Loading...
Aktualności

Zlot Rowerowy – Dobrocin 2014

W dniu 28 czerwca 2014 r. odbył się ZLOT ROWEROWY z elementami sportowymi – Dobrocin 2014. Uczestnicy zlotu po przejechaniu trasy rowerowej wyznaczonej przez organizatorów, na mecie zlotu (boisko sportowe w Dobrocinie) uczestniczyli w konkurencjach sportowych: rowerowy tor przeszkód, jazda „żółwia”, rzut lotkami, strzelanie, strzały na bramkę.

 

Wyniki końcowe zlotu:

ROWEROWY TOR PRZESZKÓD

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Marysia Biernacka (Dobrocin)

2 miejsce: Maja Umińska (Dobrocin)

3 miejsce: Sabina Nowak (Roztocznik)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Dawid Urlik (Dobrocin)

2 miejsce: Konrad Cozmińciuc (Piława Dolna)

3 miejsce: Kacper Biernacki (Dobrocin)

 

 

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

2 miejsce: Maciej Jarmużek (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Agnieszka Biernacka (Dobrocin)

2 miejsce: Grażyna Ziernik (Dobrocin)

3 miejsce: Marta Frygies (Dobrocin)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Piotr Szafrański (Dobrocin)

2 miejsce: Jerzy Biernacki (Dobrocin)

3 miejsce: Henryk Drzewiecki (Piława Dolna)

JAZDA „ŻÓŁWIA” (kto najwolniej)

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Sabina Nowak (Roztocznik)

3 miejsce: Maja Umińska (Dobrocin)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Kacper Biernacki (Dobrocin)

2 miejsce: Damian Butalewicz (Dobrocin)

3 miejsce: Dawid Dawidziak (Dobrocin)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Maciej Jarmużek (Piława Dolna)

2 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Ewa Bury (Piława Dolna)

2 miejsce: Aleksandra Stroka (Dobrocin)

3 miejsce: Agnieszka Biernacka (Dobrocin)

 

 

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Tomasz Stroka (Dobrocin)

2 miejsce: Piotr Macherzyński (Piława Dolna)

3 miejsce: Wojciech Dawidziak (Dobrocin)

STRZAŁY NA BRAMKĘ

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Ola Nowak (Roztocznik)

2 miejsce: Maja Umińska (Dobrocin)

3 miejsce: Hania Jakubowska (Dobrocin)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Damian Butalewicz (Piława Dolna)

2 miejsce: Wiktor Chlipała (Piława Dolna)

3 miejsce: Dawid Dawidziak (Roztocznik)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Maciej Jarmużek (Piława Dolna)

2 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Marta Frygies (Dobrocin)

2 miejsce: Bogusława Jakubowska (Dobrocin)

3 miejsce: Anna Oleksyszyn (Dobrocin)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Tomasz Stroka (Dobrocin)

2 miejsce: Jerzy Biernacki (Dobrocin)

3 miejsce: Dariusz Jakubowski (Dobrocin)

 

 

RZUT LOTKAMI

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Emilka Piestrak (Gilów)

2 miejsce: Sabina Nowak (Roztocznik)

3 miejsce: Julia Skorupa (Dobrocin)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Dawid Dawidziak (Dobrocin)

2 miejsce: Kacper Potuszyński (Dzierżoniów)

3 miejsce: Damian Macherzyński (Piława Dolna)

STRZELANIE Z WIATRÓWKI

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

2 miejsce: Maciej Jarmużek (Piława Dolna)

3 miejsce: Dawid Dudek (Mościsko)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Grażyna Ziernik (Dobrocin)

2 miejsce: Teresa Potuszyńska (Dobrocin)

3 miejsce: Bogusława Jakubowska (Dobrocin)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Dariusz Jakubowski (Dobrocin)

2 miejsce: Piotr Szafrański (Dobrocin)

3 miejsce: Edmund Kucharek(Piława Dolna)

 

PUNKTACJA  DRUŻYNOWA:

1 miejsce: Edward Kasztelan, Paweł Kasztelan, Maciej Jarmużek

2 miejsce: Agata Nowak, Aleksandra Nowak, Sabina Nowak

3 miejsce: Darek Jakubowski, Bogusława Jakubowska, Hania Jakubowska

4 miejsce: Dawid Dawidziak, Ewa Dawidziak, Wojciech Dawidziak

5 miejsce: Tomasz Stroka, Aleksandra Stroka, Aleksander Stroka

 

Za zajęcie miejsc od I do III uczestnicy w każdej kategorii wiekowej i w każdej konkurencji otrzymali medale. Za uzyskanie miejsc od I do V w punktacji drużynowej uczestnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodzono również medalami najmłodszych uczestników zlotu.

 

Medale, puchary i nagrody rzeczowe wręczali: Marian Kowal – członek Zarządu Powiatu Dzierżoniowskiego, Sławomir Skorupa – Wiceprezes Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów, Grzegorz Gozdek – Prezes LKS Dobrocin.

 

Wszyscy uczestnicy zlotu ugoszczeni zostali kiełbaskami z rożna.

 

Organizatorzy ZLOTU:

Stowarzyszenie DOBROCIN WIEŚ XXI WIEKU

Ludowy Klub Sportowy Dobrocin

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

 

ZLOT dofinansowany przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Dzierżoniów

 

{gallery}2014/06-28{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content