Loading...
Aktualności

XIV Dolnośląskie Zimowe Igrzyska Integracyjne

W dniu 28 listopada 2013 r. w hali dzierżoniowskiego OSiR-u odbyły się XIV Dolnośląskie Zimowe Igrzyska Integracyjne Szkół i Ośrodków Specjalnych i Masowych. W Igrzyskach startowało 5 ośrodków (jedna szkoła, mimo zapowiedzi, nie przebyła).

 

 

Uzyskane wyniki:

= „kto prędzej dookoła”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

= „sadzenie ziemniaków”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie

3 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

 

 

= „przeciąganie liny”

1 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

2 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

3 miejsce: Fundacja Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK” w Świdnicy

= „piłka nożna”

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej

2 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy

3 miejsce: Towarzystwo Przyjaciół dzieci w Dzierżoniowie

 

Tabela końcowa:

1 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Piławie Górnej w składzie: Danuta Pietrykowska, Marlena Brodowska, Natalia Wakalska, Natalia Laskiewicz, Katarzyna Zagórska, Katarzyna Ochman, Przemysław Kubasik, Łukasz Zięba, Alwin Dolewski, Piotr Bielecki, Tomasz Krysiak, Stanisław Babiarz.

2 miejsce: Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy w składzie: Aleksandra Jarosz, Paulina Zając, Karolina Marciniak, Klaudia Kuklińska, Paulina Wieńska, Daria Pokora, Patryk Krotowski, Piotr Mosiądz, Maciej Maliborski, Kamil Kluska, Damian Pilarski, Dawid Ziemrowski; opiekunowie: Agnieszka Turek, Renata Trzcińska.

3 miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dzierżoniowie w składzie: Sandra Fundowicz, Milena Deptuła, Patrycja Kerger, Patrycja Pietryka, Natalia Tuła, Anna Jeżewska, Bartłomiej Łaskarzewski, Łukasz Gardocki, Paweł Sauter, Tomasz Żmijewski, Oskar Luberański, Sławomir Dąbrowski; opiekunowie Katarzyna Ciborska, Andrzej Flis.

4 miejsce: Towarzystwo Przyjaciół dzieci w Dzierżoniowie w składzie: Dominika Mazurkiewicz, Karolina Makowska, Ewelina Kaczmarek, Partycja Kaczmarek, Nikola Idziaszek, Karol Migas, Gabriel Migas, Tomek Konieczny, Dawid Konieczny, Bartek Gałka, Mateusz Czerwonka; opiekun Norbert Łyszczarz.

5 miejsce: Fundacja Ziemi Świdnickiej na Rzecz Wspierania Profesjonalnej Pomocy „SKSK” w Świdnicy w składzie: Urszula Zięba, Marta Żak, Anna Czerniak, Katarzyna Pawlak, Daria Pastusiak, Mateusz Majchrowski, Dawid Baranowski, Dawid Dobroć, Karol Skrzypiński, Oskar Okarmus.

 

 

Dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczali: Leszek Noworól – Zastępca Przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Ryszard Dudkowski – Członek Prezydium Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu, Sławomir Skorupa – Zastępca Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów, Wiesław Jasiński – Sekretarz Rady Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów.

 

Opieka medyczna Igrzysk; Pogotowie Ratunkowe w Dzierżoniowie – Włodzimierz Kapela.

 

Wszystkie dzieci otrzymały napoje i słodycze oraz ciepły posiłek.

 

Organizatorzy:

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Igrzyska Dofinansowane przez:

Powiat Dzierżoniowski

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego „zgpd-7”

Zofię Mirek – Radną Powiatu Dzierżoniowskiego

 

Organizatorzy dziękują osobom, które przekazały pluszaki dla dzieci.

 

 

{gallery}2013/11-28{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content