Loading...
Aktualności

MAJÓWKOWE ZAWODY W STRZELANIU Z WIATRÓWKI

W dniu 1 maja 2014 r. w sali TKKF w Bielawie odbyły się OTWARTE ZAWODY STRZELECKIE Z WIATRÓWKI.

 

 

Uzyskane wyniki:

= KOBIETY :

1 miejsce : Julia Kłos (Dzierżoniów) – 91 pkt.

2 miejsce : Monika Cukiernik (Bielawa) – 87 pkt.

3 miejsce : Małgorzata Styrcz (Bielawa) – 81 pkt.

4 miejsce : Ewa Fedorowicz (Bielawa) – 80 pkt.

5 miejsce : Genowefa Małek (Bielawa) – 79 pkt.

6 miejsce: Magdalena Mońka (Dzierżoniów) – 76 pkt.

7 miejsce : Teresa Przypłata (Dzierżoniów) – 68 pkt.

8 miejsce :  Katarzyna Jezierska (Bielawa) – 49 pkt.

 

 

= KATEGORIA 15-17 LAT :

1 miejsce : Bartłomiej Januszkiewicz (Bielawa) – 87 pkt.

2 miejsce : Michał Drzyzga (Bielawa) – 87 pkt.

3 miejsce : Damian Drzyzga (Bielawa) – 87 pkt.

4 miejsce : Kacper Kobylański (Bielawa) – 85 pkt.

5 miejsce : Kacper Paluch (Bielawa) – 85 pkt.

6 miejsce : Paweł Rybiński (Bielawa) – 79 pkt.

7 miejsce : Antoni Kotasek (Bielawa) – 79 pkt.

 

= KATEGORIA 18-25 LAT :

1 miejsce : Łukasz Szubert (Bielawa) – 94 pkt.

2 miejsce : Paweł Bech (Dzierżoniów) – 88 pkt.

3 miejsce : Bartłomiej Cukiernik (Bielawa) – 85 pkt.

4 miejsce : Rafał Bech (Wrocław) – 85 pkt.

5 miejsce : Krzysztof Jaworski (Dzierżoniów) – 84 pkt.

6 miejsce : Sylwester Samul (Bielawa) – 81 pkt.

7 miejsce : Piotr Sobolewski (Dzierżoniów) – 81 pkt.

8 miejsce : Łukasz Samul (Bielawa) – 80 pkt.

9 miejsce : Piotr Taborek (Piława Górna) – 76 pkt.

10 miejsce : Patryk Rachowiecki (Bielawa) – 61 pkt.

 

= KATEGORIA 26-50 LAT :

1 miejsce : Kłos Andrzej (Dzierżoniów) – 92 pkt.

2 miejsce : Mariusz Strzemieczny (Bielawa) – 89 pkt.

3 miejsce : Bogdan Taborek (Piława Górna) – 86 pkt.

4 miejsce : Grzegorz Styrcz (Bielawa) – 86 pkt.

5 miejsce : Adam Paluch (Bielawa) – 80 pkt.

6 miejsce : Tomasz Stanecki (Bielawa) – 80 pkt.

7 miejsce : Tomasz Kobylański (Bielawa) – 80 pkt.

8 miejsce :  Przemysław Sandomierski (Piława Górna) – 77 pkt.

9 miejsce : Krzysztof Przypłata (Dzierżoniów) – 69 pkt.

10 miejsce : Edward Rachowiecki (Bielawa) – 63 pkt.

11 miejsce : Grzegorz Naglik (Bielawa) – 44 pkt.

 

= KATEGORIA 51- STARSI :

1 miejsce : Józef Czerwiński (Słupice) – 93 pkt.

2 miejsce : Andrzej Walczuk (Bielawa) – 93 pkt.

3 miejsce : Janusz Sulżyński (Bielawa) – 87 pkt.

4 miejsce : Ryszard Nowopolski (Bielawa) – 85 pkt.

5 miejsce : Waldemar Kalisz (Bielawa) – 82 pkt.

6 miejsce : Sylwester Grzesiak (Bielawa) – 79 pkt.

7 miejsce : Tadeusz Augustyn (Bielawa) – 73 pkt.

 

 

= KATEGORIA PISTOLET :

1 miejsce : Piotr Taborek (Piława Górna) – 88 pkt.

2 miejsce : Krzysztof Bech (Dzierżoniów) – 84 pkt.

3 miejsce : Julia Kłos (Dzierżoniów) – 79 pkt.

4 miejsce : Rafał Bech (Wrocław) – 79 pkt.

5 miejsce : Ewa Fedorowicz (Bielawa) – 78 pkt.

6 miejsce : Przemysław Sandomierski (Piława Górna) – 73 pkt.

7 miejsce : Łukasz Samul (Bielawa) – 70 pkt.

8 miejsce : Tomasz Kobylański (Bielawa) – 69 pkt.

9 miejsce : Magdalena Mońka (Dzierżoniów) – 69 pkt.

10 miejsce : Paweł Bech (Dzierżoniów) – 66 pkt.

11 miejsce : Kacper Kobylański (Bielawa) – 62 pkt.

12 miejsce : Taborek Bogdan (Piława Górna) – 65 pkt.

13 miejsce : Tadeusz Augustyn (Bielawa) – 64 pkt.

14 miejsce : Krzysztof Przypłata (Dzierżoniów) – 51 pkt.

15 miejsce : Sobolewski Piotr (Dzierżoniów) – 49 pkt.

16 miejsce : Katarzyna Jezierska (Bielawa) – 30 pkt.

17 miejsce : Teresa Przypłata (Dzierżoniów) – 22 pkt.

 

Organizatorzy zawodów:

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Ognisko „Sowa” w Bielawie

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

Zawody dofinansowane przez:

Gminę Bielawa

 

Powiat Dzierżoniowski

 

{gallery}2014/05-01{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content