Loading...
Aktualności

Powiatowy Zlot Rowerowy 2013

W dniu 7 września 2013 r. odbył się POWIATOWY ZLOT ROWEROWY  – 2013 z elementami sportowymi. Uczestnicy ZLOTU po przejechaniu trasy rowerowej wyznaczonej przez organizatorów, na mecie zlotu (boisko sportowe w Piławie Dolnej) uczestniczyli w konkurencjach sportowych: rowerowy tor przeszkód, jazda „żółwia”, rzut lotkami, rzut woreczkami do celu oraz quiz wiedzy turystycznej o powiecie dzierżoniowskim.

 

 

 

Wyniki końcowe zlotu:

ROWEROWY TOR PRZESZKÓD

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Katarzyna Lubańska (Dzierżoniów)

2 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Konrad Cozminciuc (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Konrad Janiszewski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Damian Butalewicz (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Milena Masłowska (Piława Dolna)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Jarosz Sebastian (LKS Dobrocin)

2 miejsce: Damian Drozdek (Piława Dolna)

3 miejsce: Kornel Kuprowski (Piława Górna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Agnieszka Szlaga (Gilów)

2 miejsce: Agnieszka Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Magdalena Bielewicz (Dzierżoniów)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Krzysztof Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Sławomir Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Edmund Kucharek (Piława Górna)

 

 

JAZDA „ŻÓŁWIA” (kto najwolniej)

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Katarzyna Lubańska (Dzierżoniów)

2 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Damian Butalewicz (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Konrad Janiszewski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Łukasz Szlaga (Gilów)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Kornel Kuprowski (Piława Górna)

2 miejsce: Mateusz Pokrywka (Piława Górna

3 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Joanna Butalewicz (Piława Dolna)

2 miejsce: Agnieszka Szlaga (Gilów)

3 miejsce: Agnieszka Skorupa (Dobrocin)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Sławomir Skorupa (Dobrocin)

2 miejsce: Krzysztof Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Edmund Kucharek (Piława Górna)

 

 

RZUT WORECZKAMI DO CELU

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Katarzyna Lubańska (Dzierżoniów)

3 miejsce: Paulina Szlaga (Gilów)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Daniel Drozdek (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

2 miejsce: Konrad JKozminciuc (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Marcel Masłowski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Milena Masłowska (Piława Dolna)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Jarosz Sebastian (LKS Dobrocin)

2 miejsce: Mateusz Pokrywka (Piława Górna)

3 miejsce: Kornel Kuprowski (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Magdalena Bielewicz (Dzierżoniów)

2 miejsce: Agnieszka Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Barbara Drozdek (Piława Dolna)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Damian Drozdek (Piława Dolna)

2 miejsce: Sławomir Skorupa (Dobrocin)

3 miejsce: Krzysztof Skorupa (Dobrocin)

 

 

RZUT LOTKAMI

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół podstawowych

1 miejsce: Paulina Szlaga (Piława Dolna)

2 miejsce: Katarzyna Lubańska (Dzierżoniów)

3 miejsce: Barbara Kasztelan (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: CHŁOPCY szkół podstawowych

1 miejsce: Łukasz Szlaga (Gilów)

2 miejsce: Konrad Janiszewski (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

3 miejsce: Damian Butalewicz (LKS „Orzeł” Piława Dolna)

= kategoria: DZIEWCZĘTA szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Milena Masłowska (Piława Dolna)

= kategoria CHŁOPCY szkół gimnazjalnych

1 miejsce: Kornel Kuprowski (Piława Dolna)

2 miejsce: Jarosz Sebastian (LKS Dobrocin)

3 miejsce: Paweł Kasztelan (Piława Dolna)

= kategoria: KOBIETY

1 miejsce: Magdalena Bielewicz (Dzierżoniów)

2 miejsce: Joanna Butalewicz (Piława Dolna)

3 miejsce: Agnieszka Szlaga (Gilów)

= kategoria: MĘŻCZYŹNI

1 miejsce: Henryk Drzewiecki (Piława Dolna)

2 miejsce: Edmund Kucharek (Piława Górna)

3 miejsce: Krzysztof Skorupa (Dobrocin)

 

PUNKTACJA  DRUŻYNOWA:

1 miejsce: Agnieszka Skorupa, Krzysztof Skorupa, Sławomir Skorupa

2 miejsce: Mateusz Pokrywka, Kornel Kuprowski, Konrad Janiszewski

3 miejsce: Damian Drozdek, Damian Butalewicz, Konrad Koźminciuc

4 miejsce: Magdalena Bielewicz, Aleksander Bielewicz, Sebastian Jarosz

5 miejsce: Barbara Drozdek, Milena Masłowska, Edmund Kucharek

 

 

Za zajęcie miejsc od I do III uczestnicy w każdej kategorii wiekowej i w każdej konkurencji otrzymali medale. Za uzyskanie miejsc od I do V w punktacji drużynowej uczestnicy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Nagrodzono również medalami najmłodszych uczestników zlotu.

 

Wszyscy uczestnicy zlotu ugoszczeni zostali kiełbaskami z rożna.

 

Organizatorzy ZLOTU:

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Ludowy Klub Sportowy „Orzeł” Piława Dolna

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

 

 

{gallery}2013/09-07{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content