

1 miejsce: Dariusz Jakubowski

2 miejsce: Mateusz Miszczyk

3 miejsce: Adrian Siedlarski

Wyniki drużynowe końcowe:

1 miejsce drużyna w składzie: Bogusława Kasztelan, Edward Kasztelan, Paweł Kasztelan, Barbara Kasztelan – 81 pkt.

2 miejsce drużyna w składzie: Waldemar Czerwonka, Mateusz Czerwonka, Miłosz Czerwonka, Dominik Czerwonka – 75 pkt.

3 miejsce drużyna w składzie: Mirosław Stodolica, Mikołaj Stodolica, Renata Stodolica, Dominik Przeworski – 73 pkt.

4 miejsce drużyna w składzie: Marta Oporska, Natalia Pietrewicz, Rafał Świtała, Władysław Świtała – 68 pkt.

5 miejsce drużyna w składzie: Ewa Dawidziak, Wojciech Dawidziak, Damian Dawidziak, Anna Hordziej – 67 pkt.

6 miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Stroka, Tomasz Stroka, Aleksander Stroka, Karolina Kret – 67 pkt.

7 miejsce drużyna w składzie: Dorota Miszczyk, Daria Miszczyk, Mateusz Miszczyk, Maciej Miszczyk – 62 pkt.

8 miejsce drużyna w składzie: Aleksander Jakubowski, Dariusz Jakubowski, Agnieszka Jakubowska, Hania Jakubowska – 58 pkt.

9 miejsce drużyna w składzie: Paulina Herliczka, Dorota Herliczka, Sebastian Herliczka – 56 pkt.

10 miejsce drużyna w składzie: Kacper Potuszyński, Paweł Potuszyński, Katarzyna Potuszyńska, Teresa Potuszyńska – 56 pkt.

11 miejsce drużyna w składzie: Jessica Pieszczuch, Kamila Pieszczuch, Bożena Pieszczuch, Roman Pieszczuch – 52 pkt.

12 miejsce drużyna w składzie: Dawid Korybski, Dominik Frygies, Dominik Kardaś, Denis Eraslan – 51 pkt.

13 miejsce drużyna w składzie: Wiktoria Lach, Weronika Lach, Justyna Lach, Paweł Lach – 49 pkt.

14 miejsce drużyna w składzie: Anna Latacz, Wojciech Latacz, Maciej Latacz, Łukasz Latacz – 44 pkt.

15 miejsce drużyna w składzie: Monika Bilska, Krzysztof Bilski, Szymon Bilski, Ireneusz Bilski – 41 pkt.

16 miejsce drużyna w składzie: Wojciech Turowski, Karolina Turowska, Edyta Turowska, Andrzej Turowski – 36 pkt.

17 miejsce drużyna w składzie: Agnieszka Kardaś, Klaudia Kardaś, Maciej Nowak – 33 pkt.

18 miejsce drużyna w składzie: Zdzisław Juraszek, Zofia Juraszek, Jakub Juraszek, Krystyna Kasprzak – 31 pkt.

19 miejsce drużyna w składzie: Łukasz Sztemberg, Adam Stupiński, Adrian Siedlarski – 29 pkt.

20 miejsce drużyna w składzie: Kamila Rogala, Marcin Rogala, Mateusz Rogala – 28 pkt.

21 miejsce drużyna w składzie: Julia Nowosad, Grzegorz Nowosad, Zbigniew Nowosad, Teresa Nowosad – 24 pkt.

22 miejsce drużyna w składzie: Lucyna Anders, Horst Anders, Wolfgan Hőntsch, Eryka Hőntsch – 24 pkt.

23 miejsce drużyna w składzie: Małgorzata Kłys, Mateusz Kłys, Tadeusz Szygodziński – 22 pkt.

24 miejsce drużyna w składzie: Krzysztof Skalski, Agnieszka Skalska, Marta Skalska – 20 pkt.

 

 

W czasie zlotu dzieci zapoznały się z wyposażeniem ambulansu pogotowia ratunkowego.

 

Startujący w zlocie ugoszczeni zostali kiełbaskami z rożna.

 

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Marian Kowal – Członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego, Grzegorz Gozdek – Prezes LKS Dobrocin, Sławomir Skorupa – Wiceprezes Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów, Grażyna Ziernik – Sołtys Wsi Dobrocin.

 

Opieka medyczna zlotu: Pogotowie Ratunkowe – Włodzimierz Kapela

 

Organizatorzy zlotu:

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Stowarzyszenie Dobrocin Wieś XXI Wieku

Rada Sołecka Dobrocin

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Zlot dofinansowany ze środków:

Gminy Dzierżoniów

Powiatu Dzierżoniowskiego

 

{gallery}2014/08-23{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content