Loading...
Aktualności

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY MŁODZIKÓW I DZIECI W STYLU KLASYCZNYM

W dniu 23 listopada 2013 r. w Bielawie odbył się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ZAPAŚNICZY MŁODZIKÓW I DZIECI W STYLU KLASYCZNYM.

 

 

W ceremonii otwarcia uczestniczyli: Zastępca Burmistrza Bielawa Mariusz Pach, Zastępca Przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszenia LZS we Wrocławiu Leszek Noworól, Członek zarządu Dolnośląskiego Związku Zapaśniczego we Wrocławiu Jolanta Zawiślak, Prezes zapaśniczego Klubu Sportowego BIELAWIANKA Kazimierz Rachowiecki, Sędzia Główny zawodów Władysław Stolarczyk.

Odznaki Dolnośląskiej Federacji Sportu „Zasłużony dla sportu na Dolnym Śląsku” otrzymali: Mariusz Pach, Kazimierz Rachowiecki i Artur Czypionka.

Odznaki honorowe „Zasłużony dla LZS” otrzymali: złote – Kamila Tygielska i Katarzyna Moskal, srebrne – Marcin Kujawa, brązowe – Grzegorz Potyrała i Łukasz Stolarczyk.

 

Uzyskane wyniki:

= kategoria: dzieci 23-25 kg

1.      Jakub Miś (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

2.      Kacper Kciuk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

3.      Maciej Idziak (ZKS BIELAWIANKA Bielawa) i Dawid Potyrała (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: dzieci 27 kg

1.      Oktawian Palus (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

2.      Mateusz Ropiak (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

3.      Rafał Sanigórski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie) i Kacper Grondys (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

= kategoria: dzieci 29 kg

1.      Piotr Stolarczyk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

2.      Mateusz Kaczor (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

3.      Emil Frański (MGLKS ORLĘTA Trzciel) i Nikodem Stocki (Pieńsk)

5. Kacper Szewczyk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa) i Filip Zupańczyk (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

 

 

= kategoria: dzieci 32 kg

1.      Marcin Orliński (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

2.      Jakub Gonczar (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

3.      Mateusz Borysewicz (Kostrzyn) i Oskar Wawrzyszyn(ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

5. Krystian Kwieciński (Pieńsk) i Gracjan Gabryjelski (Pieńsk)

7. Martin Hejny (SOKOL Borohradek), Jakub Krupka (SOKOL Borohradek), Jakub Markiewicz (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: dzieci 35 kg

1.      Kewin Metel (Kostrzyn)

2.      Bartosz Suski (Pieńsk)

3.      Łukasz Ciećwiera (MGLKS ORLĘTA Trzciel) i Bartłomiej Kuczmarski (MLKS AGROS Żary)

5. Dominik Kiełsa (MLKS AGROS Żary) i Patryk Gumienny (JCSW Jelenia Góra)

7. Jakub Żebrowski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie), Brajan Smoła (MLKS AGROS Żary), Miłosz Gmerek (MGLKS ORLĘTA Trzciel), Stepan Horak (SOKOL Borohradek)

= kategoria: dzieci 38 kg

1.      Ernest Frański (MGLKS ORLĘTA Trzciel)

2.      Jan Chojnacki (MGLKS ORLĘTA Trzciel)

3.      Ignacy Sadowski (Pieńsk) i Bartłomiej Potyrała (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

5. Mateusz Orawiec (ZKS BIELAWIANKA Bielawa) i Piotr Wiśniowski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

7. Dawid Korzyszczak (MLKS AGROS Żary), Damian Kaliński (MGLKS ORLĘTA Trzciel), Mikołaj Mejza (MGLKS ORLĘTA Trzciel), Mateusz Sinkiewicz (MLKS AGROS Żary), Bartłomiej Myjak (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

= kategoria: dzieci 42 kg

1.      Michał Niewierowski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

2.      Adam Jakubas (Pieńsk)

3.      Krystian Adamski (ZKS BIELAWIANKA Bielawa) i Adrian Obuchowicz (JCSW Jelenia Góra)

5. Krzysztof Jurkowski (MLKS AGROS Żary) i Łukasz Kmiotek (MLKS AGROS Żary)

7. Adam Dolata (Pieńsk), Patryk Stańczak (Kostrzyn), Wiktor Przychodaj (Kostrzyn), Patryk Wieczorek (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie), Krzysztof Pokora (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: dzieci 46 kg

1.      Patryk Stańczak (Kostrzyn)

2.      Kuba Buraczewski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

3.      Mateusz Rybeczka (JCSW Jelenia Góra) i Borys Pawlak (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

5. Krystian Kuraś (MLKS AGROS Żary) i Jakub Fabiańczyk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: dzieci 50 kg

