Loading...
Aktualności

Paula Guz trzecia w Pucharze Czech

Paula Guz z klubu LKS Atom Boxmet Dzierżoniów zajęła III miejsce w wyścigu ze startu wspólnego Kyjovske Slovacko zaliczanym do Pucharu Czech rozgrywanym w Kyjovie 19.04.2014 roku. Miejsce to zajęła po zaciętym finiszu z 4 osobowej ucieczki z peletonu. Ostatecznie Paula była trzecia, ustępując Aušrine TREBAITE z Litwy oraz drugiej na mecie Eglé ZABLOCKYTE – również Litwa.

Elita kobiet rywalizowała na czterech  15 kilometrowych rundach. Trasa wyścigu biegła w mocno pofałdowanym i wymagającym terenie.  Paula uciekała w 4 osobowej grupie przez 3 rundy wyścigu, rozgrywając pomiędzy sobą finisz. Za grupą dojechał mocno rozciągnięty peleton. Nasz druga reprezentantka Natalia Mielnik była 22. W rywalizacji juniorów młodszych również na dystansie 4 rund 35 miejsce zajął Michał Mroczkowski, 60 lokatę zajął Paweł Szóstka  a 61 był Dominik Troczka. Wyścig wygrał  Jakub OTRUBA – MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ.

Dziękujemy serdecznie wszystkim naszym sponsorom za okazaną pomoc!

opracowała: Natalia Mielnik