1.      Krzysztof Borys (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

2.      Kacper Łyskawiński (MLKS AGROS Żary)

3.      Sebastian Wild (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych) i Dawid Kowalski (JCSW Jelenia Góra)

5. Kamil Kacimel (MLKS AGROS Żary) i Łukasz Kaliński (MGLKS ORLĘTA Trzciel)

= kategoria: dzieci 50-60 kg

1.      Sebastian Moskal (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

2.      Przemek Kazubek (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

3.      Krzysztof Zubko (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie) i Jakub Płatek (MLKS AGROS Żary)

5. Jakub Lewandowski (Pieńsk) i Krystian Paś (MLKS AGROS Żary)

7. Aleksander Płatek (MLKS AGROS Żary), Błażej Hajduk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa), Mateusz Chudzik (MLKS AGROS Żary), Jakub Żebrowski (MLKS AGROS Żary), Hubert Fudali (MLKS AGROS Żary), Jakub Napierski (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: dzieci +60 kg

1.      Kamil Nowak (MLKS AGROS Żary)

2.      Dawid Hoffmann (MLKS AGROS Żary)

3.      Piotr Siwak (MLKS AGROS Żary) i Daniel Pakosz (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

5. Oskar Wołoch (MLKS AGROS Żary)

= kategoria: młodzik 35 kg

1.      Konrad Rojek (Kostrzyn)

2.      Łukasz Ropiak (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

3.      Kamil Wojtala (ZKS BIELAWIANKA Bielawa) i Dawid Gruca (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: młodzik 38 kg

1.      Adrian Magdziarz(ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: młodzik 42 kg

1.      Dawid Siron (Kostrzyn)

2.      Jarosław Wacław (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

3.      Damian Orliński (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

= kategoria: młodzik 47 kg

1.      Wiktor Zaoborny (Kostrzyn)

2.      Jakub Majdański (MLKS AGROS Żary)

3.      Bartosz Bartnik (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

= kategoria: młodzik 53 kg

1.      Remigiusz Mech (Kostrzyn)

2.      Jakub Meleganic (Czech Wrestling Chomutov)

3.      Jakub Stompór (JCSW Jelenia Góra) i Damian Dąbrowski (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

5. Adrian Cieślak (MLKS AGROS Żary) i Paweł Kozaczewski (MLKS AGROS Żary)

7. Patryk Kiejwa (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie), Marcin Migdał (Pieńsk), Daniel Surowy (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie), Adrian Wróblewski (MLKS AGROS Żary), Denis Mertl (Czech Wrestling Chomutov)

 

 

= kategoria: młodzik 59 kg

1.      Paweł Łuczak (Kostrzyn)

2.      Kamil Florków (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

3.      Hubert Melka (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie) i Jakub Kijanka (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

5. Aleksander Szymczak (Kostrzyn) i Ales Brodnicek (Czech Wrestling Chomutov)

7. Roman Kucin (Czech Wrestling Chomutov), Mateusz Harańczyk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa), Damian Korczala (Kostrzyn)

= kategoria: młodzik 66 kg

1.      Michał Szatkowski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

2.      Damian Cisewski (UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie)

3.      Eliasz Zdzitowiecki (Kostrzyn) i Eryk Szterech (Kostrzyn)

5. Hubert Żebrowski (MLKS AGROS Żary) i Jakub Bielesz(Czech Wrestling Chomutov)

7. Lech Zalewski (Pieńsk), Maciej Tomaszewski (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

= kategoria: młodzik 73 kg

1.      Bartosz Rajter (MGLKS ORLĘTA Trzciel)

2.      Andrej Melc (Czech Wrestling Chomutov)

3.      Maciej Czarnecki (Kostrzyn) i Michał Bala(ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

5. Maciej Orawiec (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: młodzik 85 kg

1.      Jakub Krocak (Czech Wrestling Chomutov)

2.      Wojciech Suchecki (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

3.      Marcel Koniecki (MLKS AGROS Żary) i Sebastian Szyngler(ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

= kategoria: młodzik 100 kg

1.      Ryszard Borycki (Kostrzyn)

2.      Marcel Elias (ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych)

3.      Adrian Adamczyk (ZKS BIELAWIANKA Bielawa)

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA:

1 miejsce: ZKS BIELAWIANKA Bielawa

2 miejsce: Kostrzyn

3 miejsce: UKS TYGRYSY Kąty Wrocławskie

4 miejsce: MLKS AGROS Żary

5 miejsce: ZLKS ZAGŁĘBIE Wałbrzych

 

Dyplomy, medale, puchary wręczali: Mariusz Pach – Zastępca Burmistrza Bielawy, Kazimierz Rachowiecki – Prezes ZKS Bielawianka, Jacek Zamirski – Wiceprezes ZKS Bielawianka.

 

Organizatorzy turnieju:

Zapaśniczy Klub Sportowy BIELAWIANKA

Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów

Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu

 

Turniej dofinansowany przez:

Powiat Dzierżoniowski

Gminę Bielawa

Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie

 

 

{gallery}2013/11-23{/gallery}

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content